DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İçkilerin tatları
68
Cevap
0
Favori
12.908
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İçkilerin tatları
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      936 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:35:22
      Ben hayatımda içki içmedim. Ama arkadaşlar potansiyel ayyaş. Hep merak ediyorum. bu içkilerin tatları nasıl. Ama kendimi tutuyorum. 18 yaşıma kadar kadar içmedim ama bundan sonrasını bilemicem. Bir söylerseniz beni bu meraktan kurtarırsınız.

• Yarbay
      5483 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:38:50
      Valla ben 26 yaşındayım ben de içmedim, o yüzden bilemeyeceğim ama kesinlikle tatlı değilmiş tadı,mesela kola gibi değilmiş

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yüzbaşı
      544 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:39:49
      anlatılmax anca yaşanırr dene herkesşn damak tadı farklıdır bnm sevdiğimi sevenler olbiler gbi durum yanii neysse
      rakı bira viski likör severim vs
      ama şarap alışamadım alışmaya çalışıcam

• Yarbay
      2062 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:40:01
      tadları fazla ii değil ama alışınca etki etmiyo. hele efkardan içinde o rakıyı tadına bakmadan su gibi içer insan

şahsen denemeidm

• Binbaşı
      1764 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:41:16
      quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Valla ben 26 yaşındayım ben de içmedim, o yüzden bilemeyeceğim ama kesinlikle tatlı değilmiş tadı,mesela kola gibi değilmiş

Tat ne içtiğine bağlı olarak değişiyor. Genellikle tatlı değil evet. Ama mesela malibu içsen tatlıdır.

• Teğmen
      124 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:48:53
      Hepsını dene bak en guzelı nasıl oldugunu anlarsın o zaman
      Aralarından vıskı baya bır acımsı ıctıgın zaman bogazında bır yanma oluyor

• Yarbay
      3759 Mesaj
      17 Şubat 2007 22:49:02
      alkol arttıkça acılaşır genelde

ama rakıda su oranını iyi ayarlarsanız acaip tatlı olur ohhh ne güzel canım çekti

Mobil imza versek?
    • Yüzbaşı
      763 Mesaj
      17 Şubat 2007 23:19:13
      Valla ben ilk rakı ile içkiye başladım 16 yaşındaydım. Rakının tadı biraz değişiktir diğer içkilere benzemez. Ama en iyi içkidir. Genel anlamda iyi denemez içkilerin tadına ama içmeye alışınca koymuyor. Ben biraz azalttım bu aralar fazla içmemek lazım...(Hem çevreye zarar vermeyin hem kendinize)

• Binbaşı
      1685 Mesaj
      17 Şubat 2007 23:21:38
      ben martini rosso seviyrm tadı super
      ama icki seni kullanamsın sen ickiyi kullan bide illa icecen diye bise yok sosyal icici ol biseylerden kacmak icin ickiyi kullanam dikkat et falan filan

• Yüzbaşı
      413 Mesaj
      17 Şubat 2007 23:23:13
      Hiç denemedim.

• Yarbay
      21900 Mesaj
      17 Şubat 2007 23:23:52
      Baileys içerek başla. Sütlü olduğu için hazmı zor olmaz.
      Eğer içkiye hiç bulaşmak istemiyorsan bira veya rakı dene. Bir daha ağzına almamaya tövbe edersin.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yüzbaşı
      741 Mesaj
      17 Şubat 2007 23:25:43
      Bulaşmaya pek niyetim yok yaş 18

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Şubat 2007 23:42:23
      15 ysmdym bı kac kz sarp ıcmstm tdı fena sylmaz ama bulasmaya hıc nıytm yok heryerde goruorm ama arada bır ıkı kadeh atarsnda pek bıse olmaz

• Emekli Yönetici
      6299 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:03:29
      Hiçbirinin tadı birşeye benzemez.. Tıpkı sigaranın vs benzemediği gibi.. Çok merak ediyorsan kolonyanın tadına bir damla bak.. Hepsi aynı.. Özenilecek, merak edilecek hiçbir yanı yok.. Efkar basınca sıkı bir arkadaş muhabbeti çok daha iyidir.. Bunu içersin kafan güzel olur unutursun, hatırlayınca yarın bir daha, yarın birdaha.. Ama sağlam iki dostun varsa alırsın karşına anlatırsın derdini.. Yarın başka bir aşka, olmadı başka bir hayata.. Anladın sen anladın..

PSN: SAVIARs
      Gamertag: SAVIARs
    • Binbaşı
      1764 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:18:22
      quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Çok merak ediyorsan kolonyanın tadına bir damla bak..

Sakın kolonyanın tadına bakmaya kalkma. Metil alkol nedeniyle, kör olabilir ya da ölebilirsin. Risk seviyorsan o başka tabii.

• Emekli Yönetici
      6299 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:21:07
      Bir damla dan ölmez yaw.. Dipleme tabi de..

PSN: SAVIARs
      Gamertag: SAVIARs
    • Yarbay
      13200 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:24:51
      Ya sigaranın tadını nasıl tarif edemiyorsak içkide öyle. Şuanda bira içiyorum ama tadını anlatamam.

Hiç içmediysen deneme zaten bizim başıma ne geldiyse meraktan geldi sigarası içkisi derken keş olduk.

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:29:19
      of yaaa canım rakı peynir kavun çektiiii
      bira çerezde olarr
      ewdede yokkiii
      zaten efkar warrr

• Yarbay
      21900 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:31:08
      Şu an bir kupa ılık süt içip yanında muz yiyorum.
      Tavisye ederim.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yüzbaşı
      544 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:32:01
      eheheeh afyet olsunn sabahtan aynısı oldu

• Binbaşı
      1061 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:41:25
      Tekila
      vodka
      likör
      malibu
      viski

ama tekila ve vodka hepsine bedel
      likör malibu tatlı (muzlu likör+süt içmede yanında yat)

sorun varsa burdayımmmm

• Yarbay
      3111 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:46:45
      içimi en güzel içkilerden biri baileys . deneyeceksen bunu dene

18 Şubat 2007 00:50:32
      pinacolada severim

tadi muzlu süt gibi birsey

• Binbaşı
      1863 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:55:56
      vodka + redbull en rahat içebilceğin içki

• Yüzbaşı
      520 Mesaj
      18 Şubat 2007 00:56:53
      Ya bırakın tadını kafası önemli olan kafası

• Binbaşı
      1061 Mesaj
      18 Şubat 2007 01:03:32
      ateşi körükletir sonrasını tahmin edemezsin yılbaşında yaptık vodka+vişnesuyu ideal başlangıçta

quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

vodka + redbull en rahat içebilceğin içki

• Teğmen
      132 Mesaj
      18 Şubat 2007 01:06:57
      şuan bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
      alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...
      özenilecek bir tarafı yoktur..paşa paşa hiç başlamamak en iyisi,bakma başlayan bizlere yapmışız zamanında bir eşşeklik sen yapma

][_,([])][_, "ŞAFAK Güneşin Fermanı....Geçer ACI TATLI Sayılı Zamanın Sancısı..."
    • Yüzbaşı
      936 Mesaj
      18 Şubat 2007 13:55:16
      Geçen sene arkadaslar içiyordu. Benim kolay bardağı var. Arkadasa dedimç şunun dibine koy die. sadece bir yudum içtim. valla hiç birşeye benzetemedim. bu birayı

• Teğmen
      158 Mesaj
      12 Ağustos 2011 18:17:44
      absolut de güzel içkidir

Intel®Core i52450M 2,50 GHz Intel® Turbo Boost ile 3,1 GHz 15,6 "1366 x 768 px6 GB SATA500 GB 2 GB 5400 rpm 1333 MHz Nvidia GT540M3w
    • Yarbay
      3361 Mesaj
      12 Ağustos 2011 18:26:06
      Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.
    • Yarbay
      3361 Mesaj
      12 Ağustos 2011 18:29:17

quote:

Orijinalden alıntı: xX2HoT4uXx

şuan bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
      alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...
      özenilecek bir tarafı yoktur..paşa paşa hiç başlamamak en iyisi,bakma başlayan bizlere yapmışız zamanında bir eşşeklik sen yapma

Bilader guzel anlatmisin ozellikle raki beyz peynir kavun olayinda hem fikiriz. Tekilaya gelirsek tekila en iyi limon tuz ikilisi ile gider.. bas parmak ve isaret parmagi arasina tuz konur tekila fondip yapilir tuz yalanir uzerine limon yalanir ...

Her turlu yalirin !!

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.
    • Teğmen
      110 Mesaj
      12 Ağustos 2011 18:29:24

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!

Konu böyle hortlatılır .

Seco007
    • Binbaşı
      1029 Mesaj
      13 Ağustos 2011 19:55:27
      içkilerin hiçbirisi güzel değildir.Alkolün etkisiyle sarhoş olmak için içilir

• Yüzbaşı
      886 Mesaj
      13 Ağustos 2011 19:57:09
      Hiç denememenin amacını anlamadım. Dini inanaçların gereği içmiyor olabilirsin ama arkadaşların içerken bir yudum al bak hemen sarhoş olacak değilsin sonuçta.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

13 Ağustos 2011 19:57:34
      ayran iç

Güney Kore, resmi adıyla Kore Cumhuriyeti.Ülke'nin başkenti Seul'dür.Güney Kore
      ılıman iklim kuşağında ve ülke arazisi dağlık topraklardan oluşur. Ortalama 50 milyon
      gibi bir nüfusa sahiptir. Güney Kore başkanlık sistemine göre yönetilen ve onaltı idari
      bölüm içeren bir cumhuriyet, ayrıca ülkedeki yaşam standartları çok yüksektir ve Güney
      Kore gelişmiş ülke satüsüne sahiptir.Ülke Asya'nın en büyük dördüncü ekonomisine
      sahip.Ülke'nin ekonomisi ihracata dayalı, özellikle elektronik endüstrisi ve robotik gibi
      sektörlerde üretimi güçlüdür.Güney Kore Birleşmiş Milletler,OECD ve G20 gibi örgütlere üyedir.
    • Yüzbaşı
      589 Mesaj
      13 Ağustos 2011 19:58:15

quote:

Orijinalden alıntı: 4everseco

Alıntıları Göster

Konu böyle hortlatılır .

bi üstte ki arkadaş hortlatmış yalnız

Mechanical Engineering
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      13 Ağustos 2011 19:59:04
      Tadı iyi dersem yalan olur ama buna rağmen içmiyor muyum içiyorum.

• Yarbay
      4691 Mesaj
      13 Ağustos 2011 19:59:07

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

ve bu yuzden en lezzetli ve temiz içki olan tekila+limon+tuz seytan uçgenidir,içkilerin alasıdır içimi en zevklisidir

tabi kısıden kisiye degisir içki zevki genelde tatları iyi degildir ama içimini en begendigini zevkle icebilirsin

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:02:10

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

Katılmıyorum çok keyifli içkiler vardır ozaman herkes sarhoş olmak için içiyosa kimse absolut almasın kimse jack daniels almasın herkes efes extra alsın?

• Yarbay
      3356 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:02:41
      Aşırı alkollü içkiler hariç fena değil tatları,biranın tadı mesela bana daha iyi geliyor koladan.

• Yarbay
      7670 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:05:45
      Yaş 18, daha biranın bile tadını bilmiyorum. Çok da merak etmiyorum.

• Binbaşı
      1027 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:18:26
      Smirnoff pooffff

13 Ağustos 2011 20:30:14

quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Ben hayatımda içki içmedim. Ama arkadaşlar potansiyel ayyaş. Hep merak ediyorum. bu içkilerin tatları nasıl. Ama kendimi tutuyorum. 18 yaşıma kadar kadar içmedim ama bundan sonrasını bilemicem. Bir söylerseniz beni bu meraktan kurtarırsınız.

Eee içtin mi bari? 4 yıl olmuş

• Teğmen
      140 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:32:17
      Henüz hazır değilsin!

Tadı değil, kafası nasıl? diye sormaya başladığında gel evlat.

• Binbaşı
      1445 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:37:39
      vodka güzel vodka iyi

Other Bands Play,Manowar Kill !
    • Yarbay
      2406 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:38:47
      kola gibi tatları yoktur içmeyen zaten sevmez içemez. İçki ağır içecektir herkesin harcı değildir

Gerek yok her sözü, laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana...
      Hz. Mevlana
    • Teğmen
      103 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:40:52
      rakı sofrasının tadıda başka oluyor ev boştu 1 hatalıgınına arkadaşları cagırdım herkes para koydu 100 lük 4 kisi rakı 2 kişide içmedi içemiolarmış walah o sofra muhhabetini yerini hiç bişeye vermem fakat içtiklerimin anlatayımda anlatılmaz yaşanır.

vodka: insanın içini yanıor kışın çok güzel gider genelde elma suyu filan karıştırarak içtim
      rakı:rakı gögüsü yakmıo kadar az fakat kokusu genzimi yakıo hafif tatlımsı tadı da var.
      bira:biradan biraya değişior bazıları acımsı bazılarıda tatlımsı oluyor.

• Yarbay
      2746 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:41:21
      Diğerlerini tarif edemem ama votkanın tadı kolonyaya benziyor.

.
    • Yarbay
      2213 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:41:41
      Mojito iç keyfine bak ama sert olsun bir guzel muhabbet varsa bitmiştir.
      Tadı nanelere yüzünden biraz ekşi gelebilir ama iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 13 Ağustos 2011; 20:42:58 >

• Yarbay
      2221 Mesaj
      13 Ağustos 2011 20:51:31

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Baileys içerek başla. Sütlü olduğu için hazmı zor olmaz.
      Eğer içkiye hiç bulaşmak istemiyorsan bira veya rakı dene. Bir daha ağzına almamaya tövbe edersin.

almamaya mı tövbe edicek ?

• Çavuş
      74 Mesaj
      13 Ağustos 2011 21:10:56
      Tadı güzel olan içki görmedim ben, içtikçe güzelleşiyor tadı ama

• Binbaşı
      1506 Mesaj
      13 Ağustos 2011 21:22:18
      Rakıyla şalgamın tadını verecek içecek zor bulursun...bi okul açılsaydı rakı balık akacam ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...
    • Teğmen
      186 Mesaj
      13 Ağustos 2011 21:47:12
      bira başlarda ekşi geliyor. içtikce alışıyorsun. başka içki de içmedim

• Yarbay
      4469 Mesaj
      06 Haziran 2012 01:59:31
      quote:

la içme ben içtim asitli su bildiğin, günahını, sağlığını düşünmediğim halde içmiyorum acı asit. kola bile çok daha lezzetli millet kafa olmak için içiyor tadına değil.

tr - skrx
      tren oyunları
    • Yüzbaşı
      384 Mesaj
      06 Haziran 2012 02:05:35
      Niye hortlatıyorsunuz konuyu?

“There are no secrets in life; just hidden truths that lie beneath the surface”

• Yarbay
      4669 Mesaj
      06 Haziran 2012 02:07:05
      Ben en çok tekilayı severim valla.

Ayrıca Bailey's herhalde ekşimsi tadı olmayan tek içki. Çikolatalı süt gibi lıkır lıkır içiliyor valla

Hortmuş bu arada sağlık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 6 Haziran 2012; 2:08:06 >

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      06 Haziran 2012 08:09:47
      Yıllar çok değiştiriyor insanı... Şimdi ben size anlatırım tadları...:D

• Yarbay
      2299 Mesaj
      06 Haziran 2012 08:36:41
      quote:

Yıllar çok değiştiriyor insanı... Şimdi ben size anlatırım tadları...:D

güzel bi cevap olmuş :)) alkol'ü çok abartmicaksın, ama hakkını da vericeksin

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]
    • Binbaşı
      1237 Mesaj
      06 Haziran 2012 08:47:40
      adam şimdi 23 yaşında. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      6 Mesaj
      06 Haziran 2012 09:48:08
      al bi shut bardağı vur tekilanın dibine diğerleri amelelik gelir bana

----Damon Salvatore----
Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İçkilerin tatları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.