Şimdi Ara

İçkilerin tatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
23.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vodka
    likör
    malibu
    viski

ama tekila ve vodka hepsine bedel
    likör malibu tatlı (muzlu likör+süt içmede yanında yat)

sorun varsa burdayımmmm
  • içimi en güzel içkilerden biri baileys . deneyeceksen bunu dene
  • pinacolada severim

tadi muzlu süt gibi birsey
  • vodka + redbull en rahat içebilceğin içki
  • Ya bırakın tadını kafası önemli olan kafası
  • ateşi körükletir sonrasını tahmin edemezsin yılbaşında yaptık vodka+vişnesuyu ideal başlangıçta

quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

vodka + redbull en rahat içebilceğin içki
  • şuan bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
    alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...
    özenilecek bir tarafı yoktur..paşa paşa hiç başlamamak en iyisi,bakma başlayan bizlere yapmışız zamanında bir eşşeklik sen yapma

• Geçen sene arkadaslar içiyordu. Benim kolay bardağı var. Arkadasa dedimç şunun dibine koy die. sadece bir yudum içtim. valla hiç birşeye benzetemedim. bu birayı
  • absolut de güzel içkidir
  • Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX2HoT4uXx

şuan bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
    alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...
    özenilecek bir tarafı yoktur..paşa paşa hiç başlamamak en iyisi,bakma başlayan bizlere yapmışız zamanında bir eşşeklik sen yapma

Bilader guzel anlatmisin ozellikle raki beyz peynir kavun olayinda hem fikiriz. Tekilaya gelirsek tekila en iyi limon tuz ikilisi ile gider.. bas parmak ve isaret parmagi arasina tuz konur tekila fondip yapilir tuz yalanir uzerine limon yalanir ...

Her turlu yalirin !!

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!

Konu böyle hortlatılır .
  • içkilerin hiçbirisi güzel değildir.Alkolün etkisiyle sarhoş olmak için içilir
  • Hiç denememenin amacını anlamadım. Dini inanaçların gereği içmiyor olabilirsin ama arkadaşların içerken bir yudum al bak hemen sarhoş olacak değilsin sonuçta.
  • ayran iç
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everseco

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!

Konu böyle hortlatılır .

bi üstte ki arkadaş hortlatmış yalnız
  • Tadı iyi dersem yalan olur ama buna rağmen içmiyor muyum içiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

içkilerin hiçbirisi güzel değildir.Alkolün etkisiyle sarhoş olmak için içilir

ve bu yuzden en lezzetli ve temiz içki olan tekila+limon+tuz seytan uçgenidir,içkilerin alasıdır içimi en zevklisidir

tabi kısıden kisiye degisir içki zevki genelde tatları iyi degildir ama içimini en begendigini zevkle icebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

içkilerin hiçbirisi güzel değildir.Alkolün etkisiyle sarhoş olmak için içilir

Katılmıyorum çok keyifli içkiler vardır ozaman herkes sarhoş olmak için içiyosa kimse absolut almasın kimse jack daniels almasın herkes efes extra alsın?
  • Aşırı alkollü içkiler hariç fena değil tatları,biranın tadı mesela bana daha iyi geliyor koladan.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.