Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.464
Cevap
11
Favori
28.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün de bir değişiklik olmayacak galiba
  • Sefpahaloz S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle senin sorunu cevaplıyayım sen EFT'yi CUMA günü yapmışsın yani senin bugün daha ilk günün. 3-5 gün içinde onaylanır haftasonunu saymıyor APPLE iş günü olması lazım.

Arkadaşlar az önce 2 tane alışveriş merkezi gezdim totalde 10 mağaza 5 farklı şirket filan, bu sabah çok az geldi onlarda gönderildi bu gece ya da yarın sabah yine bekliyoruz bu şekilde dediler haberiniz olsun.
  • Arkadaşlar benim gönderi 3-4 hafta yazıyordu 10-17 Kasım

Şimdi 2-3 hafta 8-15 Kasım yazıyor

7 128 jet black
  • Bende hala aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Bende hala aynı

saolsunlar 2 gün erkene almışlar
  • 7 plus 128 gb mat siyah ilk sipariş verenlerdenim; 3-4 hafta, 10-17 kasım diyo hala... Kuruttu apple beni bu sene...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdenizmavis -- 24 Ekim 2016; 19:28:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsun hocam hiç değilse sizinkinde bir değişiklik olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefpahaloz

quote:

Orijinalden alıntı: iltol

:) Bu gece onaylanır en geç yarın bi aksilik yok söylediğinize göre hayırlısı olsun

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Bu yaptığım eft sorun yok sanırım? teşekkürler :)

EFT doğru. Benim 33 saatte onaylanmıştı. En geç sabah saatlerinde onaylanır diyorum. Diyorum da biz onaylı olarak beklemeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kortizon1

Öncelikle senin sorunu cevaplıyayım sen EFT'yi CUMA günü yapmışsın yani senin bugün daha ilk günün. 3-5 gün içinde onaylanır haftasonunu saymıyor APPLE iş günü olması lazım.

Arkadaşlar az önce 2 tane alışveriş merkezi gezdim totalde 10 mağaza 5 farklı şirket filan, bu sabah çok az geldi onlarda gönderildi bu gece ya da yarın sabah yine bekliyoruz bu şekilde dediler haberiniz olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: iltol

:) Bu gece onaylanır en geç yarın bi aksilik yok söylediğinize göre hayırlısı olsun

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

yatırdığın gün 1 değilmidir üstat nasıl bugün 1 oluyor :)

• sanırım bu sene aos bize süpriz yapmayacak, yazıklar olsun moduna girmek üzereyim az kaldı yani
  • apple bu sefer gerçekten bizi mağdur etti arkadaş bu ne telefonmuş fabrikalarının 1.sinde 50 bin kişi çalışıyor 1.5 ay oldu cihaz çıkalı ki ondan önce başlandı üretime bu cihaz kaç milyon satıyor ki yetişemiyorlar gerçekten gereksiz bekletiyorlarsa ayıp.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen numara mahvettiler bizi resmen paramızla kepazelik çekiyoruz şuan başka bir şey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen paranla rezillik bu olsa gerek bende pupadan 10 ekimde ön siparis verdim 2 haftadir telefonsuz kaldim su an eskiden bir telefon renklamda oynadımı ertesi gün alırdık telefonu. hayır yap stoğunu ondan sonra sür piyasaya her sene işkence gibi.şu anda biz dahil koca avrupada stok yok gösteriyor istocknow da orayı takip ediyorum rezillige bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan dedim ki bu sene 6s'ten Rose Gold hep aklımı çelerdi hem hızlı gelsin millet mat siyahla jetblack'e abanır ben Rose Gold'umu rahat rahat alır kullanırım herkesten önce diye. Ulan yok böyle bir şey valla sırf dedim yani jetblack ve mat siyah hariç diğer renkler sıkıntı çıkarmaz diye hepsi aynı bokun laciverti oldu.
  • Türkiyeyi kim umursadı ki apple umursasın, bekliyoruz biz de 10 gündür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMoreChance -- 24 Ekim 2016; 22:03:32 >
  • OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    aynen hocam maalesef böyle. Her sektörde Türkiye'nin pastada önemli bir payı olmasına rağmen değer verilmiyor ülkemize. Ben geceden ümitliyim ama yarın da hiç ses çıkmazsa demektir ki bu hafta da yalan olur yani başka açıklaması yok ne yazık ki
  • iltol kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun Türkiye'de değil şu an tüm Avrupa da durum böyle.

Gördüğünüz gibi Avrupa'da hiç bir Apple Store da 1 tane iPhone 7 yok hep kırmızı.
  • ulan başımıza gelene bak. telefonum bozuldu, bir haftadır motorola razar v6 kullanıyorum. bu gidişle 3 hafta daha bu tuşlu ucubeyi kullanacağım. hakikaten sıkıntı. hep beraber sövsek bir şey yaparlar belki
  • valla hocam biliyorum onu da benim kızdığım nokta stok yok diye pompalanması. Yani stok olmaması gibi bir durum yok, hayır bol bol satıyorsun neden böyle bir strateji izliyorsun ey apple diye sorasım var, jobs reyizin kemiklerini sızlatıyorlar yemin ederim.
  • Yav daha ikindin vardı, ne oldu da bitti Stok problemine gram inanmıyorum. Başka mevzular dönüyor. Ulan 1.5 ay oldu hala mı stok sorunu olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.