Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.464
Cevap
11
Favori
28.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de onaylandı bugün. 9-16 kasım teslim. 7 32 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küfür etsem şimdi ban yicem. Çok sinir oldum ya ulan heryere geldi utanmasa bizim mahalledeki bakkal satacak AOS'ta hala tık yok yazıklar olsun valla yazıklar olsun. Arkadaşlar birlik olalım şu canlı desteğe çıkartma yapalım gözünüzü seveyim ya.
  • apple dan gelen değerlendirme anketlerinin hepsine yazdım bu stok sorununu

bilinçli yaptıklarını ima edici cümlelerde sarfettim

çok fazla yazan kişi olursa dikkate alırlar belki
  • AOS ile görüştüm az önce. yoğun talep var stok sıkıntısı olduğunu belirtti eleman. kredi kartı ile ilk gün spariş verip 1-3 günü yakalayanların telefonlarını gönderiyorlarmış. önümüzdeki hafta stok girdisi bekliyorlarmış. telefon verilen süreden bir hafta önce elinizde olur dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memokan

AOS ile görüştüm az önce. yoğun talep var stok sıkıntısı olduğunu belirtti eleman. kredi kartı ile ilk gün spariş verip 1-3 günü yakalayanların telefonlarını gönderiyorlarmış. önümüzdeki hafta stok girdisi bekliyorlarmış. telefon verilen süreden bir hafta önce elinizde olur dedi.

Hep aynı terane ya, verilen süreden 1 hafta önce elimizde olması için bu hafta elimizde olması lazım telefonların. Valla tükendim ya!!!
  • arkadaşlar apple bu sene cidden sınıfta kaldı, 2 telefonu uygun almamış olsam şuan şu saniye iptal edicem yeter artık bezdirdiler, yazıklar olsun ya
  • Bu hafta da değişiklik olmaycak bu gidişle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • online chat sonrasında olumsuz yorumda bulundum stokların yetersiz olmasından solayı puanı düşürdüm bence sizler de aynı şekilde yapın belki bi işe yarar
  • Önemli değişiklik mi bilmiyorum ancak düz modeller için olan jet black rengi önce 3-5 hafta diyordu geçtiğimiz hafta 3-4 haftaya düşmüştü bu hafta ise diğer bütün modeller ile birlikte 2-3 hafta olarak gözüküyor tarihi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Aynı urun icin ödemem gecen hafta salı onaylandı benim
    Bendede 9-16 kasım diyor
  • Abi şaka mı bu? 3-4Hafta geyiği tamamen hikaye ya... Az önce arkadaşım gözümün önünde aldı 7 Plus 3-4 Hafta diyordu 9-16 Kasım teslim tarihi diyor banada 9-16 Kasım diyor ben anlamadım olayı??? Nasıl olurda o benle aynı tarihlerde teslim alır ya...

Edit: AOS'a şuan söylemek istediğim !!!
    https://youtu.be/Lv3x2z95BAI?t=58s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kortizon1 -- 25 Ekim 2016; 18:39:25 >
  • iPhone 7 Plus 128gb Simsiyah (Jet Black) 2-3 saat önceye kadar hiç bir vatanbilgisayar mağazasında yoktu. Şu an bir çok yerde stok gözüküyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-7-plus-128-gb-akilli-telefon-jet-siyah.html

Aşağıdan stoktaki mağazalara tıklayarak hangi mağazalara geldiğini görebilirsiniz.

Edit: Turkcell de aynı şekilde satıyor ve bir çok model gelmiş.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-7-plus-128-gb?place=device_category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 25 Ekim 2016; 18:42:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kortizon1

Abi şaka mı bu? 3-4Hafta geyiği tamamen hikaye ya... Az önce arkadaşım gözümün önünde aldı 7 Plus 3-4 Hafta diyordu 9-16 Kasım teslim tarihi diyor banada 9-16 Kasım diyor ben anlamadım olayı??? Nasıl olurda o benle aynı tarihlerde teslim alır ya...

Edit: AOS'a şuan söylemek istediğim !!!
    https://youtu.be/Lv3x2z95BAI?t=58s

10 gün oldu lan 10 günde uçak yapılıyo 2 tane kablo plastik oğlum bu!!!

• AOS uyumaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: memokan

AOS ile görüştüm az önce. yoğun talep var stok sıkıntısı olduğunu belirtti eleman. kredi kartı ile ilk gün spariş verip 1-3 günü yakalayanların telefonlarını gönderiyorlarmış. önümüzdeki hafta stok girdisi bekliyorlarmış. telefon verilen süreden bir hafta önce elinizde olur dedi.

Hocam bende 17 ekimde apple.com dan verdim siparişi taaa 1 ile 14 aralık teslim gözüküyor aradım saydım ama stok olmadığını ne yazıkki belirtilen tarihler arasında teslim olabileceğini söylediler :(( el mahkum beklicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu apple acaba operatörlerle felan anlaştı mı

birçok yerde stok var, apple ın kendisinde yok

2 gün önce arkadaşım zorlu apple a giidp kavga boyutuna getirmiş tartışmayı, ardından satış temsilcisi aa bir adet 7 32 mat siyah iptal edilmiş şuan size verebiliriz demişler aldı geldi telefonu

ayrıca operatörlerin bazı şubelerinden (mağazadan bahsediyorum, internet değil) peşin almak isteyince stok yok çekip, taahhütlü isteyince hemen olur diyorlar

nasıl iş çözemedim
  • bende yarın hem arayıp hemde online destek bölümünden saydıracam.
  • bende yarın saydırıcam arayıp yeter artık, oyun oynuyorlar. Girsek baksak allah aşkına depolarda kaç tane telefon yatıyordur yeter bu ne be. Stok yokta aynı ürünü teknoloji mağazaları nasıl satıyor baktım hiçbiri ithalat ürün de değil. Yazıklar olsun sana apple başka diyecek lafım kalmadı artık benim, resmen keriz yerine koyuyorlar. Arkadaşım 1 hafta önce iptal etti siparişini hala parasını geri ödemediler. Bugün arayıp saydırmış baya, karşıdaki şuan olağan üstü durumlar yaşıyoruz 9 kasımdan önce paranızı geri yatıramayız demişler. Yani bundan benim anladığım bizim cihazlarda 9 kasımdan önce gelmeyecek arkadaşlar. Ağız dolusu küfür edesim var da edemiyorum burda şuan

• apple müşterisini keriz yerine koyarsa kusura bakma hocam ama operatörler hiç affetmez. Tabii ki taahhütlü deyince olur diyecekler, dünya kadar para alıyorlar ekstra taahhütlü verdikleri zaman utanmaz herifler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Aynı urun icin ödemem gecen hafta salı onaylandı benim
    Bendede 9-16 kasım diyor

15 Ekimde sipariş vermiştim. Ya sipariş tarihlerimiz yakın diye aynı teslim süresi ya da herkese 9-16 kasım giydiriyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMoreChance -- 25 Ekim 2016; 20:21:48 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.