Şimdi Ara

Fiora denen 70 İQ Özürlü herosunu ne yapıcaz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınırsız kaçma kovalama üstüne duvardan geçişi var.Hayvan gibi life steal bütün skilleri bloklama imkanı üstüne crit vurması bune lan bunla mı ugrasıcaz.Adc oynuyorum adam full ad kasmıs hasar bile yemıyor üstüne gelip bana tek atıyor.

Riven ile yasuo özürlüleri bitti bu cıktı

• Sezon başı renekton va fiora da çok rahat lane alıyordum. Tabi sezon başından bu zamana pasifi ve q suna yapılan bufflar sonucu lane biraz zorluyor. Skill seti riven gibi saldırı gücünden destek alması üzerine dizili olmasına rağmen haddinden fazla bufflandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 29 Eylül 2016; 15:48:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan üstte en güçlü şampiyon olabilir

• amiral14 A kullanıcısına yanıt
    fiora deyince aklıma thaldrin in fiorayla solo 1vs 1 ezilmesi geliyor elwind in quinn e karşı
    belki karşısına quinn alınca iyi oluyodur.. riven vs quinnde iyi bildigim kadarıyla quinn açısından
  • quin riskli pick ya olmaz. motor olma herosu tam laneden snowball cıkmassan işin zor.o fiora late de her türlü toparlar
  • Bugün fiora yarın ekko öbür gün maokai 100 küsür şampiyon var yarısından cogu o özelliklere zaten sahip bu yüzden soloq da ez spamlıyoruz en azından kesemesekte adamıda slowlayıp kanser ediyoruz.Fioraya gelmeden ağlanacak daha çok şey var şu roket kemer bence oyunun en op eşyası adc ye bile cıkıcam yani o derece .
  • amiral14 A kullanıcısına yanıt
    late yi düşünüyosan nasus al :)
    bence fiora oynaması 70ıq özürlü herosu deil de seni fena ezmiş gibi ?
    her yenildiğinizde herolara ve oynayanlara lakap takmayın da ne yapabilirdim gibi sorulara yönelin
    şuan merak ettiğim şey karşısına ne aldın da seni hırpaladı baya söylersen yardımcı olablirim belki.

hepimizin yenildiği agır yenıldıgı ezildiği herolar oluyor narunun bi macta 0 11 oynadıgnı izledim soloq xerath oynuyordu..
    koreli meşhur apdodog vıdeo yuklemıs dunyanın en iyi solo q cusu derler maini twisted fate videonun adı tf vs ekko
    o videoda 1 10 oynuyor yeniliyor yinede kanalına yuklemıs aha link i
    https://www.youtube.com/watch?v=ZMRroY40xaM
    ama baska mactada vs ekko 20 3 oynuyor yuksek eloda bile var bu feed olayı ama onlar 70ıq gıbı mıllete camur atmıyor da rakibi tebrik ediyor

• Bencede fazla guclu middede alinabilecek picklerden

• şu bi hareket yapıp gelen hasarı engelliyor onun cdsi ne kadar. öyle az falan değil o bölgeden gelen tüm hasarı siliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

şu bi hareket yapıp gelen hasarı engelliyor onun cdsi ne kadar. öyle az falan değil o bölgeden gelen tüm hasarı siliyor.

Sadece o bölgeden değil,atılan tüm hasar ve cc'yi engelliyor,ağır cc yerse (stun,snare,sindirme vs) o bölgedeki ilk kişiyi stunlıyor.Ayrıca ignite ve exhaust gibi zaman içinde etki gösteren yetenekleri komple engelliyor.

Bekleme süresi 24 / 22 / 20 / 18 / 16 saniye,fiora %40 cdye sahip ise (karabalta,ruh gömlegi,rünler) late game'de her 9.6 saniyede w atabilir.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    yani ignite ex atınca onu yapınca ignite kalkıyor mu. arındır gibi birşey mi yapıyor yani. bide şimdi o hareketi sağa doğru yaptı bende solundaydım. yine bütün hasarı ccyi siler mi.
  • [DHVideo=]
    quote:

yani ignite ex atınca onu yapınca ignite kalkıyor mu. arındır gibi birşey mi yapıyor yani. bide şimdi o hareketi sağa doğru yaptı bende solundaydım. yine bütün hasarı ccyi siler mi.

aslında sen tutuşturduktan sonra w atması işe yaramıyor, yada ex attıktan sonra. çünkü w onu hasar almaz değil hedef alınamaz yapıyor . sadece adam çok şanslıysa ya da çok ağır profesyonelse (ki sanmıyorum öyle biri ile karşılaşacağını) tam ignite-exhaust attığın anda w ya basıp engelleyebilir. ayrıca evet siliyor bütün hasarı, fioranın konumu sadece ccyi engelledikten sonra stunı atarken önemli, cc yi engellese de stunı atması için o w yu vurması gerek. w su aynı zamanda saldırı hızını düşüyormuş (skili değdirmesi lazım, malptan bile fazla düşürüyor) ve attığın cc ne kadar uzunsa yansıttığı cc de o kadar uzun (yansıtması için zamanlaması ve w yu sana vurması gerekiyor)

sihirdar büyünü silmesi için şöyle bir zamanlamaya ihtiyacı var:https://youtu.be/xwd8tdd4y68?t=2m3s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grell. -- 29 Eylül 2016; 18:20:26 >

• quote:

Her türlü cc ve hasarı engelliyor yönü farketmeksizin,yönü sana dönükse,yani sana vurduysa w ile senin atak hızını ve hareket hızını azaltıyor,eğer cc engellerse yavaşlatmak yerine stunlıyor.Arındırdan daha iyi engelliyor tutuştur ve bitkinligi

• bu arada, birileri fena tokatlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: UGUR1987

late yi düşünüyosan nasus al :)
    bence fiora oynaması 70ıq özürlü herosu deil de seni fena ezmiş gibi ?
    her yenildiğinizde herolara ve oynayanlara lakap takmayın da ne yapabilirdim gibi sorulara yönelin
    şuan merak ettiğim şey karşısına ne aldın da seni hırpaladı baya söylersen yardımcı olablirim belki.

hepimizin yenildiği agır yenıldıgı ezildiği herolar oluyor narunun bi macta 0 11 oynadıgnı izledim soloq xerath oynuyordu..
    koreli meşhur apdodog vıdeo yuklemıs dunyanın en iyi solo q cusu derler maini twisted fate videonun adı tf vs ekko
    o videoda 1 10 oynuyor yeniliyor yinede kanalına yuklemıs aha link i
    https://www.youtube.com/watch?v=ZMRroY40xaM
    ama baska mactada vs ekko 20 3 oynuyor yuksek eloda bile var bu feed olayı ama onlar 70ıq gıbı mıllete camur atmıyor da rakibi tebrik ediyor

Fiora'nın late gamei Nasus'tan daha iyi bence. Çünkü ben Fiora'yken karşıdaki Nasus'u kesiyordum vsde. Adamın 700-800 stacki vardı. Fiora o true damagei ve ultisi sayesinde çok güçlü vsde.

• Fiora main heromdur.Biraz op olduğu doğru.Ama karşısında oynamak pek zor değil bence doğru şampiyonlarla.

• quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

şu bi hareket yapıp gelen hasarı engelliyor onun cdsi ne kadar. öyle az falan değil o bölgeden gelen tüm hasarı siliyor.

Sadece o bölgeden değil,atılan tüm hasar ve cc'yi engelliyor,ağır cc yerse (stun,snare,sindirme vs) o bölgedeki ilk kişiyi stunlıyor.Ayrıca ignite ve exhaust gibi zaman içinde etki gösteren yetenekleri komple engelliyor.

Bekleme süresi 24 / 22 / 20 / 18 / 16 saniye,fiora %40 cdye sahip ise (karabalta,ruh gömlegi,rünler) late game'de her 9.6 saniyede w atabilir.

Sanırım w'yü attığı yönden gelen ccleri engelliyor sadece. Hasar dahil tabi. Kled oynarken adam w attığında (kancam tutmuştu) kenara çekildim ve adam bana doğru geldi. Her yönden engellemiyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

quote:

quote:

Sanırım w'yü attığı yönden gelen ccleri engelliyor sadece. Hasar dahil tabi. Kled oynarken adam w attığında (kancam tutmuştu) kenara çekildim ve adam bana doğru geldi. Her yönden engellemiyor yani.

Hayır,her yönden gelen hasarı da engelliyor.Az önce Morgana bot ile denedim,ters tarafa hamle yaptıgım halde q hasarını ve ccsini engelledi.

Fiora w'sunun açıklaması ;
    ''Fiora 0.75 saniye boyunca gelen tüm hasarı, zayıflatma ve engellemeleri savuşturur, ardından hedef yöne saldırır.Saldırı, isabet alan ilk rakip şampiyonun 90/130/170/210/250 (+0) büyü hasarı almasına, hareket ve saldırı hızlarının 1.5 saniyeliğine %50 azalmasına yol açar.Fiora hareketsiz bırakan bir engellemeyi savuşturursa, Karşı Hamle yavaşlatmak yerine sersemletir.''

Muhtemelen değişik bir etkileşim veya bug olmuştur.Videosu falan var mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

quote:

quote:

Hayır,her yönden gelen hasarı da engelliyor.Az önce Morgana bot ile denedim,ters tarafa hamle yaptıgım halde q hasarını ve ccsini engelledi.

Fiora w'sunun açıklaması ;
    ''Fiora 0.75 saniye boyunca gelen tüm hasarı, zayıflatma ve engellemeleri savuşturur, ardından hedef yöne saldırır.Saldırı, isabet alan ilk rakip şampiyonun 90/130/170/210/250 (+0) büyü hasarı almasına, hareket ve saldırı hızlarının 1.5 saniyeliğine %50 azalmasına yol açar.Fiora hareketsiz bırakan bir engellemeyi savuşturursa, Karşı Hamle yavaşlatmak yerine sersemletir.''

Muhtemelen değişik bir etkileşim veya bug olmuştur.Videosu falan var mı ?

Hadi yürüme hızını düşürde saldırı hızını düşürme nedir ya op

• Jaycele tokatlıyorum . En iyi ihtimalle 0 5 gidiyor karşıma gelen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.