Şimdi Ara

Galatasaray taraftarını dün çok beğendim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onların stadda olması bizim taraftara da pozitif etki yaptı vodafone arenadaki diğer maçlara göre çok daha ateşli bir taraftar vardı futbol böyle guzel karşında rakibin varken guzel tuvalet parçalamış koltuk kırmış filan bunları gs karşılar zaten önemsiz şeyler

• Yooo gs karşılamaz araya neden onu sıkıştırdın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Yooo gs karşılamaz araya neden onu sıkıştırdın

gelen taraftardan gs sorumluydu fikret orman ister onların parasını
  • Şaka maka ciddi olaysız oldu. Saha içinde yer yer olan gerginlik tribünlere yansımadı. Skorunda etkili olduğunu düşünüyorum fark açılsa ya da bjk 3-2 yapsa olaylar değişebilirdi. Fakat aynı şeyin FB maçında olacağını sanmıyorum. Gökhan-Caner faktörü işin içindeyken.
  • Bu tip derbilerde deplasman taraftarının sesi her zaman daha çok çıkar.
    Deplasmana giden taraftar profili bellidir, en ateşli, en gözü kara adamlar gider deplasmana ve bu adamların tek derdi bağırmak, racon kesmektir.
    Böyle olunca hangi stat olursa olsun deplasmana giden takımın taraftarı tribün desteği anlamında baskın olur, ev sahibi ancak ıslıkla susturmaya çalışır...
  • Bizden bir son dakika golü gelse görürdün curcunayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Bu tip derbilerde deplasman taraftarının sesi her zaman daha çok çıkar.
    Deplasmana giden taraftar profili bellidir, en ateşli, en gözü kara adamlar gider deplasmana ve bu adamların tek derdi bağırmak, racon kesmektir.
    Böyle olunca hangi stat olursa olsun deplasmana giden takımın taraftarı tribün desteği anlamında baskın olur, ev sahibi ancak ıslıkla susturmaya çalışır...

Arenadaki gs-fb macinda alintilarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Bizden bir son dakika golü gelse görürdün curcunayı

tam önumdeki kaleydi josue'nin pozisyonu atmaaağğğ diye çığlık attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Bu tip derbilerde deplasman taraftarının sesi her zaman daha çok çıkar.

Arenadaki gs-fb macinda alintilarsin

alıntılamaya ne gerek var? bir kastamonuspor maçı vardı, adamlar kendi stadımızda bizden kalabalıktı.
    yine bazı anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlarda adamlar bizi bastırıyor. tribünlerde kendilerinden başkalarının tezahurat yapmasından nefret eden ultraslan yüzünden stat ölü gibi, gereksiz gider yapmışsın adama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Şaka maka ciddi olaysız oldu. Saha içinde yer yer olan gerginlik tribünlere yansımadı. Skorunda etkili olduğunu düşünüyorum fark açılsa ya da bjk 3-2 yapsa olaylar değişebilirdi. Fakat aynı şeyin FB maçında olacağını sanmıyorum. Gökhan-Caner faktörü işin içindeyken.

Vaaaaaaaaay hocam 2-3 maç hakkındaki yorumlarında alalım aynı şekilde riekerink içinde.

• Olcay filan tansiyonu yükseltmek adına baya yırtındı ama nafile, bizde de Bruma bir iki şımarıklık yaptı orası ayrı...

Fakat genel olarak normaldi, zaten anormal olacak bir durumda yoktu...Hani ne puan kaybı önemliydi ne ligin gidişatını etkiledi...

Güzel zamanda başlangıç oldu,
  • Josue atsaydi sahaya inerlerdi

• Besiktas seyircisinin sesini 5.dakikadan sonra duyamadik zaten gole kadar.

• Surveillance kullanıcısına yanıt
    dünden beri taraftar konusunda gördüğüm en mantıklı yorumdu yüzde yüz katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Besiktas seyircisinin sesini 5.dakikadan sonra duyamadik zaten gole kadar.

Kulağın duymuyorsa biz napak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Besiktas seyircisinin sesini 5.dakikadan sonra duyamadik zaten gole kadar.

ya abartmayı ne çok seviyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Şaka maka ciddi olaysız oldu. Saha içinde yer yer olan gerginlik tribünlere yansımadı. Skorunda etkili olduğunu düşünüyorum fark açılsa ya da bjk 3-2 yapsa olaylar değişebilirdi. Fakat aynı şeyin FB maçında olacağını sanmıyorum. Gökhan-Caner faktörü işin içindeyken.

Vaaaaaaaaay hocam 2-3 maç hakkındaki yorumlarında alalım aynı şekilde riekerink içinde.

İlk olarak Riekerink Bey.

İkinci olarak bu sene arenada zor puan veririz. Bu sene futbol anlamında en zor maçımızı oynadık ve gerçekten takım göz doldurdu. Poldi, Kolbeinn her ne kadar müzmin de olsa Serdar'ın eklenmesiyle en azından yedek kulübesini etkili hale getiririz.

Sene başında herkes hücum hattının iyiliğinden bahsediyordu forvetimiz maşallah ama top oraya gelene kadar gerek Şıno gerekse Yasin biraz formsuz başladı o yüzden ileride Bruma'nın ayağına bakıyoruz. Poldinin gelmesi ile Şıno'dan bir çıkış bekliyorum.

Riekerink Bey için de şunu söyleyebilirim. İyi bir taktisyen değil, motivatör değil. Oyun kurgusu, oyun anlayışı bir mentalitesi var. Kadro mühendisi.

Bunlardan önemli olan ilk defa Galatasaray'da selçuk yedek bırakılsa sanki bir kıyamet kopmayacakmış gibi.. Bunun sonucunda Galatasaray'ın taraftar-futbolcu hegemonyasını bitirip belki de FT'den sonra ilk defa bir Teknik Direktör kulübü olmasını sağlayacak. Bunun bi adımını Mancini atmaya çalıştı fakat o da başarısız oldu.
    Geri kalanlar hep futbolcuya esir. Prandelli, Hamza, Denizli.. (Gerçi hamzanın durumu biraz daha özel. )

Gördüğümüz gibi ilk işi Umut, Olcan, Tarık gibi iş bitmiş oyuncuları kesmesi olan bir TD'nin takımdaki yerliler ne der bozulur mu ya oynamazlarsa diye düşünmeden tak diye kesti. Kim ne derse desin hoca üzerinde Sneijder'in etkisi var. Bu bariz. Ancak Sneijder takımda bir yapılaşma kuracak bir oyuncu değil. O yüzden biraz şanslıyız

Şampiyonluk konuşmak için bi ligin ikinci yarısını görelim. Fikstrümüz rahat bu kadronun nefesi yeter gibi gözüküyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.