Şimdi Ara

Skylanders battlegrounds başlangıç paketi 9 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lg-skylanders-battlegrounds-baslangic-paketi.html

Paket halinde 9 tl arkadaşlar lg tv de çalışıyor
    İçinde oyuncak gibi karankterler var usb den çalışan bir aparat var key var sanırım fiyat güzel bence...

Skylanders battlegrounds başlangıç paketi 9 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tv'nin yanında verdiler 1 sene boyunca satamadım, sonra çocuklara verdim oynasınlar diye.
  • tam olarak ne oluyo bu bilen arkadaş anlatabilir mi bizde de lg 3d tv var da 9 yaşındaki küçük kardeşim için alayım zevkli bişeyse
  • fiyat güzel alınır 5 tane aldım
  • Kargo 9,25 sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skylanders serisinin ilk oyunu bu, 3-4 sene oncsinin oyunu. Bundan sonra 4 seri cikti. Teknosada gecen ay 2. serinin baslangic paketini sattilar 15 TL ye, o yuzden bunu satmaniz imkansiz gibi. Ancak hediye olur bilmeyen bir cocuga. Pakette neler var bilmiyorum vatan linkinde resim gorunmuyor. Normalde yuvarlak bir portal, oyun cd si ve oyunda kullanacaginiz karakterlerin figurleri olur. Oyunu uyumlu ortama (pc, PS3-4,xbox) kurarsiniz sonra portali cihazin usb portuna takar ve oyunu acarsiniz. Sonra paketten cikan figurlerden birini portalin uzerine koyarsiniz, o figur oyunda belirir sonra da oynarsiniz o sekilde. Ama bu paket hangi ortama uyumlu onu anlamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.