Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.537
Cevap
35
Favori
214.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşılan 2. Fragmanda fazla spoiler var, onun için izlemedim.
  • Yabanci oyuncularin dövüş sahneleriyle turklerin gercekten cok farkli ayni hssiyati kesinlikle vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu şu posterdeki yazı font unu bulabilen
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk izlerken acaba ordan esinlencekler mi derken film sonu filmin kopyas cıktı

• abi adamlar 2. bölümde ne olacağını genel hatlarıyla belli ettiler ne gerek kaldı şimdi 2.bölümü izleyeme?
  • Dizinin uyarlama olduğunu bilmeden ilk bölümde Çetin Tekindor u izleyince Departed filmindeki Jack Nicholson a ne kadar benziyor dedim içimden, meğer onu canlandırıyormuş büyük oyuncu vesselam.

• 1.Bölümü yeni izledim, hoşuma gitti. Çetin Tekindor ne oyuncu be Fakat 2 saat çok uzun. 46 gibi 1 saat çok yeterli olur bu diziye.
  • bu dizi korede olsa en en fazla 20 bölüm sürerdi tadında bırakırlardı acaba bizde bu dizi kaç yıl devam edecek
  • 40 bölüm olarak planlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

40 bölüm olarak planlanmış.

hocam 160 sayfalık kitabın dizisi tuttu diye 5 yıl dizi yaptı bu yapım şirketi şöyle reytingleri alt üst etsin o zaman bakarız planlarına inşallah fazla sulandırmazlar tadında bırakırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-812378C58 -- 24 Eylül 2016; 15:36:35 >
  • the departed ile internal affairsı seyrettim. izlemeyip bazı kısımlarıyla ilgili bilgiler görmek istemeyen okumasın

billy de ilk çağrıldığında bilmiyor işi, ben saçma bulmuştum ''deneme amaçlı çağırsan nolacak yani'' diye de sonuçta bir kurgu, çok takmamak lazım. kebapçının adamı yüzükle ritim tutuyordu, onu da internal affairstaki mors alfabesinin kullanılmasından almışlar sanırım tat olsun diye. ayrıca billy ile collin habire telefonla konuşurken adamlar mors alfabesini kullanarak daha özgün bir yöntem bulmuşlar. bir de billy theme muazzam bir müzik. toygar ışıklı güzel parçalar çıkarıyor ama daha çarpıcı müzikler yapması lazım. sinema filmi ahenginde müzikler ürettirseler birilerine bayağı hoş olurdu bence, her bölüm film uzunluğunda, sahnenin kıvamına girmek için müziklerin de etkileyici olması lazım

• Bu Filmden mi uyarlanmış?

http://www.imdb.com/title/tt0407887/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

the departed ile internal affairsı seyrettim. izlemeyip bazı kısımlarıyla ilgili bilgiler görmek istemeyen okumasın

billy de ilk çağrıldığında bilmiyor işi, ben saçma bulmuştum ''deneme amaçlı çağırsan nolacak yani'' diye de sonuçta bir kurgu, çok takmamak lazım. kebapçının adamı yüzükle ritim tutuyordu, onu da internal affairstaki mors alfabesinin kullanılmasından almışlar sanırım tat olsun diye. ayrıca billy ile collin habire telefonla konuşurken adamlar mors alfabesini kullanarak daha özgün bir yöntem bulmuşlar. bir de billy theme muazzam bir müzik. toygar ışıklı güzel parçalar çıkarıyor ama daha çarpıcı müzikler yapması lazım. sinema filmi ahenginde müzikler ürettirseler birilerine bayağı hoş olurdu bence, her bölüm film uzunluğunda, sahnenin kıvamına girmek için müziklerin de etkileyici olması lazım

ayrıca müdürle konusmada di caprio da baya azar işitiyordu, sonradan söylüyolardı

• Katılıyorum zaten konusunu görünce aklıma direk Poyraz Karayel geldi. İlk bölüme baktım ve dediklerin harbi bildiğin aynısını yapmışlar. Millet ters köşe diye şaşırmış ama biz bu ters köşeleri her bölüm görüyorduk zaten. The Departed filminde de avukat olayı yoktu avukat meselesi direk PK'den araklama olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Katılıyorum zaten konusunu görünce aklıma direk Poyraz Karayel geldi. İlk bölüme baktım ve dediklerin harbi bildiğin aynısını yapmışlar. Millet ters köşe diye şaşırmış ama biz bu ters köşeleri her bölüm görüyorduk zaten. The Departed filminde de avukat olayı yoktu avukat meselesi direk PK'den araklama olmuş.

Poyraz Karayel'in ilk 11 bölümünü izledim,ikinci sezonda da ara ara bakındığım bölümler oldu. Hiç ters köşe olmadım ama çok şaşırdığım oha dediğim sahneler olmadı değil. Oha bu kadar da saçmalanmaz dediğim az sahne olmadı.

• Chandler_Bing kullanıcısına yanıt
    İlk 11'i izleyip, ara ara bakmakla olmuyor bu işler. PK'dan araklama dizi işte. Kaliteli diziden araklıyorlar en azından. Taklitler asıllarını yüceltir.

• Güzel dizi ama 130dakika izlenmez yahu

• Arası'mı daha cok beğendiniz Cagatay'ımı ?
  • dizi güzelmiş bencede ama bilmiyorum pek dizi izleme alışkanlığım yok.
  • ilk bölümü youtubeda 3m'yi geçti, kendi sitesinde de 500k. keske kendi sitesinde youtube köprüsü yapsalarmış.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.