Şimdi Ara

Forza Motorsport 6: Apex (2016) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
799
Cevap
13
Favori
20.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence pist eksikligi daha fazla hissediliyor. Gunun sonunda surekli ayni pistlerde donup duruyorsunuz.
  • Marketplace bölümü açtıklar oyun betadan çıktı. Hala market kapalı. Microsoftun beleş verdiği bu kadar olur. Daha destek yok herhalde. Yeni araç pist verin bari ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

bu oyunda harita olarak eksiklik yok sadece arabalar mı eksik? birisi bizi aydınlatabilirmi?

Pist, araç, event çeyreği bile yoktur XO versıyonuna göre.

bedava olduğu için böyle kısıtlı heralde. çıkart tam sürümü verelim parasını microsoft. gerçi forza horizon 3 çıkacak bu saaten sonra tam sürümü çıkartmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende oyunu indirme linki kapalı oyun daha evvel indirilmiş görünüyor.Bu sorunu yaşıyan varmı??
  • listede yazan direksiyon setleri dışındaki setler çalışmıyor malesef.
  • Oyunu g27 ile denedim ffb cok tirt olmus ayar cekmek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fierro35

Arkadaşlar bende oyunu indirme linki kapalı oyun daha evvel indirilmiş görünüyor.Bu sorunu yaşıyan varmı??

Windows'unuz güncel değilse güncelleyip bir de öyle deneyin.
  • DFGT' si olan arkadaşlar, oyun direksiyonu hiç mi görmüyor? Ayarlar nasıl, bir bakabilir misiniz.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Aynen güncelleme yapınca yükledi teşekkürler.Bu arada g29 ile geri bildirimler mükemmel olmuş.
  • Logi momo ile deneyen var mi oyunu ??
    Geri donusler kontrol ffb vs. Nasil olmus??
    Momo alicam da:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh bu oyuna ne olmuş böyle... Biraz önce bi gireyim dedim Beta'dan çıktıktan sonra yeni event'lar falan gelmiş. Bu nasıl bir optimizasyondur Ultra'da High'da 110 FPS'ler havada uçuşuyor. V-Sync açık-kapalı Framerate 60 sabit, unlocked her türlü akıyor oyun.DX12 nimeti mi desek ? FH3 için umut verdi haydi bakalım.
  • Momo'ya destek verip DFGT'ye neden destek vermezler ki.. Horizonda da böyle mi olacak acaba ?
  • Arkadaşlar oyunda fraps neden çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Arkadaşlar oyunda fraps neden çalışmıyor.

Windows store un hiç bir oyununda yan programlar çalışmıyor maalesef. Fraps da buna dahil. Rezalet bir market.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Windows store un hiç bir oyununda yan programlar çalışmıyor maalesef. Fraps da buna dahil. Rezalet bir market.

Fps'yi ölçmenin başka bir yolu var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Fps'yi ölçmenin başka bir yolu var mı?

Forza apex in kendi fps ölçeri var zaten. Ayarlardan kontrol edersen oyuna girdikten sonra üstte ekranın ortasında duruyor.

• benim bilgisayarda windows store yok windows u hazirlayan kisi kaldirmis yav geri gitremezmiyim
  • DFGT'yi force feedback dahil çalıştırmanın yöntemi var ama fazla dillendirmeyin derim önlem alabilirler. Şöyle ki aygıt yöneticinizden dfgt'nin bütün sürücülerini kaldıracaksınız, bir de yüklüyse logitech profiler sileceksiniz yani windows aletin hangi direksiyon olduğunu tanımayacak. Oyuna girmeden usb'ye takınca windows otomatik bir driver yüklemesi yapacak ama korkmaya gerek yok oyuna girdiğinizde direksiyon çalışmakta ayar yapılabilmektedir. En azından ben bu yöntemle kullanabiliyorum. Not: Bilmiyorum etkisi var mı ancak usb olarak xbox one controller da takılıydı etkisi var mı dikkat etmedim.
  • apexin login ekranındayken atma sorununun çözümünü bilen var mı?
  • oyunda kaç tane yarış var? 36 madalyanın 23 tanesini açtım 12 tane yarış var daha da çıkmıyor sonucunda çok da uzman değilim bütün madalyaları açamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.