Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu bir pazarlama şekli olmamalı...

O sayfa sayfa sözleşmelerin ben de dahil olarak halkımızın %99'u tarafından okunmadığını herkes biliyor.

Bu kadar teknolojinin içinde yüzüyorken benim üyeliğimin bitmesine 1 hafta kala bir sms atarsın ve dersin ki; "üyeliğinizi iptal etmezseniz aynı şartlardan 1 ay daha uzatacağız"!

Ya da uzattıktan sonra dersin ki; "sözleşme şartları gereği 1 ay daha uzamıştır..."

Ben bu adamlara "kartımda kalan bakiye ne olacak" diye sormasam hiç haberim de olmayacaktı!

Ben de diyorum ki; biz bu ödemenin alındığını farketmesek 34,50 TL'den ömür boyu para çekebilirler.

Avm'de olduğumuzu neredeyse noter kanalıyla bu firmaya ispat etmek zorunda kalacak kadar teknolojinin içindeyken, bir sms bile yollanmıyor olması bence en hafif tabir ile "tilkiliktir".
  • Bu bir pazarlama şekli olmamalı...

O sayfa sayfa sözleşmelerin ben de dahil olarak halkımızın %99'u tarafından okunmadığını herkes biliyor.

Bu kadar teknolojinin içinde yüzüyorken benim üyeliğimin bitmesine 1 hafta kala bir sms atarsın ve dersin ki; "üyeliğinizi iptal etmezseniz aynı şartlardan 1 ay daha uzatacağız"!

Ya da uzattıktan sonra dersin ki; "sözleşme şartları gereği 1 ay daha uzamıştır..."

Ben bu adamlara "kartımda kalan bakiye ne olacak" diye sormasam hiç haberim de olmayacaktı!

Ben de diyorum ki; biz bu ödemenin alındığını farketmesek 34,50 TL'den ömür boyu para çekebilirler.

Avm'de olduğumuzu neredeyse noter kanalıyla bu firmaya ispat etmek zorunda kalacak kadar teknolojinin içindeyken, bir sms bile yollanmıyor olması bence en hafif tabir ile "tilkiliktir".
    Hocam kapattılar mail geldi şimdi

Saygıdeğer büyük üstad mesafe4272 adlı dh üyesinin bugün Türkiye saati ile 19:43'te yaptığı "sinemia batar" yorumunu büüyk bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Mesafe4272 batar dediğini öğrendiğimiz halde aksi yönde gidip onu dikkate almayarak faaliyetlerimizi devam ettirmemiz bir ahmaklık olurdu.O sebeple ilerde daha fazla maddi kayıp yaşamamak ve siz değerli kullanıcılarımızo mağdur etmeml adına tüm ticari faaliyetlerimizi durduruyoruz.

Sinemia CEO'su Rıfat Oğuz
    Yazılanları görünce dayanamadım. Paketin içeriği her gün 1 kere sinemaya gitme ve bunun ödemesini yapan kişi bilet alamayıp şikayet etmiş; biri kalkıp sana iyi olmuş işi ticarete döküyorsunuz sonra demiş. Bir başkası haksız yere eklenen katkı payı, hizmet ücreti vs. yi olsun böyle bile mantıklı diyerek savunmuş kendi sözleşmesindeki haklardan haberi yok. Yarın öbür gün sinemia tazminat davaları yüzünden kapandığında foruma gelip sizin şikayetleriniz yüzünden kapandı diyerek bizlere de laf söyleyeceksiniz muhtemelen. Allah sizin gibi doğruyu yanlışı birbirinden ayırt edememe problemi yaşayan kişilerin yardımcısı olsun.
    Siz nasıl bir hayat yaşıyorsunuz ya? Ne zamandan beri hakkın olmayan 30 tl için bu düşüncülere daldınız.
    Hadi bu içinde bir yerlerde bu düşünceye sahipsin gelip bunu normalmiş gibi yazıp bir de milletten yardım talep eder oldunuz.

Bravo valla bol şans başarılar o aldığın parayla çoçuğuna yemek al kombo yapmış olursun. :)

Not: Prensip Sahibi Birey:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

İstinye park da imax da

5 tl fark ile kova menü verdi

İlk yarı bitti

Dışarı çıktım öyle sohbet muhabbet mısır elde tabi

Mısırdı çocuk el salladı hayırdır dedim ver abi kovayı dedi

Dedim çöpe atacak herhalde içinde mısır var dedim

Sen ver abi dedi uzattım doldurdu geri verdi

Parada almadı

o çocuk kimdi bir düşün bakalım ? düşün... Evet o çocuk bendim.Bazı kahramanlar pelerin takmaz istinye ımaxte pısır patlatırlar.Tabi sonradan güvenlik kameralarını izleyen müdür işten attı ama olsun canın sağolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Bu sinemia yakında batar bu dediğimi unutmayın buraya da yazdım ...

Hocam kapattılar mail geldi şimdi

Saygıdeğer büyük üstad mesafe4272 adlı dh üyesinin bugün Türkiye saati ile 19:43'te yaptığı "sinemia batar" yorumunu büüyk bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Mesafe4272 batar dediğini öğrendiğimiz halde aksi yönde gidip onu dikkate almayarak faaliyetlerimizi devam ettirmemiz bir ahmaklık olurdu.O sebeple ilerde daha fazla maddi kayıp yaşamamak ve siz değerli kullanıcılarımızo mağdur etmeml adına tüm ticari faaliyetlerimizi durduruyoruz.

Sinemia CEO'su Rıfat Oğuz
  • İş Bankası kartım var. Hafta içi çalıştığım için hafta sonları sabah gidiyorum filme. 7 TL'ye IMAX. Ayda da 2 veya 3 film oluyor gitmeye değecek en fazla.

Bayağı pahalı geliyor bana bu Sinemia. Ben 15 ya da 20 TL'ye aylık film hakkımı dolduruyorum.

Ayda 5 filme, 20 TL fiyat yapsın. Sinemia alayım. Onun dışında değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

sinemia kişiye özeldir herkese veremezsin ozaman cihaz değiştirme hakkında düşer ve farklı işlem yaptıgın tespit edilirse

üyeliğin iptal edilir

Aynanda 2 uygulamada hesap kullanamıyor muyuz. Çok çakal yapmışlar ya.

Sinemia çakal değil sen çakalsın öyle yapmasalar adamlar çoklu kullanımın önüne nasıl geçecekler.Konunun yarısı çakal dolu uygulamayı nasıl iki kişi kullanabiliriz ? Birine kullandırtsak anlarlar mı ? 9.90'dan üyelik alsam sonra diğer aylarda 59 tl almalarını nasıl engellerim ? Bu kartla 2 bilet nasıl alabilirim ? Alamazsın deyince e hani sınırsızdı bu demek yalan konuşuyorlar (haklısın Kardeşim 60 tl verdin sonuçta adamların sana cinemaximumdan hisse de vermeleri gerekirdi ama tilkiler işte) en komiğime gidende sinemia alamayıp kuduranlar adam anadolu şehirlerinde oturuyor burda zaten ucuz bilet sinemia alsak daha pahalıya geliyor hesapladım x lira daha pahalı geliyor diyor e alma o zaman .İçi gidiyor içi mezarcılık yapamayacak ya kuduruyor deliriyor :D sonra sinemia üyeliği iptal edince de buraya gelip başlıyorlar sinemiaya hakaret etmeye yok ya akıllı ya bak.Valla bizim insanımız çakal abi aklı fikri para da buna şimdi 60 tl versin illa sonuna kadar kullanacak o parayı fazlasıyla çıkartacak en nefret ettiği filme bile gidecek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 1 Mart 2017; 22:29:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Ayricalik filan kalmadi. surekli kod geliyor. sira beklemesi ayri, kodla ikinci sinif muamele gormek ayri problem. kod yuzunden sinemaya gidecek tad kalmadi. uye olduguma da pismanim. almak isteyen iyi dusunsun

Kodla niye 2.sınıf muammele görüyorsunuz ? Sinema kodlada kartlara nakitlede aynı ücreti parasını alıyor

o arkadaş için değil ama bazıları insanlarla muhatap olmaktan korkuyor hocam, özgüvensiz olunca insan konuşmadan kartıyla kiosklardan alacak böylece ağzını tek kelime açmadan filmini izleyecek.

benim anlamadığım nokta şurası insan kodla nasıl 2. sınıf muamele görür. orda ki çalışan senden benden iyi biliyor sinemia uygulamasını. kod mevzusunu. kaldı ki sen kodla 2. sınıf insan muamelesi görüyorsan kartla da görürsün üzerinde koskoca sinemia yazıyor. valla bana kod versin kart kullandırsın filmi izletsin bana yeter. hiçte 2.sınıf muamelesi görmedim gittiğim yerlerde.

• 29 tl den alanlardan biriyim kim haber ettiyse Allah razı olsun.
    bugün 2.kez kullandım ve kendimce hesaplar yaptım tam bir sıcak fırsat kokuyor gerçekten.

günlük cinemaximum 15 tl den 30*15=450
    popcorn+kola = 15tl 30*15=450
    Öğrenci akbil günlük gidiş-dönüş =2,30'dan 30*2,30 =69 TL
    Toplamda 969 TL

Sinemia sayesinde aylık 30 tl
    migrostanda 138 gram en büyük bot popcorn+ice tea 4.5 tl 30*4.5= 135 tl (çantanın içine sokaraktan...)
    Öğrenci akbil günlük gidiş-dönüş =2,30'dan 30*2,30 =69 TL
    Toplam da 234 TL...

969-234=735 tl kar

(gecen gün kızdan akbil istemiştim gerek yok paraya dedi ısrarıma rağmen o tür ufak tefek şeyler de oluyor, tabii bende yapıyorum artısı eksisi önemli değil )

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bir kere de zorludaydı galiba içeri burger king sokmuşlardı iğrenç bir koku kaplamıştı içeriyi ayarı kaçırıyor bazıları. Ben paketli birşey soksam bile hışırtısı çıkıp rahatsız etmesin kimseyi diye ameliyat yapıyormuşum gibi yiyorum pakete dokunmadan veya sesli sahnede açıyorum paketi herkesten de aynı hassasiyeti bekliyor insan
  • Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

Bilet Katkı Payı ile İlgili Bilgilendirme

15TL - 20TL arası biletler için 0.99TL

20TL - 25TL arası biletler için 1.99TL

25TL - 30TL arası biletler için 2.49TL

30TL - 40TL arası biletler için 2.99TL

40TL üzeri biletler için 3.99 TL

Not: Premium üyeliğiniz devam ediyorsa paket alımı yaptığınızda yeni paket, paketinizin bitiş tarihinden itibaren aktif oluyor.

Sinemia olarak tüm sinemaseverlerin çok uygun fiyatlarla sinemaya gidebilmeleri için her gün çalışmaya devam ediyoruz. Sinemia, üyeliğiniz kapsamında almış olduğunuz biletler için değişen kanunlar kapsamında hem sinema salonlarına hem de yapımcılara tam bilet ücretini vermesine rağmen üyelerine çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitme imkanı sunmaya devam etmektedir. Sizlere bu ayrıcalıkları tanımaya devam edebilmemiz için tek bilet ücreti 15 TL’yi aşan biletlerden 0.99 TL ile başlayarak biletin ücretine göre değişkenlik gösterebilen bilet katkı payı, bilet alımınız esnasında kayıtlı ödeme aracınızdan tahsil edilmektedir. Bu sayede Sinemia, tüm sinemaseverlerin her zaman olduğu gibi normal bilet fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitmesine imkan sağlamaya devam edebilmektedir.

Saygılarımızla

Sinemia Destek Ekibi

Sinemia Nedir? Nasıl Çalışır?
    Sinemia üyelerine sınırsız sinema bileti sağlayan özel bir sinema kulübüdür. Lokasyon bazlı teknolojileri ve ön ödemeli banka kartı sistemleri ile entegre eden Sinemia, sinema aşkıyla Türkiye'de yaratılmıştır. Sinemia 2015 Aralık ayında Borsa İstanbul aracılığı ile Aslanoba Capital'den yatırım almış, Şubat 2016 itibariyle İngiltere'de faaliyetlerine başlamıştır.

Hangi Günler, Hangi Seanslarda Geçerli?
    Sinemia’da ilk seans, son seans, o gün, şu gün gibi sınırlar yoktur. Sinemia’da saat veya gün sınırı bulunmaz, dilediğiniz saat, istediğiniz gün ayrıcalığınızı kullanabilirsiniz.

İleri Tarihli Bilet Alabilir miyim?
    Tabi ki! Sıra beklemeden biletini almak bir ayrıcalıktır. Sinemia mobil uygulamasından İleri Tarihli Bilet özelliğini kullanarak istediğiniz sinema salonu için biletinizi alabilirsin.

Hangi Sinema Salonlarında Geçerli?
    Hepsinde! Sinemia tüm şehirlerde ve tüm sinema salonlarında geçerlidir. Tüm sinema salonları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Sinemia’nın sinema salonları ile anlaşması yoktur, Sinemia ödeme kartınız ve Sinemia mobil uygulamanızla hiç bir açıklama yapmadan biletinizi alabilirsin.

2D 3D Ayrımı Var mı?
    Sinemia Premium 2D ve 3D seanslarında geçerlidir. Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak, tüm Sinemia paketlerinde üyeliğinizle ayda bir defa (30 günde 1 olmak üzere) seçeceğiniz yeni teknoloji seanslarından da ek olarak (IMAX, MPX, ScreenX, D-BOX, 4DX) faydalanabilirsiniz. *

Bir Filmi Çok Beğendim Tekrar Gidebilir miyim?
    Evet! Seni en sevdiğin vizyon filmlerini bir kez daha izlemekten alıkoyamazdık.

IMAX
    Bugüne Dek Yaratılmış “Gerçeğe En Yakın” Sinema Teknolojisi!

IMAX Sinema Sistemi

IMAX sinema sisteminin tüm bileşenleri (çift dijital projeksiyon cihazı, lazer hizalı dijital ses sistemi ve IMAX’in patentli salon geometrisi), dünya çapındaki sinemaseverler tarafından en üst seviyede eğlence deneyimi olarak bilinen, “IMAX Deneyimi®”ni sunmak için özel olarak bir araya getirilmiştir.

IMAX, bugüne dek yaratılmış “GERÇEĞE EN YAKIN” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile “DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ FİLM DENEYİMİ”ni sunar. IMAX salonlarının eşsiz geometrik yapısı; gerçek hayattakinden daha büyük kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntüler ve IMAX’e özel dijital ses sistemi ile birleşerek kendini adeta filmin içinde hissetmeni sağlar.

DEV IMAX PERDESİ – GENİŞ GÖRÜŞ ALANI

Etkileyici bir deneyimin anahtarı; film izlediğini hissettiren unsurları ortadan kaldırmaktır. IMAX salonlarında, geleneksel salon perdelerine kıyasla %110 daha büyük olan IMAX perdesine yansıtılan görüntüler; çevresel görüş alanının da dışına taşarak perdenin ortadan kalktığı hissini yaratır. Bu etki, IMAX perdesinin boyutları, şekli ve konumu nedeniyle, sadece IMAX’e özeldir.

Sinema salonunda oturulan nokta ve perdenin dört köşesi arasında oluşan alan “Görüntü Piramidi”dir. IMAX salonlarında görüntü piramidinin daha büyük olması, 3 boyutlu görüntüleri gerçek boyutlarında ve daha yakından hissetmene olanak tanır. Görüntüler adeta perdeden çıkıp kucağına kadar gelir ve geleneksel perdelerde gösterilen klasik sistemlerden çok daha etkili bir 3D deneyimi sağlar. IMAX’e özel tescilli salon mimarisi, perde büyüklükleri ile etkileyici bir deneyim sunar.

IMAX DIGITAL SURROUND SES SİSTEMİ

IMAX salonlarında ses de görüntü kadar büyük önem taşır. IMAX’e özel digital surround ses sistemi, perdeden taşan görüntüler kadar gerçekçi ve iliklerine işleyen bir sesle seni sarmalar. Tüm IMAX salonlarında, IMAX’in yüksek kalite standartları ışığında özel akustik dizayn oluşturularak, her bir koltuğun en iyi işitme pozisyonunda olması sağlanmaktadır.

IMAX Salonları:

Cinemaximum Akasya

Cinemaximum İstinyePark

Cinemaximum Hilltown

Cinemaximum Marmara Park

Cinemaximum MaviBahçe

Cinemaximum Sur Yapı Marka

Cinemaximum Ankamall

Cinemaximum M1 Adana

4DX

4DX ile Filmi Yaşamaya Hazır Mısın?

CJ 4DPLEX tarafından geliştirilen 4DX teknolojisi; çığır açan film teknolojisi ile İngiltere’den İsviçre’ye, Macaristan’dan, Polonya’ya, Romanya’dan ve Çek Cumhuriyeti’ne kadar Avrupa’daki yüksek başarı performansı ile kendini kanıtlamış bir teknoloji olarak ön plana çıkıyor. Hareket, titreşim, su, ışık efektleri, koku ve diğer unsurları kullanarak sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor.

4DX teknolojisini Cinemaximum Marmara Forum, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum İstinye Park ve Cinemaximum Maltepe Piazza sinemalarımızda deneyimleyebilirsiniz.

‘Starium’ Türkiye’de sadece Cinemaximum'da!

CGV Mars Entertainment Group’un film tutkunlarına sunduğu son yeniliklerden biri olan ‘Starium’ Türkiye’de sadece Cinemaximum Maltepe Piazza'da! Her koltukta konfor ve eğlenceyi birleştirirken Türkiye’nin ilk “6P RGB Laser projektörü” ile izleyenlere daha gerçekçi ve daha canlı görüntü sunuyor.

Lazer sinema projektör teknolojisiyle ekrana üstün görüntü kalitesi getirerek yalnızca tiyatrolarda bulunan çarpıcı bir deneyim yaşatan Starium ile seyirciler artık sadece film izlemekle kalmayıp özel bir deneyimin de parçası haline geliyor.

Hem 2D hem de 3D filmleri sanki filmin içindeymişçesine özel bir gerçeklikle sunan Starium salonlarının ses-görüntü ve özel koltuk ayrıcalığı, izleyicileri filmin içine çekiyor. Starium, lazer sinema projektörünün yüksek parlaklık seviyesi, artan kontrast oranı ve canlı renkleriyle bugüne kadar izlenilen tüm formatlara meydan okuyan, eşi benzeri görülmemiş bir sinema keyfi yaşatıyor.

ScreenX ile DÜNYANI GENİŞLET!

270 derece perdesiyle dünyanın ilk çok perdeli sinema teknolojisi ScreenX, sinemaseverlerle buluşuyor.

Ortadan iki yandaki duvarlara devam eden ekranları ile, sinema salonu içerisinde maksimum genişlikte bir ölçü ortaya koyuyor. ScreenX, sinema salonunu bir perdeden daha fazlası haline getiriyor. Üç perdeden oluşan bu yaratıcı görsel fikir, dünyada sadece ScreenX’e özel. Maksimize edilmiş görüntü büyüklüğüyle, daha zengin bir hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Sinema salonu sizler için gerçek bir film sahnesine dönüşecek.

Güney Kore Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Sanal Gerçeklikte Öncü Proje” seçilen ve dünya sinema sektöründeki standartları yıkma amacıyla dünyaya açılan ScreenX, Güney Kore, Çin, Tayland ve Amerika’dan sonra şimdi Türkiye’de!

ScreenX teknolojisini Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Hilltown ve Cinemaximum Vadistanbul sinemalarımızda deneyimleyebilirsiniz.

GOLD CLASS
    Ev rahatlığında sinema keyfi!

CGV Mars Entertainment Group; Gold Class salonlarını sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor.

Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

Cinemaximum Watergarden İstanbul, Cinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum Vadi İstanbul, Cinemaximum Erzurum MNG, Cinemaximum Capacity, Cinemaximum Hilltown, Cinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Adıyaman Park, Cinemaximum Armada, Cinemaximum Kayseri Park, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Kent Plaza, Cinemaximum Metrogarden, Cinemaximum Zorlu Center, Cinemaximum Kale, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Anatolium Marmara, Cinemaximum Diyarbakır Ceylan , Cinemaximum Maltepe Piazza , Cinemaximum Espark, Cinemaximum M1 Adana Merkez , Cinemaximum Mardin Movapark, Cinemaximum Historia, Cinemaximum Aqua Florya, Cinemaximum Mersin Marina, Cinemaximum Optimum Gaziemir, Cinemaximum Piazza Kahramanmaraş ve Cinemaximum Bodrum Midtown'da hizmete açılan Gold Class, daha kısa reklam kuşağıyla, sinema keyfinize keyif katacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 7 Mayıs 2019; 0:23:15 >

• Bu konunun biten fırsatlara taşınması iyi olmuş, şartlar katı ama birgün bizde bu duruma düşebiliriz dikkatli olmamız lazım. Diyelim şarjımız bitti ya da farklı sebepler. Ben burada mağdur olan kişilere hak veriyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

quote:

sinemia kişiye özeldir herkese veremezsin ozaman cihaz değiştirme hakkında düşer ve farklı işlem yaptıgın tespit edilirse

üyeliğin iptal edilir

Aynanda 2 uygulamada hesap kullanamıyor muyuz. Çok çakal yapmışlar ya.

Sinemia çakal değil sen çakalsın öyle yapmasalar adamlar çoklu kullanımın önüne nasıl geçecekler.Konunun yarısı çakal dolu uygulamayı nasıl iki kişi kullanabiliriz ? Birine kullandırtsak anlarlar mı ? 9.90'dan üyelik alsam sonra diğer aylarda 59 tl almalarını nasıl engellerim ? Bu kartla 2 bilet nasıl alabilirim ? Alamazsın deyince e hani sınırsızdı bu demek yalan konuşuyorlar (haklısın Kardeşim 60 tl verdin sonuçta adamların sana cinemaximumdan hisse de vermeleri gerekirdi ama tilkiler işte) en komiğime gidende sinemia alamayıp kuduranlar adam anadolu şehirlerinde oturuyor burda zaten ucuz bilet sinemia alsak daha pahalıya geliyor hesapladım x lira daha pahalı geliyor diyor e alma o zaman .İçi gidiyor içi mezarcılık yapamayacak ya kuduruyor deliriyor :D sonra sinemia üyeliği iptal edince de buraya gelip başlıyorlar sinemiaya hakaret etmeye yok ya akıllı ya bak.Valla bizim insanımız çakal abi aklı fikri para da buna şimdi 60 tl versin illa sonuna kadar kullanacak o parayı fazlasıyla çıkartacak en nefret ettiği filme bile gidecek :D

Sanane kardeşim babanın şirketi mi?
    Çok meraklıysan ver ayda 90 Tl.
    Ayda maximum 3-4 tane izlenebilecek seviyede film çıkıyor. O 3-4 ünde max 1 tanesi kaliteli oluyor.
    Migros kampanyası ile 10 tl ye cinemaximumda izliyorum zaten.
    Sen neyin peşindesin? Kartı aldın diye çocuk komedi tüm filmlere gidiyor musun?

Her şeyi geçtim bizim çakallık yapmamız seni niye gerdi? Sen 90 tl veriyorsun diye bizde senin gibi enayi olmak zorunda mıyız?

Ben adalati savunuyorum kardeşim yani senin pek anlayacağın konular değil.Geçmişte bir adeletsizlikle karşılaşırsan yada ileride sana bir adaletsizlik yapılırsa sakın ben ne yaptımda hakettim deme en basitinden bu olayı hatırla.Hadi selametle nasıl istiyorsanız öyle yaşayın

• Yazılanları görünce dayanamadım. Paketin içeriği her gün 1 kere sinemaya gitme ve bunun ödemesini yapan kişi bilet alamayıp şikayet etmiş; biri kalkıp sana iyi olmuş işi ticarete döküyorsunuz sonra demiş. Bir başkası haksız yere eklenen katkı payı, hizmet ücreti vs. yi olsun böyle bile mantıklı diyerek savunmuş kendi sözleşmesindeki haklardan haberi yok. Yarın öbür gün sinemia tazminat davaları yüzünden kapandığında foruma gelip sizin şikayetleriniz yüzünden kapandı diyerek bizlere de laf söyleyeceksiniz muhtemelen. Allah sizin gibi doğruyu yanlışı birbirinden ayırt edememe problemi yaşayan kişilerin yardımcısı olsun.
  • Hata mesajıyla ilgili kesin çözüm!!!

Describe your issue kısmına;

“When i want to use my sinemia subscription, i got an error message. (Bilet almaya çalıştığımda hata mesajı alıyorum.)”

Yazarak sorunu çözebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 17 Nisan 2019; 19:2:28 >
  • iskenderce kullanıcısına yanıt
    bu sorun cinemaximumla ilgili değil içeriye alkolle giren hayvanların yüzünden olmuş. memlekette insan sayısı azalıyor ne yazıkki.. bende alkol kullanırım ama sinemada yanımda bira içilmesi onun kokusunun yayılması çoğu kişiyi rahatsız eder. cinemaximumu takdir ettim müdahale etmelerine..
  • Türkiye de de soruşturma açılsa bu sinemia ya keşke. Milleti mağdur ettiler hep
  • Sinemia'yi kendi sirketi gibi savunan, toz kondurmayan 1-2 arkadas vardi, ne zamandir sesleri cikmiyor, nerede o arkadaslar? iceride kalan paralari onlardan tahsil edelim, bize sinema ismarlasinlar. :)
  • Yaşadığım şehirde lüks sinemalar olmadığı için Sinemia'ya üye olmak cazip olmuyordu. Kaç defa fayda/maliyet hesabı yapmama rağmen değmiyordu yani ayda 40 küsür lira verip üye olmak. Her neyse 29.90 görünce 1 aylık dedim aha işte bu kampanya iyi, üye olup bir deneyeyim. Paketi seçtim siteye üye oldum bir de ne göreyim normalde kart basım ücreti 0 lira yazan yerde , 9.90 yazıyor. 29.90 artı 9.90 toplamda yine 40 liraya gelecek. Daha önceleri aylığı 40 liradan kampanya yapıp kart basım ücreti almıyorlardı. Çakallar eskiden direk 40 isterken , şimdi kampanya yaptık diyerek 30+10 şeklinde yine 40 lira talep ediyorlar. Balıkesir'de sinema 12 lira kardeşim, ayda en fazla 3-4 kere gidebilirim sinemaya. 3 kere gitsem zarar yazacak, 4 kere gitsem anca 8 lira kar yazacak. Yapın işte direk 30 lira alalım deneyelim ama yok. Ben de vazgeçtim
  • quote:

Bileti 9 liraya mal ediyoruz 1 ₺ lik Mısıra 8 ₺ verilmesi çok saçma kimse kusura bakmasın 2 tane Çereza nın 1 ₺ lik Mısırı ve 1 ₺ ye kola alınarak 3 tl ye mal edilebilir bu daha indirimli fiyatmış normalde büyük boy ve kola 15 ₺ ayıp yahu ayıp çüş hatta Mısır'ın maliyeti ne ki 15 liraya satılır anlamak mümkün değil bak 8 de kurtarıyormuş 5 de kurtarır aslında yazıklar olsun bunu 15 liraya alana da yazıklar olsun hiç akıl Yok millette

• Vızyonda fılm kalmadı ya

şu anda sırf Recep İvedik dolayı bütün salonlar da nerdeyse o oynuyor tam bir rezillik ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 26 Şubat 2017; 17:4:23 >
  • Yakında filmin 2. yarısı başlarken Selfie çek gönder diye madde çıkarsa şaşmam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.