Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İzin yöneticisinden o uygulamalar için bütün izinleri açın. Belki bir noktada uygulama pop-up açmaya çalışıyor ama izin olmadığı için uygulama kapanıyor gibi bir durum vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Arkadaşlar telefon ısınıyor mu?Tüm gün 3g/4g otomatikte kalsa 2-3 saat ekrana baksam sabah 7 akşam 12 yi çıkartır mı acaba şarjı?Bir de 4000mah baya büyük bir batarya fast charge tarzı bir şey var mı?Kendi şarj aletiyle kaç saatte doluyor tam olarak?

Telefonda pek ısınma yok. Ağır oyunlar oynayinca ısınıyor o da el yakacak derecede değil. Cihaz 1 tam günü çok rahat çıkarıyor. Dediğiniz kullanımda 1,5 gün rahat gider. Maalesef cihazda hızlı şarj yok, komple 2,5 maksimum 3 saatte doluyor

• usorguncu kullanıcısına yanıt
    Kendi tarayıcısında bir kez bu durumu yaşadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Gram oyun oynamiyorum zaten sıkınti olmaz o zaman.G2 telefonum maalesef sarj olmuyor,dis ekraninda sikinti var falan eskidi gibi biraz.Aslinda cope atilacak durumda degil,ya yaptirip satacagim ya da yaptirip kullanacagim.

• telefonumu sonunda uykudan uyandırdım.. o aşamaları sizlerle sonra paylaşacağım...

ama önce sizlerden Android 6 kullanan var ise hem ekran hemde kullanım paylaşımı yapabilirmi ?

aynı şekilde Miui 8 hakkında link ve görüş rica ediyorum.. var ise stable rom....

hiç olmadı 7.5.3 yükleyeceğim
  • Arkadaşlar bilenler varsa çok sevinirim. Redmi3 pro ve Redmi Note3 pro modellerinden birini alacağım. Hangisi metal kasaya sahip. Mi5 kullandım ama çok zayıf geldi bana. Mi4 gibi sağlamlık istiyorum.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    İkisi de metal kasa

• Benim cihaz da geldi. İçinde Çin romu var. Global Rom var sanırım ama burdaki tgz formatında. Direk cihazdan yüklenir mi? Zip olarak vs. var mı?

Eve gidince bakacağım arada biri atarsa çok makbule geçer.
  • Arkadaşlar en.miui sitesinden indirdiğim son romu (7.3.7) mı Flash ile telefona kuramıyor muyuz?

• xyz101 X kullanıcısına yanıt
    Kurabilirsiniz ama 7.2.5 sonrası romlarda miflash bazen hata veriyor nedenini bilmiyorum bilen arkadaş varsa çözümünü söylesin bizde öğrenelim

• İlk mesaj güncellendi
    Hatalı gördüğünüz veya eklenmesini istediğiniz konuları bildirin lütfen.

• Selâm telefon bugün elime geçti parmak izini tanittigim hâlde algılanmıyor bir de bankacılık işlemleri ni yapamıyorum mesaj gönder diyorum gönderiyor banka şifre mesajı diğer hattimada bu telefona taktigim hattada gelmiyor .

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küll -- 25 Ağustos 2016; 21:20:45 >
  • Redmi note 3 pro için kılıf ve kırılmaz cam için yurt içi alabileceğim yerler var mı acaba beklemek istemiyorum ama istediğim modelleri yurt içi sitelerde bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

İlk mesaj güncellendi
    Hatalı gördüğünüz veya eklenmesini istediğiniz konuları bildirin lütfen.

Üstad baş sayfada *mei yazma işinde...
    "setprop sys.Usb.config diag,adb" komutunun
    "setprop sys.usb.config diag adb" şeklinde olması gerekmiyor mu? yanu Usb yazarken ilk harf küçük usb şeklinde birde diag,adb değilde diag adb şeklinde arada virgül olmadan.
    Tabi arada bir fark var mı? bir sıkıntı oluşturur mu bilmiyorum ama ilk verdiğinizde bu şekildeydi hatırladığım kadarıyla
  • Arkadaşlar redmi note 3 ve pro nun şarj aletleri aynımı ve pro modelinde hızlı şarj özelliği varmı. Bilgisi olan varsa cevap verebilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: boboco

Arkadaşlar redmi note 3 ve pro nun şarj aletleri aynımı ve pro modelinde hızlı şarj özelliği varmı. Bilgisi olan varsa cevap verebilirmi.

Şarj aletleri birebir aynı. İkisinde de hızlı şarj yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Orijinalden alıntı: boboco

Arkadaşlar redmi note 3 ve pro nun şarj aletleri aynımı ve pro modelinde hızlı şarj özelliği varmı. Bilgisi olan varsa cevap verebilirmi.

Şarj aletleri birebir aynı. İkisinde de hızlı şarj yok.

Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar karar verdim global romu kaldıracağım.6 saati bir türlü geçmedi ekran süresi. Mtk kullanırken 7 saat ekran süresi alıyordum. Boodloader kilidini hangi romla açacağım link verebilirmisiniz.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    Eğer 1 hafta daha beklerseniz Xiaomi android 6 üzerine kurulu global developer romunu çıkaracak. Hem kilidi onunla açarsınız hem de o romda kalırsınız. Official olarak haftalık güncelleme de alacak. Bu hafta china rom 6.0.1 çıktı, global icin de haftaya tarih verdiler.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.