Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kısa yoldan bu telefonun imei nasıl değiştirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Ota güncellemesi bana da geldi ama ekran görüntüsünde gecelik yazıyor ne demek istiyor anlamadım. Yani tam sürüm değil de gecelik derken kararsız sürüm mü demek istiyor acaba?

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Selam hangi romu kullanıyorsunuz acaba global olanamı ota güncellemesi geldi. Ben de 7.5.3 kararlı var güncelleme göremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boboco B kullanıcısına yanıt
    7.3.7.0 stabil sürüm kullanıyorum.
  • Abi bize de gelsin şu güncelleme yahu

• boboco B kullanıcısına yanıt
    Bekleyin sıra ile dağıtılıyor 1-2 güne gelir ya da bu gece
    Bana da gelmedi henüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lütfen fikirlerinizi esirgemeyin,,,
    rom sever manyağı olarak zıplamayı çok sevdiğimden twrp ile diğer bütün telefonlarımda yaptığım gibi yedeğimi alıyorum wipe ları yapıyorum sonra romu çakıyorum ama her seferinde evet her seferınde mi logo görünüp restart yapıyor kendılıgınden kapanıyor ve sadece fastboot veya edl moda gecıyor... ve aslında en kötüsü hem twrp uçuyor (ki bazen img dosyasını twrp den romu baslatmadan ne olur ne olmaz dıyerekten restart yapmadan flashlıyorum, sansımı denıyorum barı gerı twrp ye dönerım dıye ama nafıle,,,) hem de bl kilitleniyor... fastboot modda dönüp unlock yapınca az önce caktıgım rom dan acılıyor tel, git tekrar hata ayıklama aç, dön fastboot flash twrp tekrar, super su flash tekrar... derdimi umarım anlatabilmişimdir... neden böyle oluyor...twrp nin değişik varyasyonlarını denemişliğim var hepsinde uçma var....

lütfen yorum ve fıkırlerınızı esırgemeyın....

• Satisi yapan birileri var mi arkadaslar. Redmi note 3 pro 32gb 3gb ram gumus ve siyah fiyatini ogrenebilir miyim satan kisilerden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hücre yayını nasıl kapatılıyor bilen var mı ?
  • oguzhankan43 kullanıcısına yanıt
    O duygusal bağı biliyorum hocam benim düşüncem bu telefon da bi 3-4 sene götürür. Artıları çok fazla. Özellikle pil ve ekran konusunda çok ilerde cihaz. Forumdan aldım cihazı. Abdullah diye bi abimiz ile aynı şehirdeymişiz ve kendisi alışamamış 5.5inche 800tl ye aldım. Eğer alacaksan facebookta Çin pazarı grubu var. hasan hocam getiriyor ondan sorunsuz şekilde alabilirsin

• Miui 8 güncellemesi rastgele kullanıcılara veriliyor arkadaşlar. Çalışmayan yerlerle ilgili geri bildirim almak için. Bununla ilgili aciklama en.miui.com'da yapıldı. Daha stabil sürüm çıkmadı onun icin bu güncelleme gelmeyecek. 2 haftaya stabil şekli gelir.

• mavishow kullanıcısına yanıt
    Unofficial unlock mu yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Hayırlı olsun bir değişiklik varmi ?

Telefonu yeniden başlatınca düzeldi wifi. Şu an hiç bir sorun kalmadı.güncellemeden sonra telefonun güneş ışığındaki ekran perdormansı bir hayli artmış gibi geldi bana. Ki benim bu telefonda gördüğüm iki olumsuzluktan biriydi bu. Batarya performansı da artmış gibi geldi zira iki saat webde dolaşığ video izlememe rağmen batarya % 90 indi. Normalde bir saatte ancak alabiliyordum aynı değeri. Kamera tarafında bir iyileşme varmı bilemiyorum. Hemüz tam bakamadım. Ama hala 1080p yavaş çekim desteklemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Unofficial unlock mu yaptınız?

Cevaplasa cevaplasa siz cevaplarsiniz diye ümit Ediyordum ölede oldu :)
    Unofficiall dediginiz oem go sekliyse hayir normal msj geldi sonra unlock programiyla sekli, simdi yazarken bu unlock programininda eski yeni versiyonu diye varmı diye merak ettim şimdi. Hani acaba mi diye, baska akliniza ne gelir ne olabilir???

• Arkadaşlar bu telefonu araştıyorum günlerdir kafama yattı gibi,honor 7 alacaktım fakat çift hat aktif olması için global rom yüklemek lazımmış,2.sim kart hafıza kartı yuvasına takılıyor zaten 16 gb hafıza var bu yüzden vazgeçtim,hem bu telefonda kızılötesi var tv vb. Kumanda etmek için,fakat kamerası nasıl acaba iyi çekimler yapabiliyor mu ? Şu an lenovo a7010 kullanıyorum kamerası kötü hiç beğenmedim bu da beni cihazdan soğuttu satıcam bu cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

En kısa yoldan bu telefonun imei nasıl değiştirebilirim ?

Bootloader kilitini açın önce Sonra da direk rootlu bir rom yükleyin. Bunları yaptıktan sonra değiştirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _denzel_

Arkadaşlar bu telefonu araştıyorum günlerdir kafama yattı gibi,honor 7 alacaktım fakat çift hat aktif olması için global rom yüklemek lazımmış,2.sim kart hafıza kartı yuvasına takılıyor zaten 16 gb hafıza var bu yüzden vazgeçtim,hem bu telefonda kızılötesi var tv vb. Kumanda etmek için,fakat kamerası nasıl acaba iyi çekimler yapabiliyor mu ? Şu an lenovo a7010 kullanıyorum kamerası kötü hiç beğenmedim bu da beni cihazdan soğuttu satıcam bu cihazı.

Çift hat konusunda redmi note çok başarılı. Artık bir hattınızdan konuşurken siğer hattınızı biri aradığında kimin aradığını görebiliyorunuz. Normalde karşı tarafa "arafığınız kişiye ulaşılamıyor" mesajı gider. Bu durumu yazılımla çözmüşler artık. Kamerası daha önceden de yazdığım gibi gündüz çekimlerinde gayet başarılı, gece çekimlerinde yakın flaşlı çekimlerde iyi ancak uzak çekimlerde baya bir kumlu. Uzak gece çekimleri tatmin edici değil yani.

• Miui 8 guncellemesi gelmisti bildirimlerden sildim simdi guncelleyiciye girdigimde herhangi bir guncelleme yok diyor nasil guncelleme yapabilirim

• Aksesuar ihtiyacı olan arkadaşlar şöyle buyursun :)
    https://forum.donanimhaber.com/m_119769895//tm.htm#119830759
  • mavishow kullanıcısına yanıt
    Kilit açmada uygulama sürümü farketmiyor orda sıkıntı yok.

Şöyle bir açıklama yapayım normal twrp kullanırken miui'nin çıkardığı romları flaslarsanız mi ekranında kalır sadece xiaomi.eu romları direkt açılır. Bunun için alka twrp kullanmanız lazım çünkü boot.img'ı kilidi açılmış cihaza göre düzenliyor. Yani alka twrp ile yükleyeceğiniz miui romlarda sıkıntı yasamazsiniz.

Gelelim custom romlara. Çeşitli romlar var (santosh cm13 gibi) bu romlar miui'dan sızan 6.0.1 romunun bootunu kullanıyor. O da cihazın bootloaderının kilitlenmesine sebep oluyor. Bu romları yükleyip cihazı direkt fastboot modunda başlatıp kilit açmanız lazım. Yeniden başlatıp cihazın açılmasını beklerseniz twrp gider. Bunun dışında diğer custom romlarda boot kilitlenme ya da twrp uçma sorunu yok.

• miui 8 global stabil rom içinhttp://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/global-stable-redmi-note-3-snapdragon-t3448697

nasıl yüklersiniz emin değilim, güncelleyiciyi deneyin, olmazsa bulaşmayın bootloader kilidi kapalı ise.
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.