Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavishow

quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

xposed firewall kuramıyorum bir türlü.

recovery modda kurmadığım dosya kalmadı.

android 6.0.1 / 6.9.22 Global Developer kullanıyorum.

Var mı yapabilen? Yarımcı olabilecek?

Kardeş Türkçe dil kâbul etmiyor,ing de sorun yok kullanılıyor. Oyuzden salla gitsin.cozumu bilen varsa yazarsan bized e yarar.

Nasıl ingilizce oluyor anlamadım.

Bende bir türlü olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin müdür. Tavsiyem o romdan kurtul neydugu belirsiz. Global stabil den memnunum.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    ben de onu düşündümd e burda rom değiştirince telefon deepsleep yapmıyor vs mesajlarından sonra bi korktum. sonra eski roma dönülse bile düzelmeyenler de vardı sanırım.

dün gece üstünde çok fazla ek program olmadan kenara bırakıp uyudum, 6 saat sonra şarj %1 bile düşmemişti. tabi hat vs takıp denemek lazım ama şimdilik fena değil geldi. ama miui 7 ve andorid 6 biraz garip geldi. bu telefona özel bi rom mu diye merak ettim. hindistan için çıkmış bi model diye biliyorum belki ordakilere bu şekilde vermişlerdir.

bi de telefonun hangi bandı destekledğini gösteren bi program vs var mı ? mtk mod gösteriyordu sanrım ama bu telefon mtk değil :)
    Sizdeki model Special Edition diye geçiyor.

http://en.miui.com/download-301.html#449

http://en.miui.com/thread-299743-1-1.html
  • Slm.

Üşenmedim çektim. G7 hatırladığımdan daha kötüymüş gece çekiminde
    Gece çekiminde kötü, çünkü geceleri balkonda oturmayı severim.
    Oturduğumuz caddede gece kaza olmuştu ve ben ışıl ışıl polis arabaları varken bile kötü resimler çekmiştim.

işte çekimler. (xiaomi'nin MB'ı çok yüksekti. Bu nedenle biraz düşürmek zorunda kaldım. İki cihazda da HDR modunda çektim, normal modda çektim. hepsinde xiaomi daha iyiydi. Galiba G7 resmi daha çok sıkıştırıyor. G7 ile 16-9 olarak çektiğim görsel 600 kb iken xiomi yine 16-9 çektiğim görsel 2 mb idi)

G7 çekimi
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

RedmiNote3 Pro çekimi
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Bu sürümde çalışan xposed var mı ? tabiki tweaks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsair61 -- 26 Eylül 2016; 13:04:59 >
  • Arkadaşlar Muğla civarında telefonu hard brickten kurtaracak yada ALLAH rızası için uzaktanda olsa yardım edecek birileri varmıdır 2 gündür telefonu ne yaptıysam kurtaramadım.

• Paylaşılan ekran görüntülerinden esinlenilerek rom yüklemeye kalkan arkadaşlar bu işlerden anlamıyorsanız SAKIN bulaşmayın ! İslem kolay görülsede çok riskli bir işlemdir.

İlk sayfada anlatıldığı gibi telefonlarınıza global rom yükleyin bırakın zaten cihaz yağ gibi akıyor, daha ne istiyorsunuz cihazdan
    Botloader ve Custom romlar ile uğraşmayın orijinal hali ile kullanın.

Bu mesaj uyarı ve tavsiye içerir.
    Cihaz sizin, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Paylaşılan ekran görüntülerinden esinlenilerek rom yüklemeye kalkan arkadaşlar bu işlerden anlamıyorsanız SAKIN bulaşmayın ! İslem kolay görülsede çok riskli bir işlemdir.

İlk sayfada anlatıldığı gibi telefonlarınıza global rom yükleyin bırakın zaten cihaz yağ gibi akıyor, daha ne istiyorsunuz cihazdan
    Botloader ve Custom romlar ile uğraşmayın orijinal hali ile kullanın.

Bu mesaj uyarı ve tavsiye içerir.
    Cihaz sizin, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

hiçbir tavsiyeye uymayan benim gibi birşeyler yapmaya calısıp fantazi arayan insanların sonu hard brick oluyor.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    cihazı 4g bantları için almıştım da şimdi de kılıf sorunu çıktı :) bu versiyon standart vetsiyondan 2mm daha uzunmuş kılıflar vs de sıpmıyormuş. başımıza bela aldık sanırım

hatta daha büyük bela da olabilir, ilk sayfadaki imei vs işlemleri de bu telefon için işe yaramayacak sanırım. bakalım işin içinden çıkabilecek miyiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

cihazı 4g bantları için almıştım da şimdi de kılıf sorunu çıktı :) bu versiyon standart vetsiyondan 2mm daha uzunmuş kılıflar vs de sıpmıyormuş. başımıza bela aldık sanırım

hatta daha büyük bela da olabilir, ilk sayfadaki imei vs işlemleri de bu telefon için işe yaramayacak sanırım. bakalım işin içinden çıkabilecek miyiz :)

Sıkıntı yok hocam. Kilit kaldırma başvurusu yapın. TWRP yükleniyor special edition'a da. Sonrasında supersu flashlayacaksınız. IMEI işlemi de halloluyor o şekilde.

• şimdi biraz daha bakıdım da normali kenzo diye geçiyormuş bendeki kate modeliymiş. nette de farklı romlar var her ikisi için de. gerçi kate için pek yok. insan neden böyle bi saçmalık yapar çözemedim. görünüşü aynı ama 2 mm daha uzun andorid 6 var vs.

aldığım yer yanında 5 dolar farkla kırılmaz cam ve şeffaf kılıf ta gönderiyordu da onu ae den istediğim gibi alırım diye almadım şimdi dım dızlak kaldık :D kılıf yok cihaz için
  • 8.0.2 kullanıyorum, güncellediğimden beri bankacılık uygulamaları internet bağlantısı gerekiyor hatası veriyor. izinlerde internet erişimleri var, internete de girebiliyorum. benzer durum ile karşılaşan var mı?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Banada bugün geldi 8.0.2 , bende bir sorun yok.

Bant desteği vodafone dışında farketmiyor çünkü Turkcell ve avea 1800, 2100 ve 2600 frekanslarını kullanıyorlar. Sadece vodafone 800 bandını kullanıyor.
    İki cihazın bölümlendirmeleri farklı ondan romlar farklı. Kate kullanıcıları kenzo romunu flashlayip üzerine kate modem dosyasını yüklüyorlar o şekilde romlar çalışıyor

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    boyut olayında canım sıkıldı. satıp normal olandan mı alsam napsam diye düşünmeye başladım :)

4g haberlerine baktım da turkcell en büyük ikinci yatırımını 800mhz e yapmış.

http://shiftdelete.net/turkcell-45-g-icin-hangi-frekanslari-aldi-63427

bu illa işimize yarar ilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 26 Eylül 2016; 16:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Bant desteği vodafone dışında farketmiyor çünkü Turkcell ve avea 1800, 2100 ve 2600 frekanslarını kullanıyorlar. Sadece vodafone 800 bandını kullanıyor.
    İki cihazın bölümlendirmeleri farklı ondan romlar farklı. Kate kullanıcıları kenzo romunu flashlayip üzerine kate modem dosyasını yüklüyorlar o şekilde romlar çalışıyor

Avea benim bulunduğum bölgede 800 bandını kullanıyor olacak ki hattımı General mobile 4g cihaza taktığımda ful 4g çekerken Redmi note 3 pro hiç 4g sinyali alamıyor. Sadece il merkezinde 4g sinyali alabiliyorum Avea takılı Redmi note 3 pro ile. İlçelerde nanay. 800 bandı bir eksikliktir yani ama ben cihazı alırken bile bile aldığım için takmıyorum.

• Sadece banka uygulamalarında oluyor. Deli etti. Şu an normal mesela. Ama arada geliyor.
  • Cihazın BL kilidi açık olup nasıl hard brick yapmayı başardınız?
    Kılıf olayına takilmayin hocam mutlaka çıkacaktır. Ayrıca band desteği de avantaj. Cihazınız hayırlı olsun. Bence keyfini çıkarın ilk günden canınızı sıkmayın

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.