Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Halloween etkinliği varken bu yarışmayı değerlendirmek lazım. Bir şeyler yazabilecek olanlar bence kaçırmasın.
    Ayrıntılar linkte mevcuttur.

http://www.turkow.com/overwatch-cadilar-bayrami-yarismasi-rehberini-yaz-kazan/

• Overwatch satıyorum arkadaşlar. Oyun bana pek hitap etmedi. Almak isteyen varsa pm atsın. 2200 üzeri rankı var platin başladı. Satış fiyatının bayağı altına satacam isteyen varsa özel mesaj atsın.
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum, bende cute sprayleri cok seviyorum mesela winston actim em son oyle bir tshirte baski yaptirmayi bile dusundum , Spraylerden farkli olan "well played" olanlar mesela potg yapildiginda arkasindan trollemek icin saga sola atildiginda guzel duruyor, mesela bir potg'de mcree well played sprayi attiktan sonra 5 kisiyi aliyordu oyle oldugunda iyi duruyor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Biraz geç bir cevap olacak elbette hilecileri tamamen engellemek mümkün değil. Sistemin açığını arayanlar daima vardır.
    Ancak biraz araştırsaydınız korkutmak için değil gerçek olduğunu görürdünüz.

http://www.ign.com/articles/2016/06/02/overwatch-bans-thousands-of-cheaters
    http://kotaku.com/thousands-of-overwatch-players-have-already-been-banned-1780109893
    http://kotaku.com/banned-overwatch-players-are-not-reacting-well-1784702322
    https://www.vg247.com/2016/06/03/overwatch-perma-bans-really-are-permanent/

Bir video vardı, hile yapan bir koreli aynı anda bunu yayınlıyordu, oyunun yarısında banladılar.
    Overwatch sunucuları bir ara durmadan ddos saldırısına uğruyordu, yapanlar oyundan kalıcı şekilde banlanan kişilerdi.

• catastrop kullanıcısına yanıt
    Doğrudur tabiki küçümsenecek bir şirket değil bliz. önlemlerini en iyi şekilde almış. Ben de kendi gözlemlerimi söyledim, diablo oynarken de vardı hile yapan. Stream yapmayan klasik oyunculara dokunmuyordu blizzard. Bu oyunda tahammülü yok gibi görünebilir ama hile yapan her zaman çıkacaktır. Tabiki hile var deyip oturmak iyi değil, yine blizze güvenmekten başka çaremiz de yok zaten.
    Dediğiniz gibi olması sözde olmayıp icraata dökülmüştür umarım, temennimiz bu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: PLEISTOCENE

Overwatch [ANA KONU]
    Halloween etkinliği varken bu yarışmayı değerlendirmek lazım. Bir şeyler yazabilecek olanlar bence kaçırmasın.

Kazanan kişinin hesabı Amerika sunucusunda açılmışsa kendisine 20$ değerindeki Battle.net Pre-Paid Card gönderilecektir.

Böyle bir şart var. Eğer sadece ABD serverleri ise Türkiye'de bu serverlerde oynayan var mı? Gerçi kartı diğer oyunlarda kullanabiliyorsak SC de server sıkıntısı yok. Diğerlerini bilmiyorum

• Bu oyun kendine özel bir forum başlığı oluşturulmasını hak ediyor. En kısa sürede eklerler umarım böyle ana başlık altında toparlamak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inalough

Bu oyun kendine özel bir forum başlığı oluşturulmasını hak ediyor. En kısa sürede eklerler umarım böyle ana başlık altında toparlamak zor.

Kesinlikle

• Bence Blizzard adında bir başlık oluşturup onun altına alt başlıklar daha güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serden Geçti

quote:

Orijinalden alıntı: PLEISTOCENE

Overwatch [ANA KONU]

Kazanan kişinin hesabı Amerika sunucusunda açılmışsa kendisine 20$ değerindeki Battle.net Pre-Paid Card gönderilecektir.

Böyle bir şart var. Eğer sadece ABD serverleri ise Türkiye'de bu serverlerde oynayan var mı? Gerçi kartı diğer oyunlarda kullanabiliyorsak SC de server sıkıntısı yok. Diğerlerini bilmiyorum

Bir yanlış anlaşılma söz konusu. O bir ek madde ve bir önceki maddede ödülün EU olarak gönderileceği yazıyor. Bazı oyuncuların oyunu ucuza alabilmek için hesaplarını US olarak açtığı düşünülerek o madde eklenmiş. EU/US diye herhangi bir ayrım söz konusu değil.

• PLEISTOCENE kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam cahilliğimizden teşekkürler
  • Forumda konuşulmuyor olması ilginç, Reddit'te deli Hype var şu an.

Sombra'nın çıkışıyla alakalı olaylar dönüyor.

23 Ağustostan beri geri sayım yapan Sombra ile alakalı site:http://amomentincrime.com/
    Geri sayım bitti,

...Estableciendo conexión...
    ...Protocolo Sombra v1.95 iniciado...

...Transmisión finalizada - finalizando carga...
    ...Carga finalizada. Unidad Bastion E-54 comprometida...

...Terminando conexión..

şeklinde bir yazı geldi. Yazının türkçesi şöyle anladığım kadarıyla

...Sombra(gölge) Protokolü v1.95 Başlatıldı
    ...Aktarma bitti, yükleme tamamlanıyor
    ...Bastion E-54 tehlikede
    ...Bağlantı tamam

şu an playoverwatch.com veya Overwatch resmi sayfalarına girmeye çalışıldığında ya 504 Gateway Time-out veriyor ya da mor bir sayfada karmakarışık yazılar beliriyor.

Sombra hacker bir karakter bu arada. Benim fikrim Sombra Bastion'u hackliyor.

• Sombra hacker ise Tracer, Winston, Symmetra, Torbjorn, Pharah, D.Va, Zenyatta falan hepsinin façasını alır. Bunların bozulabilecek bir sürü teknolojisi var.
  • Biz casual artik ne gelirse onu oynuyoruz. Evlenip barklaninca fazla zaman olmuyor.

• Millet daha önce cevaplandı mı bilmiyorum ama almayı düşünüyorum oyunu. Şimdi US hesabı açtım EU kod girebilir miyim alırsam? US hesabı açma sebebim arkadaşlarımın çoğu Amerika da yaşıyor onlarla birlikte oynamak için.
    EU hesap alırsam USA daki arkadaşlarla rahatça oynayabilir miyim?
    Biraz cahilim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bowser Zeki kullanıcısına yanıt
    Oyunu nerede istersen oynayabilirsin girerken region seçme yeri var ama key etkinleştirme durumunu bilmiyorum. Arkadaşların amerikadaysa EU-US friend list ayrı olduğu için farklı region hesaplarda ekleşemezsiniz. Ha bir de buradan amerika serverına bağlanırsan pingin uçar ve böyle bir oyunda pingin önemi büyük.

• Bowser Zeki kullanıcısına yanıt
    Oyunu alacağın yerde global yazıyorsa istediğin serverda oynarsın. Battle.net üzerinden alacaksan zaten global olur play tuşunun üstünden amerika yaparsın girersin. Ama oynadığın değişiklikler her serverda farklı kaydedilir, amerikada kasarsan avrupaya döndüğünde 1 level başlarsın, amerikadaki ayrı avrupadaki ayrı yani.

Edit: Hesabı us olarak açarsan battle.net hesabını açmış oluyorsun. Us olarak açanlar ve orda oynayanlar seni eklediğinde battle.net üzerinden direkt görürsün.
    Ama burada çoğu kişi eu olarak açmış olduğundan ya da orda oynadığı için seni eklerse göremezsin. Oyuna girmeden önce europe olarak seçip girersen oyun içinde görürsün ama, eu ekleyenleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 19 Ekim 2016; 14:53:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Oyunu alacağın yerde global yazıyorsa istediğin serverda oynarsın. Battle.net üzerinden alacaksan zaten global olur play tuşunun üstünden amerika yaparsın girersin. Ama oynadığın değişiklikler her serverda farklı kaydedilir, amerikada kasarsan avrupaya döndüğünde 1 level başlarsın, amerikadaki ayrı avrupadaki ayrı yani.

Edit: Hesabı us olarak açarsan battle.net hesabını açmış oluyorsun. Us olarak açanlar ve orda oynayanlar seni eklediğinde battle.net üzerinden direkt görürsün.
    Ama burada çoğu kişi eu olarak açmış olduğundan ya da orda oynadığı için seni eklerse göremezsin. Oyuna girmeden önce europe olarak seçip girersen oyun içinde görürsün ama, eu ekleyenleri.

Anladım teşekkürler ^^

• Beni bataklıktan kurtaracak takım arkadaşları arıyorum.
    Placement maçlarında 2k+ üzeri rank alıp solo oynadığım için şu anda 1600-1700 seviyelerinde dolaşıyorum. Premade girip rankımı yükseltmek için oynacak arkadaş lazım :)
    Main olarak tank veya healer oynarım. Zarya tercihimdir.

Arkadaş isteiğinizi atın (nick imzamda var), ama rica ediyorum aynı zamanda PM de atın forumda ki bileyim sizin olduğunuzu.

Şimdiden teşekkürler ilgileneceklere.
  • uydunetle battle.net e bağlanma sorunu yaşayan var mı. login olamıyorum. (.... 3003) gibi bi hata alıyorum. başka bir pc de başka bir kullanıcıyla denedik yine olmadı. telefonun internetiyle girebiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.