Şimdi Ara

m3500 alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.vatanbilgisayar.com/hoparlor-%28speaker%29/edifier-m3500-m3500-5+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43909

inş. %25 indirim olur bunu alıcam, sizce daha iyi birşey varmıdır? indirimle birlikte 175 lira oluyor

• up
  • alın memnun kalırsınız güzel sistemdir ama beklentileriniz nedir anlatırsanız daha iyi olur yada imkanınız varsa denemeden almayın derim
  • al hocam edifier güzel markadır pişman olmazsın m3500 de güzel bir 5+1 sistem
  • teşekkür ederim güzel yorumlar için ama aynı markanın 5+1 26w lık modeli var dükkanda ne kadar fark yaratırki m3500 64w
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

teşekkür ederim güzel yorumlar için ama aynı markanın 5+1 26w lık modeli var dükkanda ne kadar fark yaratırki m3500 64w

Bende vatandan yeni aldım bası seviyorsan tavsiye etmem.ben sevmediğimden memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdemirci80

quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

teşekkür ederim güzel yorumlar için ama aynı markanın 5+1 26w lık modeli var dükkanda ne kadar fark yaratırki m3500 64w

Bende vatandan yeni aldım bası seviyorsan tavsiye etmem.ben sevmediğimden memnunum

neden bası iyi değil? 30w yazıyor
  • @burakdemirci80
    kardeşimizin dedigin bass olayı doğrumudur?
  • abi arkadaş subwoofer ile yorum atıp gitti ben birde antalya vatan magzalarında stok kalmadıgını öğreninde acayip kararsız kaldım ortada kaldım resmen
    şimdi logi creative bkıyorum 3500 ü internettende sipariş verebilriimde kim bilir kaç günde gelir ve bass konusundada yokmuş gibiymiş bi araştırdımda

ne diyorsunuz arkadaşlar çıkarın beni bu kargaşadan
  • Olur mu hocam, bass hissettirir kendini tabiki. Mağazada olsaymış dener görürmüşsün, gelecek mi yakında söylediler mi?
  • arkadaş cevabı vermiş bas konusunda şüphen olmasın. internetten alırsan 2 günde gelir bence
  • birde bu m3500 de surround varmıdır?
  • benim kasanın arkasında 3 giriş var yan yana ses kartı almam gerekir mi benim?
  • m3500 bulunduğum şehir antalyada yokmuş istanbuldan gelicek acaba kaç günde gelir vatanpc ups kargo ile?
  • bir şey daha m3500 için ses kartı almaya gerek varmı? benim kasada 3 giriş var kulaklık microfon hoparlör
  • Anakartın modelini söylersen yardımcı olabiliriz. 500 km'yi geçtiği için kargon 2 günde ulaşır sana.
  • creative t6160 aldım
    http://forum.donanimhaber.com/m_66364964/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66364964
    bu konudan devam edelim lütfen :(
  • vatana gittigimde m3500 yoktu ama edifier 2+1 başka bir ürün vardı onu denedim güzel ses alamadım açıkcası
  • birde edifier sitesinde m3500 yok

http://www.edifier-international.com/products/edifier-multimedia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makavel1 -- 1 Ekim 2012; 11:51:57 >
  • bass istiyorsan logitech x530 ve üst modellerin bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.