Şimdi Ara

m3500 alıcam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tamam işte bu modelde o özellik var diye yazmışlar, denersiniz bakalım. Cihazı 50 m2'lik ufak bir cafe için düşünüyorum. O yüzden iki sorum da çok önemli. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem444

Tamam işte bu modelde o özellik var diye yazmışlar, denersiniz bakalım. Cihazı 50 m2'lik ufak bir cafe için düşünüyorum. O yüzden iki sorum da çok önemli. :D

daha elime ulasmadı ama duvara monta var o kesin

ama o dedigin tek kablodan 5 uyduyu çalıştırmak neden istiyorsun bi ses kartı alıp surround yapsan çok daha güzel ses gelir
  • E cihazda surround özelliği varsa neden ses kartı alayım ki ? Zaten cafe için düşündüğümü söylemiştim, dizüstünden çıkış alınacak.
  • quote:

E cihazda surround özelliği varsa neden ses kartı alayım ki ? Zaten cafe için düşündüğümü söylemiştim, dizüstünden çıkış alınacak.

surround özelligini kullanabilmek için ses kartı gerekir sana harici
    ama tek delige sokucam dersen 3 lü audio yu tekliye çeviren converterler var ondan alcan
  • Anlatamadım galiba :
    " Stereo giriş kullanıldığında 5.1 ses efekti. "
    Yazıyor M3500'ün özelliklerinde, zaten var yani böyle bir özelliği ama verimli olarak çalışıyor mu çalışmıyor mu bu lazım bana. Takarsın, diğer üç uydudan az ses gelir mesela. Kullanan arkadaşlardan biri dener ve geri dönüş yaparsa sevinirim.
  • quote:

Anlatamadım galiba :
    " Stereo giriş kullanıldığında 5.1 ses efekti. "
    Yazıyor M3500'ün özelliklerinde, zaten var yani böyle bir özelliği ama verimli olarak çalışıyor mu çalışmıyor mu bu lazım bana. Takarsın, diğer üç uydudan az ses gelir mesela. Kullanan arkadaşlardan biri dener ve geri dönüş yaparsa sevinirim.

5.1 efekti ses kartı ile alınır. 3500 ün arkasında aux girişi vardır. oradan kullanıldığında yine 5 uydudanda ses alınabilir ama ilk başta arka uydulardan az ses gelir. bu sizi endişelendirmesin. kumandadaki surround tuşunu kullanırsanız arka uydulardan da yüksek ses geldiğini görürsünüz. ama kastedilen 5.1 efekti seskartı olmadan alınamaz. ben cihazı 2 aydır kullanıyorum son seste her sistem gibi bir miktar bozuluyor ama bu biraz da kaynağın ses seviyesine ve kalitesine bağlıdır. ben logitech x540 da inledim, bu sistem hakkında şunu söyleyeyim x540 kadar darbeli basları yok ama bas tiz dengesi ve ses netliği mükembel. (x540 biraz boğuk kalıyor). darbeli bası az dediysem de x540 a göre kıyas yaptım. hatırı sayılır şiddette bir bası var. müstakil bir evde oturmama rağmen ben bile sesini sonuna kadar açamıyorum. bulunduğu odada cam çerçeve titriyor. sonuçta sınıfında genelde olmayan 6 inch çaplı bir wooferı var. bence bu biraz fark ediyor.

sonuç: almanızı, hiç olmazsa denemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 6 Ekim 2012; 21:56:25 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.