Şimdi Ara

m3500 alıcam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makavel1

birde edifier sitesinde m3500 yok

http://www.edifier-international.com/products/edifier-multimedia

hocam siz creative almadınızmı? hala neden konunuza devam ediyorsunuz anlamadım açıkcası edifier içinizde uhdemi bıraktı ne yaptı anlamadımki

ayrıca edifier m3500 logi ve creative ye göre çok daha natural ses verir baş ağrısı yapmaz kendine göre nayif kadife yumaşak bir ses rengine sahiptir clup trance yüksek derin bass ses karakterini seven kişilere göre değildir edifier başlığı altında detaylı incelemem ve incelemelerimiz mevcuttur

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

quote:

birde edifier sitesinde m3500 yok

http://www.edifier-international.com/products/edifier-multimedia

hocam siz creative almadınızmı? hala neden konunuza devam ediyorsunuz anlamadım açıkcası edifier içinizde uhdemi bıraktı ne yaptı anlamadımki

ayrıca edifier m3500 logi ve creative ye göre çok daha natural ses verir baş ağrısı yapmaz kendine göre nayif kadife yumaşak bir ses rengine sahiptir clup trance yüksek derin bass ses karakterini seven kişilere göre değildir edifier başlığı altında detaylı incelemem ve incelemelerimiz mevcuttur

aynen istedigim ürünü alamadıgım için devam ediyorum bunu iade edip edifier siparişi vermek istiyorum :)

ben türkü falan slow falanda dinlemiyorum rap dinliyorum ama ne bilim bu creative t6160 dan memnun kalamadım
    şimdi o ürün kendi sitesinde neden yok anlamadım birde m3500 e rakip genius 3005 var o nasıldır acaba

• genius un bazı ürünleri güzel ama bir edifier değil kanımca yani marka takıntısı falan asla değil forumda bakın yorumlarına edifier in gidin dinleyin... logi creative genius bence bunlardan farklı edifier... ama ses işi görecelidir bence güzel bir setupda güzel bir kaynakta dinleyin derim edifier i
  • quote:

genius un bazı ürünleri güzel ama bir edifier değil kanımca yani marka takıntısı falan asla değil forumda bakın yorumlarına edifier in gidin dinleyin... logi creative genius bence bunlardan farklı edifier... ama ses işi görecelidir bence güzel bir setupda güzel bir kaynakta dinleyin derim edifier i

peki dostum m3500 edifierin sitesinde neden yok üretimden falan mı kaldırdılar ne yaptılar?
  • birde şuan elimdeki t6160 ı iade edip x530 mu alsam yoksa edifier m3500 internettenmi sipariş etsem?
  • yanlış anlamayında çok kararsız birisiniz gibi edifier in kendi sistesinde olsa ne yazar olmasa ne yazar... varmı tr de var varmı mağzalarda var sitesine neden taktınız anlamadımki hem edifier diyosunuz sonra bi logiye geçiyosunuz arada genius creative falan bir kısır döngü içindesiniz yani... kolay gelsin işiniz zor...
  • quote:

yanlış anlamayında çok kararsız birisiniz gibi edifier in kendi sistesinde olsa ne yazar olmasa ne yazar... varmı tr de var varmı mağzalarda var sitesine neden taktınız anlamadımki hem edifier diyosunuz sonra bi logiye geçiyosunuz arada genius creative falan bir kısır döngü içindesiniz yani... kolay gelsin işiniz zor...

öyle vallah ya ama bir amacı var bunun en iyisini almak :D ağa şimdi perşembe falan vericem bu t6160 ı (tabi ins alırlar) yerine m3500 sipariş edicem
  • dostum cumartesi günü m3500 aldım vatandan yarım saat onsra geri götürüp değiştirdim açıkcası tavsiye etmiyorum son sesinde kalite çok düşüyor yerime microlab fc 861 aldım bassı daha zayıf ama ses çok daha temiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: btuzlakss

dostum cumartesi günü m3500 aldım vatandan yarım saat onsra geri götürüp değiştirdim açıkcası tavsiye etmiyorum son sesinde kalite çok düşüyor yerime microlab fc 861 aldım bassı daha zayıf ama ses çok daha temiz.

bu nasıl bir öneri anlamadım... son seste bozuluyormuş yahu kim sürekli son seste müzik film izlerki varmı böyle birşey lütfen daha gerçekçi mantıklı yorumlar yapın beğenmeyebilirsiniz saygım sonsuz ama beğenmeme gerekçeniz gerçekten mantık dışı...
  • ben sadece yaşadığım deneyimi söyledim son sesi zaten yüksek değil 65 Wlık bir sistem son seste film izlemek bence hiç de anormal değil arkadaş birgün son ses müzik dinlemeye çalıştığında karşılaşacağı şey sürpriz olmasın diye söyledim yoksa gidip sakın m3500 almayın gibi birşey söylemedim konuyu açan kişi de burada herkesin fikrini sormak için açmış sanırsam ben de fikrimi yazdım neye çıkıştığınızı anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: btuzlakss

ben sadece yaşadığım deneyimi söyledim son sesi zaten yüksek değil 65 Wlık bir sistem son seste film izlemek bence hiç de anormal değil arkadaş birgün son ses müzik dinlemeye çalıştığında karşılaşacağı şey sürpriz olmasın diye söyledim yoksa gidip sakın m3500 almayın gibi birşey söylemedim konuyu açan kişi de burada herkesin fikrini sormak için açmış sanırsam ben de fikrimi yazdım neye çıkıştığınızı anlayamadım

hayır çıkışmıyorum sadece karşıyım bu da gayet doğal olsa gerek 65w bile bir ev için yüksek bir değer heleki bir apt için zaten yeterli en azında pc speakeri için düşünürsek... yoksa çok daha zaten ayrı sınıflarda yüksek rms lerde sistemler kullandım halende kullanıyorum yani istediğiniz gibi bir öneri yaparsınız buna kimsenin bir şey demeye hakkı olamaz ancak çok nadir belkide hiç kullanılmıyacak bir olay için sistemi tavsiye etme şekliniz biraz garibimide giti okadar çıkışmak falan değil yani yanlış anlamayın saygılar ayrıca edifier in sesi hiçde azımsanmıyacak kadar bir pc speakeri için nettir temizdir ve iyidir iyi akşamlar diliyorum

• abi şimdi konuştum şubeyle elimdeki t6160 ı vericem m3500 ödemesini yapıcam ve üstüne 10tl kargo masrafı vericem 2 gün içinde getiricekler bende alıp gelicem ama gelki bu karşılaştıgım 2. edifier kötüleyen kullanıcı şimdi ben bu kadar uğraşıcam ondan sonra daha kötü sesle karşılaşıcam ohaa derim

m3500 alıcam

şimdi bu t6160 dan memnun kalmadıgım kısım ilk getirdigimde sub çalışmadıydı gene sonradan bir sorun çıkmadı. tekrarlamasından korkuyorum :D ve ilk kullandıgım 2.1 logitech x-210 kadar zevk alamadım onu ilk aldıgımdan mıdır nedir çok memnun kalmıştım beni mesh etmişti şimdi bu creative kulaklıgım kadar zevk vermedi hatta bazı müziklerde borudan çıkan ses gibi veriyo subwoofer

• Herkesin müzik zevki farklı, o nedenle beğenmeyen olabilir tabiki. Ben çok kez denedim, memnun kalacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

Herkesin müzik zevki farklı, o nedenle beğenmeyen olabilir tabiki. Ben çok kez denedim, memnun kalacağını düşünüyorum.

peki arkadaşlar öyle diyorsunuzda creative t6160 ı dinlediniz mi arasında fark ne kadar vardır?
  • birde sahibinden.com da adamın biri var edifier ürünleri satıyor sıfır ama garantisiz
    kolileri deforme oldugu için diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makavel1 -- 2 Ekim 2012; 12:56:31 >
  • up
  • quote:

birde bu m3500 de surround varmıdır?

Evet nedir durum ?

quote:

Selamlar,
    M3500 düşünüyorum, sorularım var.
    - Bu cihazı tek çıkıştan besleyerek 5 kolondan da ses almak mümkün müdür ? Surround özelliği.
    - Duvara monte etmek için kolonların arkasında bölüm var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 4 Ekim 2012; 0:13:00 >
  • bekliyorum gelmesini
  • Aldınız yani, hayırlı olsun. Elinize geçince bu sorulara yanıt verirseniz sevinirim. :)

Gerçi ürün özelliklerinde " Stereo giriş kullanıldığında 5.1 ses efekti. " diyor ama yine de teyit ettirmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 4 Ekim 2012; 18:15:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem444

Aldınız yani, hayırlı olsun. Elinize geçince bu sorulara yanıt verirseniz sevinirim. :)

Gerçi ürün özelliklerinde " Stereo giriş kullanıldığında 5.1 ses efekti. " diyor ama yine de teyit ettirmek istiyorum.

tamam monta ya bakarım ama o tek kablodan 5 uyduyu çalıştırmayı bilemem onu forumdaki prof arkadaşlara sorman gerek
    ben sadece yeşili takarım ama ses gelmez hepsinde öyle
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.