Şimdi Ara

M2 SLAM VS AT MİNES farklari ne?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben m2 slam kullanmadim şahsen hep at mine yani mayın kullandim ama m2 slam leri her yere yerleştirebiliyomuşuz deniz dahil..farkları nedir?hangisini kullanmak daha iyi?

• M2de lazer tetikleyici var galiba. Yani claymore gibi, önünden geçen olursa patlar. AT mine'ın üstüne basmak gerekir. Bf4 oynamadım, wiki den bakarak yazdım bunları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

M2de lazer tetikleyici var galiba. Yani claymore gibi, önünden geçen olursa patlar. AT mine'ın üstüne basmak gerekir. Bf4 oynamadım, wiki den bakarak yazdım bunları.

tamamda varsayki yere koydun m2 slam'i mine işlevi görüyor ve bunu denize vs yerlere koyabiliyosun ikisininde mutlaka bi avantajı olmasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIWorldLifeII

quote:

Orijinalden alıntı: fukox

M2de lazer tetikleyici var galiba. Yani claymore gibi, önünden geçen olursa patlar. AT mine'ın üstüne basmak gerekir. Bf4 oynamadım, wiki den bakarak yazdım bunları.

tamamda varsayki yere koydun m2 slam'i mine işlevi görüyor ve bunu denize vs yerlere koyabiliyosun ikisininde mutlaka bi avantajı olmasi lazim

Damage'ı veya etki çapı daha az olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M2 slamın dedigin gibi denize falan filan konuluyo, fakat hasarı m15 at mine dan az.
  • Şu videoyu izle
  • M2 denize de atılıyor Naval Strike'ta atan bir sürü şahsiyet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Şu videoyu izle

işte bu video işimi gördü saolun mine m2 slam'dan daha fazla hasar veriyor ama m2 slam her yere koyulabiliyor o yüzden deniz olmayan haritalarda mine olan haritalarda m2 slam iş görür :) saolun

• IIWorldLifeII kullanıcısına yanıt
    slami yapistirabiliyorsun da. duvarlara, tanklara falan... tanka yapistirirsin hareket edince patlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

slami yapistirabiliyorsun da. duvarlara, tanklara falan... tanka yapistirirsin hareket edince patlar

aynen öyle hocam hem kurmasi hızlı c4 misali fırlatiyor :)
  • slam bence daha iyi 3 slam tank vs rahat patlatıyor. c4 gibi atabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.