Şimdi Ara

LYS'ye girenler NASILDI??? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
3
Favori
85.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıp isteyenenin böyle bir sınavdan 150 yapması gerekirdi. Ama bence çok kolay olması çok kötü. Boşuna yüksek yaptım diye sevinmesin kimse çünkü rehavete japılıp 2.sınavda patlayabilir.
  • Matematikte bir soru vardı çok zordu sayılar falan vardı yapabilen var mı onu ya???
  • Mantık soruları sistemden kalkmamış mıydı? Dershanede bile göstermediler o konuyu ayrıca o küme sorusu çok ilginçti. Ve analitik soruları kolaydı. 130 soru yaptım. Sosyal cidden ezberdi ve hiç çalışmadım bir kaç mantık sorusunu yaptım. Fizik'te çok kolay sorular vardı. Ayrıca en kolay test kimya testiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLiM KaFKeF

bi kaç matematik sorusunda takıldım o lastik sorusu vardı o baya kafamı yordu bide yağ sorusunda giyim problemindede takıldım bu 3 ü yedi bittirdi beni :D fonksiyon sorusunun cevaı neydi yapan varmı?

7
  • ben masaörtüsü sorusunu 81 yaptım ama baya zamanımı aldı,büyük ihtimal yanlış çıkıcak
    quote:

Orijinalden alıntı: Matt Heafy*

açı vermişler mutlak değer şeklinde senden eşitsizliği istiyor

+ o masaörtüsü sorusunu çözene değil anlayabilene helal olsun..
  • mantık sorusu olması beni de şaşırttı ama çok temel basit bir soruydu bilen yaptı kısacası zeki adamları eleyecek bir sınavdı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Mantık soruları sistemden kalkmamış mıydı? Dershanede bile göstermediler o konuyu ayrıca o küme sorusu çok ilginçti. Ve analitik soruları kolaydı. 130 soru yaptım. Sosyal cidden ezberdi ve hiç çalışmadım bir kaç mantık sorusunu yaptım. Fizik'te çok kolay sorular vardı. Ayrıca en kolay test kimya testiydi.

Aynen ya afalladım resmen, bi soru boşa gitti matematikten tek yapamadığım soru oydu.

Üstteki arkadaş bidon sorusunumu diyorsun? onu ben 9 yaptım hepsinin toplamı 109 çıkıyor 5 ile bölünebilen tek 9litrelik bidonu çıkartırsak elde edilebiliyor (100)
  • Türkçe'den tek anlatım bozukluğu sorusu geldi, şaşırdım. Dil bilgisi de azdı. Ful paragraf sormuşlar, zamanım çok gitti özellikle cevaplarda 2 şık arasında kaldığım çok oldu. Sözelci olarak Tarih'te zorlandım. Birde iyi bildiğimi sanırdım. Coğrafyası kolaydı. Felsefe 2 sorudan tam emin değilim, diğerleri basitti.
  • Beyler şimdi bu günkü sınav sadece mat1 fen1 sos1 turkce1 miydi? Yani Lise 1 konularımıydı hepsi?
  • Sayısal öğrencisiyim.. Tembellerin arasında bende varım

Türkçede hep iki şık arasında kaldım.. Matematikte 2-3 soru zordu.. Fen kısmında biyolojim kötü geçti,fizik ve kimya ortalama..

Geçmiş olsun diyorum herkese.. Ama çok kolay çok kolay dendi.. Bence orta karar bir sınavdı hatta ortanın biraz üstü..
  • Türkçe sorularını hazırlayan zat-ı muhtereme buradan ALLAH BELANI VERSİN. demeyi borç bilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

Matematikte bir soru vardı çok zordu sayılar falan vardı yapabilen var mı onu ya???

Hepsinde sayılar vardı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

ben masaörtüsü sorusunu 81 yaptım ama baya zamanımı aldı,büyük ihtimal yanlış çıkıcak
    quote:

Orijinalden alıntı: Matt Heafy*

açı vermişler mutlak değer şeklinde senden eşitsizliği istiyor

+ o masaörtüsü sorusunu çözene değil anlayabilene helal olsun..

Masa örtüsü sorusunun cevabı 100 olacak.

Ayrıca o geometri de ki mutlak değerli soruda bana göre geometrinin en kolay sorusuydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dişi Dökülen Nijeryalı -- 11 Nisan 2010; 13:40:00 >

• Kolay diyor herkes , keşke ben de girseydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

Matematikte bir soru vardı çok zordu sayılar falan vardı yapabilen var mı onu ya???

Hepsinde sayılar vardı zaten.

koptum burda ya matematikte sayıdan başka ne olabilirki

• g kitapçığında 32. matematik sorusu
    hani ışıklar sırayla yanar diyordu,2010. sırada hangisi yanar diyrdu o soru ne olacaktı
    birde felsefede kaza yapan bir adam vardı ordaki tek kişiydim benden başka kimse yoktu ilk yardımı aradım ama onlar gelene kadar ilk yardım yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyordu.yaparsam ya iyi olur yada kötü olur diye bir soru vardı.
    onun cevabı .........'nın kuşkuculuğu olacaktı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quentin Costa

quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Mantık soruları sistemden kalkmamış mıydı? Dershanede bile göstermediler o konuyu ayrıca o küme sorusu çok ilginçti. Ve analitik soruları kolaydı. 130 soru yaptım. Sosyal cidden ezberdi ve hiç çalışmadım bir kaç mantık sorusunu yaptım. Fizik'te çok kolay sorular vardı. Ayrıca en kolay test kimya testiydi.

Aynen ya afalladım resmen, bi soru boşa gitti matematikten tek yapamadığım soru oydu.

Üstteki arkadaş bidon sorusunumu diyorsun? onu ben 9 yaptım hepsinin toplamı 109 çıkıyor 5 ile bölünebilen tek 9litrelik bidonu çıkartırsak elde edilebiliyor (100)

bidon sorusu 9 olacaktı bencede. 45+23+12liklere çok olan yağ, 15+5 lik bidona da az olan yağ koyulacaktı boş olan da 9 lt.lik kalıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArkandayIM

Tıp isteyenenin böyle bir sınavdan 150 yapması gerekirdi. Ama bence çok kolay olması çok kötü. Boşuna yüksek yaptım diye sevinmesin kimse çünkü rehavete japılıp 2.sınavda patlayabilir.

Sınav kolay filan değildi bence.Türkçe-Sosyal'de çok zorlandım.Özellikle sosyal çıldırttı
    Bu sınav yüzünden benden baya bi küfür yedi ösym

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 11 Nisan 2010; 13:46:49 >
  • Oh be masaörtüsü sorusu 100 mü bende tek tek çizdim yaptım problem soruları çok kolaydı zaten :D bi mantık sorusunu boş bıraktım 39 yapar mıyım acaba :/
  • bende 100 yaptım peki o harf sorusu ne olucak 7. sırada c olan ? bilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.