Şimdi Ara

LYS'ye girenler NASILDI??? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
3
Favori
85.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soruları nasıl buldunuz ? Mutlu musunz ?
  • 11 tane matematik sorusuna 1.5 saat ayırdım butun sure ona gitti sosyalı yapamadım
  • Sosyal hep ezbere dayalıydı, Türkçe kolaydı matematikte fena değildi.
  • Güle güle gittim güle güle döndüm.

Sınav aşırı kolaydı.
  • Sorular çok ezbere dayalıydı sosyalde lanet olsun.
  • Sosyali hep bilgi sormuşlar...
    Türkçede öküz gibi paragraff.. 20 dakkamı yedi ekstradan
    Mat kolaydı ama açı ve ucgende uzunluk sorularınn çıkmayışındanbir darbe yedik
    Zaten son 12 soruya zaman ayıramadığım için çıksa bile yapamıyacaktım matematikten..
  • Ya sabah bakkala giderken bi çocuk dolanıyordu. "Okulu bulmadım" dedi bana sordu. Baktım kağıda. Buralarda öyle bi okul yok. sonra bir baktım ki. sınav Boluda, biz Düzcedeyiz"Senin sınav burda değil Boluda" demek çok zordu ama diyebildim. Çocuğun yanında da kimsesi yoktu. Boşu boşuna yandı sınavı ya üzüldüm. Saat 9.30u geçmişti nerdeyse.

Aptal çocukta niye bakmıyorsun nerde giricem diye, Nasıl bakmaz incelemez anlamıyorum
  • öff ya sıçtık vallaaa tarih ve türkçeden bir kaç soru bıraktım tyapabilceğim daha sonra döner yaparım dedim daha sınava bitiş 20dk varda bioyolojiye geçtim hemen nasıl olduysa o 20dk akıp gitti ve ben bu zamn dilimi içereisnde sadece 5 bioyoloji sorusu çözebildim keşke türkçe ve tarihi bitirp öyle geçseeydimmmmm
  • Forumdan birisi sosyal soruları ezbere dayalı olacak demişti
  • Arkadaşlar korkutmaya başaldınız beni , konudışından derece bekliyoduk. . . Valla korkmaya başladım ha Bu arada üçgende açı nasıl çıkmadı ya ? Onun yerine ne çıktı ?
  • sosyal dışında çok kolaydı sosyal sedece bilgiydi tıpçılar sosyal yapmadıysa üzgünüm işleri zor
  • Tarihi bu kadar zor yapmak için kasmışlar heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryuga Hideki

Forumdan birisi sosyal soruları ezbere dayalı olacak demişti

Guess Who muydu neydi? Konu açıp duruyordu YGS çok kolay olacak diye.Kolay mıydı gerçekten?
  • türkçe iyi gibi hepsini yaptım sosyal kazık coğ. yaptım felsefe iyi gibi mat. kolay soruları yaptım diğerlerinide yapardım belki ama vakit yetmedi fen çözmedim . toplam 65-70 net çıkar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryuga Hideki

Forumdan birisi sosyal soruları ezbere dayalı olacak demişti

kim bu medyum :D
  • bi kaç matematik sorusunda takıldım o lastik sorusu vardı o baya kafamı yordu bide yağ sorusunda giyim problemindede takıldım bu 3 ü yedi bittirdi beni :D fonksiyon sorusunun cevaı neydi yapan varmı?
  • türkçe sadece bana mı zor geldi?minimum 5soruda 2şık arasında kaldım hep.çok lanet bi sınavdımatematik denildiği kadar kolaydı 40ta40 olucak gibi inş.ama türkçe.offff.sosyal falan.çok gereksiz lüzumsuz sorular vardı.çok küfür ediyorum içimden çooook.
  • Umarımistediğiniz yerikazanırsınız buarada geometriden ne çıktı açılar yerine
  • Hepinize geçmiş olsun . Sınavın kolay olması hiçbirinizin işine gelmicek 3 sene önce bizde de aynısı olmuştu
  • Türkçe zordu bence de,matematik çok kolaydı,fen de kolaydı ama güvenemiyorum fene,hayırlısı bakalım
    quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

türkçe sadece bana mı zor geldi?minimum 5soruda 2şık arasında kaldım hep.çok lanet bi sınavdımatematik denildiği kadar kolaydı 40ta40 olucak gibi inş.ama türkçe.offff.sosyal falan.çok gereksiz lüzumsuz sorular vardı.çok küfür ediyorum içimden çooook.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.