Şimdi Ara

Lydsto R1 Temizlik Robotu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.506
Cevap
46
Favori
143.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi Home'a aşinayım dediğim gibi ama videoda kendi uygulaması da fena görünmüyor. Eve Plus için 5'li toz torbalarını 70 tl bandında sattıklarını gördüm, herhalde bu da o minvalde olacaktır. Çok bir yük olmaz diye düşünüyorum bana. Heyecanlandım hasılı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roxalanne kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam sizde artık salı sabahını bekleyenlerdensiniz😂
  • Buradaki mesaj tarafımca kaldırılmıştır.

Kullanmaya başladıktan sonra bu cihazı artık önermiyorum.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaratıcı Bir Nick -- 2 Mayıs 2021; 4:20:48 >
  • İyi görünüyor. Fiyat da uygun. Ama ben bu Çinliler D şeklinde önden fırçalı ürün çıkarmadıkça robot falan almayacağım  

Aaa cidden verdiniz mi ?
    Haydi hayırlı uğurlu olsun o zaman size.
    Ve aramıza hoşgeldin diyoruz artık bizde. :)

Merak etmeyin iyi bir seçim yaptınız.
    Bir iki sene içinde yenilemek zorunda kalmayacağımız bir robot olacak inşallah.
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt

6502 sayılı tüketicinin korunması kanununa göre 6 ay içinde herhangi bir arıza durumunda sadece değişim değil, iade hakkınız da var

• windlea983 kullanıcısına yanıt
    İlk defa duyuyorum bunu.
    Mutlaka bu yasanın sınırlandırılması adına altına eklenmiş ek maddeler vardır.

Hayır, kısacası ilk 6 ay içinde üründe herhangi bir arıza çıkarsa, müşterinin iade hakkı var. 6 aydan sonra da garanti süresi içinde 2. defa arızalanırsa yine iade hakkınız var. Yasayı biraz araştırmanızı öneririm. Yeni yasa müşteriyi çok güçlü koruyor.

• windlea983 kullanıcısına yanıt
    Yok onu biliyorum ama reel hayatın içinde bunu ne kadar uygulayıp kendi lehimizde kullanabiliyoruz ki ?
    Yani açıkçası hiçbir zaman yetkili servisle yada markayla hukuksal bir mücadelenin içine girmeyi göze almadım.

Ve onlarda sanırım bunu bildikleri için genellikle hatanın kendilerinden kaynaklandığını söylemediler.

Kullanıcı hatası deyip geçtiler.
  • İkincil temizlik dediğiniz 360 S serilerindeki X2 enine ve boyuna pötikare @bjQ7 temizlik sanırım  

@Hepsirobot Ali abi Lydsto yazılım olarak baya modifiyeli mi home kullanılıyor veya lenovo 360 'ın Kullandığı yazılım mı?

Haritada robotun bıraktığı izler nizami, harita hatları çok benziyor bizimkine, taht sallanıyor  

• Dengue D kullanıcısına yanıt

Merhaba,

İkisi de aynı cihaz, aynı fabrikanın ürünü. Hatta bu cihaz toplam 9 ayrı marka halinde çıkıyor dünyada.

Lydsto'nun farkı Türkçe olması ve arkasındaki Ekay desteği.

• Hakan bey merhaba,

@Volkan_Taner dostumuzun size ilettiği sorular vardı, kendisi ile temasa geçebilirseniz çok seviniriz.

Saygılarımla

Aslında 15 günde bir torba değiştireceksiniz diye bir şey yok, sıkıştırılmış bir 3lt hacim bu ve evinizden her gün bir hazne dolusu toz çıkmayabilir.. çıkmaması da lazım ilk kullanım günler dışında. Eviniz çok çok büyük değilse bu miktar ciddi bir rakamdır.

• Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt

BU çok güzel bir haber, teşekkür ederim.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali abi çok teşekkür ederim hassasiyetin adına.
    Dün gece burada yorumda direk Hakan Bey ile görüşmek istediğimi ama bir aksaklık yaşadığımı yazınca, Hakan bey gördü ve hemen döndü bana.
    Sağolsun fazlasıyla ilgilendi hatta kampanya bitiminde bizler için bir müjde vereceklerini hazırlık yaptıklarını söyledi.

Özelde beni, genelde ise tüm Lydsto kullanıcılarını yani aslında risk alan ama Ekay'a güvenerek yinede sipariş vermiş olan müşteri adaylarını sevindirmiş oldular.

Eksik olmasınlar.

Ve tabiki sizde hiç bırakmayın bu forumu.
    Başımızın üstünde çatı gibi sizin varlığınız.
    Güven veriyor bize.
    :)
  • Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt

Zahmet etmişsiniz sabahın o saatinde, çok teşekkür ederim forum adına.

Bu gerçekten değerli bir derleme oldu, elinize sağlık.

• Hobar kullanıcısına yanıt

Var, Neato'yu üreten fabrika kendi adıyla da D-şeklinde robot çıkartıyor.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Bu sektörde taht diye bir şey yok bence, her an herşey değişebilir. Tüm sistem değişim ve devinim ekonomisi üzerine kurgulanıyor.

İnsanoğlu elektronikte geleceğe yatırım yapmayı beklerse ömrünü tüketebilir.

Rica ederim, eksik olmayın.

Benden öte Ekay gibi işini düzgün yapan firmaların varlığı önemli.

Ben ve üç sene aradan sonra yeniden kurumsal hayata başlayan Hepsirobot bir emniyet süpabı olarak varız, ithalatçı veya distribütör firmalar bir sorun yarattıklarında sizin yolda kalmamanız için.

İyi günlerde huzur ve keyif içinde kullanınız.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Abi bir şey merak ediyorum.
    İçtenliğine güvenerek soruyorum bunu.
    Belkide özelden sormalıyım.
    Neyse.

Şey diyecektim,
    Yüzlerce kişinin derdiyle istekleriyle sorularıyla ve sorunlarıyla neden uğraşıyorsun ki ?
    Yani bir çıkarın menfaatin yok bundan sonuçta.

Hatta bir de çok zeki arkadaşlar gelip mesela yaptığınız incelemeler için, minnet duygusuyla yapılmış falan diyorlar.

Ben olsam, uğraşamazdım kimseyle. Çekemezdim yani kimsenin lafını sözünü.

Sizi motive eden şey nedir ?
    Neden böyle bir hizmet veriyorsunuz forumda ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.