Şimdi Ara

Lydsto R1 Temizlik Robotu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.506
Cevap
46
Favori
143.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam axess 6 taksit seçeceğiz yok, baktığımda vade oranlarınız bütün kartta aynı görünüyor. Peşin fiyatına 6 taksit olarak ayarlarsanız bende alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humanoid değil, ben etik olarak karşıyım insanlara benzeyen robotlar olmasına.
    Ama tabii tasarım olarak hoş görünümlü olacaktır.
  • Bu robotun yüksekliği kaç mm’dir? Eşyaların altına girebilmesi için eşya yüksekliği en az kaç mm olmalıdır? İnternette araştırdım ama net bir bilgi bulamadım bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • KerpeteNaci kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam Ali bey 10 cm demisti

Tam olarak 10 cm yüksekliği var tahminimce 10,5-11 cm girmesi için gerekli
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt

1 tane 3lü koltuğumu yükseltmem gerekecek bu durumda. Ayaklarının altına birkaç tane keçe koymayı planladım ama pratikte çalışır mı bilmiyorum .

• Konumuz hayırlı olsun :) Konuyu açtığı için ve bizleri detaylı bilgilendirdiği için @Hepsirobot Ali Bey'e çok teşekkürler

Ben de dün önsiparişi verenlerdenim. Ayrıca önsipariş veren arkadaşlarla birlik olup sesimizi Ekay firması yetkililerine duyuran @Volkan_Taner ve @Yaratıcı Bir Nick arkadaşlara da teşekkürler. Bir önerim, belki konunun ilk mesajına önsipariş veren arkadaşların bir listesi yapılabilir, tabi sürekli oraya ekleme yapmak da az bir iş değil, yorucu olabilir.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Sizin gibi bir üstat tarafından onurlandırılmak ayrı bir motivasyon kaynağı. Değerli yorumun için teşekkür ederim Ali abi.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Evet hocam tam olarak dediğiniz gibi, dikey ve yatay temizlik. :)

• Bu ürün için kampanya indirim kodunu nereden alabiliyoruz acaba ?
  • blkjack_tr B kullanıcısına yanıt
    dh2021
    Sanki forumda bir yorum değil de, belgesele dönüşmüş bir başarı hikâyesi biyografisi izliyor gibi hissettim kendimi yazdıklarınızı okurken.

Şu memlekette sizin gibi insanların varlığı bile gurur veriyor insana.
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler
  • blkjack_tr B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. bugün son gün diye biliyorum yada yarın da olabilir kampanyanın bitiş tarihi.
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt

O sizin güzelliğiniz, eksik olmayın. Teşekkür ederim.

Bir de bu ülke için bu kadar hizmet etmiş teknoloji üretmiş tasarlamış geliştirmiş ve hatta polisin hizmetine de bomba imha robotu üretmiş teslim etmiş biri olarak, şuan savunma sanayimiz için İha Siha gibi robotik teknolojiyle üretilen cihazları geliştiren Bayraktar Baykar gibi firmalarla da çalışmayı düşünmediniz mi ?

Sakın sorumu politik bir yaklaşım gibi algılamayın. Dünyada öne çıkan bir teknolojide dünya devi olduklarını ispatlamış bir firma olduğu için aklıma geldi yalnızca.
  • @mecan22 @Ashkar1453 Teşekkürler.

Rica ederim ne demek
  • Forumu okudum ama fiyat bilgisi göremedim.
    https://www.ekayonline.com/lydsto-r1-akilli-robot-supurge-urun1244.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Burada 4800 TL ama ay sonuna kadar donanımhaber üyelerine özel 700 TL indirim var sanırım..

https://www.kibrisbilgisayarcim.com/xiaomi-lydsto-r1

Burada da mesela 3600 TL diyor ama ne kadar güvenilir bilinmez.

Roborock s5max mı viomi v3 mü derken bu ürün çıktı şimdi de iyice kararsız kaldık.

Malı satma gibi derdiniz yok valla hela olsun. Bazıları reklam amaçlı yerlere göklere sığdıramiyor. Ne ise onu söylüyorsunuz direkt. 👏

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.