Şimdi Ara

Lydsto R1 Temizlik Robotu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.506
Cevap
46
Favori
143.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca Ali abi sana ayrı bir teşekkür etmek istiyorum Robot Süpürgeler başlığında olsun özelden olsun ne zaman birşey sorsam danışsam hepsine ayrı ayrı cevaplar verdin kafamdaki bütün soru işaretlerini giderdin yani senin yardımın olmasa ben büyük ihtimalle piyasada daha çok duyulmuş birçok kişinin kullanmış olduğu ürünlerden birini alcaktım.Herşey için çok ama çok teşekkür ederim abi Allah razı olsun.
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, geldim buradayım.
    Yeni konumuz hayırlı uğurlu olsun inşallah :)
  • Ekay konusunda bende umutluyum aslında. Sıkıntı yaşatacaklarını düşünmüyorum.

Aklımda tek olumsuz izlenim ; şirket müdürü Hakan Bey'in özelde sorduğum sorulara yanıt vermemiş olmasıdır.

Mesajımı gördü. Müşterisi olduğumu da ilettim ama nedense sorularım yanıtsız kaldı.
    Belki de sonra ilgilenirim dedi ve unuttu onu da bilmiyorum.

Hayırlısı olsun.
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt

Rica ederim, ben bir şey yapmadım: Sadece bildiklerimi biriktirdiklerimi paylaşıyorum, bende kalmasının bir anlamı yok ki.

Umarım huzur ve keyif içinde kullanırsınız.

Saygılarımla

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    İnşAllah abi sağolasın
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum bende ilk Hakan Bey’e soru sordum ve kendisi mesajımı gördü ama dönüş yapmadı kısada olsa bir cevap vermesini isterdim ama sağlık olsun.
    Ben link olarak kullanıcı adı nasıl mesaja etiketlenir bilmiyorum.

Bilen birisi varsa buraya Hakan Bey'i etiketlesin lütfen.
    Malesef bende bilmiyorum
  • İyi geceler dilerim. Robot süpürgeler ana konusunda sormuştum fakat kalabalıkta arada kaynadım.. Sizden tavsiye rica etmek istiyorum:

• Öncelikle bütçe 3000 ama gerçekten değecekse 4000'e zorlarım.

• 80 mt2 tek kat, 2+1 ev için bir robot süpürge arıyorum.

• Evde kediden kaynaklı çok tüy, toz durumu oluyor.

• Koltuk altları vs. yüksek.

• Süpürme hergün açılacak performansının çok iyi ve üzmeyecek olmasını istiyoruz, mop haftalık açılacak (eğer halı tanıma özelliği olursa 2-3 günde bir de açılabilir, çoook iyi olur).

• Mobil arayüzü takılma yapmayan, tercihen Türkçe destekli ve kullanışlı,

• Yedek parçası ulaşılabilir ve fiyatları makul, servis-garanti vs. bir arkası-muhatabı olan bir robot süpürge arayışındayım. Sizlerden gelecek tavsiyelerle pazartesiye kadar almayı hedefliyorum hatta, çünkü hergün hatta günde 2 kez süpürge açmaktan yorulduk..

Şu ana kadar bütçeme uymasa da Roborock S5 Max, biraz uyan 360 S9, annemin hergün kullandığı Mi Vacuum-Mop Pro (sanırım buydu)'yu araştırdım bolca. Fakat bu konuda, internette öyle çok alternatif var ki kafam sepet oldu. Araştırırken de kıstaslarım Pa yüksekliği, vacuum ve mop performansı, temizleme şekli idi açıkcası.

Lydsto'yu da biraz inceledim (hatta şu an sepette ve kodu da girdim :) ama ilk alıp kullanmak ve memnun kalmamak çok korkutuyor, çünkü bütçemin çok üstüne çıkacağım. Pişman olmaktan çekiniyorum. Bilindik marka dururken gidip bilmediğini aldın laflarını çekmek de var.

Yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ekleme: RoboVac L70 ve Mi Pro 2+ 'da alternatiflerim dahilinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxalanne -- 28 Şubat 2021; 1:12:58 >

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Son 3 4 gündür gerçekten detaylı araştırma yüzünden biraz kafam dolu hissediyorum. Bu gecede siparişi geçince bi rahatlama geldi. :) Biraz kafa toplayıp müsayit bir zamanda eklerim hocam. :)

• Eee hediyemiz geliyo mu😎
  • Ali bey merhaba, siparis vermis oldugum proscenic m7 pro urununu beklemekteyken sizin Lydsto R1 e iliskin videonuzu izledim. Sanki iki urun birbirine cok benziyor, var midir acaba birbirlerinden belirgin farklari? Cevaplayabilirseniz sevinirim, tesekkurler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roxalanne kullanıcısına yanıt
    Eğer hem uygulama hemde robotun konuşma dili tamamen Türkçe olsun istiyorsanız, alın geçin bence Lydsto yu hiç düşünmeyin.

Bugün son gün kampanya için
  • Herkese merhaba tekrar,

Ali hocam bu grup icin de teşekkür ederiz.

Yeni ürünümüz de bizleri tercih eden ve tercih etmekte karar aşamasında olan tüm üyelerimize, ürünle ilgili gelebilecek sorulara buradan daha hızlı cevap verebiliriz.

Hepimiz için hayırlı olsun.
  • Roxalanne kullanıcısına yanıt
    Hiç bilinmeyen ve tecrübe edilmemiş bir markaya nasıl güveneceğim diye düşünmekte ise aslında tamamen haklısınız.

Lakin Ekay şirketi ürünün hem arkasında
    Hemde sattıkları hiçbir robot için yapmadıkları bir şey yapıyorlar Bu marka adına ;
    6 ay boyunca her türlü sorunda birebir değiştirme garantisi veriyorlar.

Dolayısıyla çok fazla bir risk kalmıyor şu durumda
    Hocam Hakan Bey’de konumuza gelmişken isteyenin 1 yüzü istemeyenin 2 yüzü demenin vakti geldi geçiyor gibi🙃
    Hakan bey bu konuyu değerlendirdiklerini ve kampanya bitince aldıkları kararı açıklayacağını söyledi :)
    Nerde söyledi bunu hocam ben mi kaçırdım acaba😅
    Özelde söyledi şimdi buraya da yazacak :)
    O zaman açıklanmasına 2 gün kaldı🥳
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.