Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar amerikadan nikon 5900 fot. mak. geldi. ama şarj aletinin prizi amerikan prizlerine göre. bizim prizlerle alakası yok. elimde gül gibi fotoğraf makinası var ama kullanamıyorum. ben ne yapıcam şimdi. lütfen yardım edin

• onu normal prizlere uyacak şekilde dönüştüren adaptör fişler var, elektronikçilerde bulabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasir

onu normal prizlere uyacak şekilde dönüştüren adaptör fişler var, elektronikçilerde bulabilirsin

demek basit bi sorunmuş. ben de ne yapcam diye kara kara düşünüyodum. çok sevindim. yarın hemen gidip alıyım bitane.

teşekkür ederim yasir kardeş.
  • nerdeyse her elektrikçide 3-5 ytl ye bulursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: özgün

quote:

Orjinalden alıntı: yasir

onu normal prizlere uyacak şekilde dönüştüren adaptör fişler var, elektronikçilerde bulabilirsin

demek basit bi sorunmuş. ben de ne yapcam diye kara kara düşünüyodum. çok sevindim. yarın hemen gidip alıyım bitane.

teşekkür ederim yasir kardeş.

rica ederim

• eğer daha aza para vermek istersen kendin de yapabilirsin ama orjinlik uçar gideer

nasıl olacak dersen elektrik bilgisi olan birisi yapabilir.(riskli bir durum ! )
  • Ya hiç uğraşmaya gerek yok girişleri yuvarlak olmayan kablosuz 3lü fişlerin içine dahi giriyor onlar
    ayrıca amerikan fişi satılıyor onu takmak için
    Ben 2 hafta önce bauhaus tan aldım 1 YTL
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar.
    sorun çözülmüştür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.