Şimdi Ara

fatağrafçının bile kötülediği cihaz KODAK EASYSHARE C613 6.2MP 2.4' LCD DİJİTAL FOTOĞRAF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar baya güzel de özellikleri olmasına rağmen bugün adam bu makinayı kötüledi ve sakın alma dedi görüntü kalitesi hem foto da hemde video da çok kötü dedi ama bana biraz elindeki sony i satmak için bu kadar kötüledi gibi geldi ama yinede siz kullanıcılara sormak en iyisi özellikleri şunlar

Ağırlık 137 Gr.

Boyutlar 91 × 65.7 × 37.3 mm

Flaş/Flaş Modu Var/Otomatik

Paket İçeriği KODAK EASYSHARE C613 Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi, KODAK Alkalin AA Piller veya eşdeğeri, USB kablosu, Bileklik, KODAK
    EASYSHARE Yazılımı ile birlikte Başlangıç Kılavuzu

Bağlantı / Arabirim USB

Güç Seçenekleri 2 Adet AA Pil

Resim Dosya Biçimi JPEG

Türkçe Menü Var

Sesli Video Kaydı Var

Otomatik Zamanlayıcı Var

Video Modu MPEG4

Görüntü Özellikleri

Video Çözünürlüğü 640x480

Görüntü Sabitleyici Var

Görüntü İşlemcisi CCD

Objektif Özellikler

Çözünürlük 6.2 Megapixel

Optik Zoom 3x

Dijital Zoom 5x

Hafıza Özellikleri

Hafıza Kartı Desteği SD

Dahili Bellek 16 MB

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu 2.4"

bu özelliklere ait bi makinanın güzel bi makına olması gerekmezmi ben hep telefonla çekerdim ama artık bu cihazı almak istiyorum bunla çekilmiş bi video izleyebileceğim bi site vearmı bildiğiniz arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• kodağı bilemem ama satıcıların dediklerine fazla itimat etme çok üçkağıtçılar var aralarında, hele ki teknosa gibi teknomarketlerdeki elemanlara. komisyon usulüyle çalışıyorlar ve kendi makinesini satmak için olmadık numaralara başvuruyorlar.
  • kodakta mukemmel renk canlılıgı var.sen kötuleyene aldırma..
  • bendeki z885 de renk canlılığı,keskinlik adına hiç bir şey yok.
  • bu sektörde calısan biri olarak söylüyorum denemelerle sabittir beş para etmez
    kötüleyen kötülememiş makina kötü cünkü
  • makinanın iyi veya kötü olduğunu bilmiyorum ama her satıcıyada güvenmemek gerek.mesela burda en çok iş yapan bir fotoğrafçıya fotoğraf makinam ile ilgili bir parça sorduğumda cevap veremiyor.(dediği = öyle bişi yok , bulamazsın zaten :D )

en iyisi aradığınız şeyi gerçek kullananların yada ürün incelemesi yapanların yorumları.
  • yorumlarınıza teşekkürler yani anladığım kadarıyla arkadaşlar iyi bi makina değil yani onun yerine 200-250 arası verip başka bi makina almak daha iyi diyosunuz ben de açıkçası düğünümde kamera kaydı ve fotoğraafları için almayı düşünüştüm bu durumda sony canon gibi markalara yönelmek gerekiyo gibi yani 150 ytl ye değmez teşekkür ediyorum arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.