Şimdi Ara

Lütfen geçerli bir kredi kartı numarası girin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün PS4 aldım. Haliyle birkaç oyun eklemek lazım en kolay yolu da PSstore dan almak ama sürekli "Lütfen geçerli bir kredi kartı numarası girin" hatasını alıyorum. Defalarca kez denedim bir türlü olmadı. (Kredi kartında hiçbir sorun yok. Steam Origin vs. heryerden sıkıntısızı alışveriş yapabiliyorum internet üzerinden)

• Bu hafta bir sıkıntı var.
    1 yıldır farklı hesaplara sayısız alışveriş yaptığım 3 karta da nanik yaptı psn.
    Çözümü yok bu işin. İnternette dönen tüm çözümler hurafe.
    Arada deneyeceksin, bir ara tutacak.
  • Arada bir denemekten başka çaremiz yok. Yazılım özürlüleri kendileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sıkıntı bende de var.nioh indirime girdi alalım dedik.herzaman alışveriş yaptığım kartı kabul etmedi.başka kart ekledim buseferde oyunu satın alırken yanlışkart dedi.şu aptal sorunubş çözemediler ya.

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125502761

aynı sorun bende de vardı ama bu yöntem ile bugün alabildim.
  • ben de geçen gün maximum kartı ve işbankası sanal kartı ekleyemiyordum cebe uygulamasını indirdim internetten alışverişe, uluslararası alışverişe açma gibi ayarları vardı kartın. onları açınca ekledim ve alışveriş yapabildim.

aynı şekilde ekleyemediğim sanal kart için de denemelerimden 1 saat sonra falan "xx nolu kart güvenliğiniz çin şifresiz e-ticaret işlemlerine kapalıdır. xx saatindeki işleminiz gerçekleştirilememiştir" şeklinde mesaj geldi.
    bankanın çağrı merkezini arayın güvenlik tanımlarınızı kontrol ettirin.

ayrıca adres kredi kartınızdaki adresle aynı olsun diye bir hurafe var ama bana saçma geldi.
    bir de başka ortamlarda (cep, pc, tablet vs) psn e login olmuşsanız bunlardan logoff olun diyorlar. bu biraz daha mantıklı. ama ilk başta belirttiğim gibi olay kartınızdaki güvenlik ayarlarındandır. benim kartın uluslararası alışverişe açma kapama gibi bi ayarı varmış mesela internet alışverişine açmanın haricinde.

• whoops W kullanıcısına yanıt
    Kredi kartım uluslararası alışverişe açık. Ara ara denicez o zaman başka çare yok gibi.
  • şu sorunu bir çözemediler

• bendede böyle sorun vardı sonradan ininal kart aldım kurtuldum bu ızdıraptan ininal ile 20 den fazla oyun aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım tavsiyem ininal kart alın. Bilgilerinizi doğru şekilde yazın Adres, posta kodu, şehir bilmem ne vs isim soy isimdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.