Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aveadan peşin alımda telefonun yanında stand kılıf ve kablosuz şarj cihazı alan var mı acaba ? İlla taahhütlü almamız lazım :):)
  • Bende note 3ten lumia 1520e geçiş yaptım. neredeyse 3 yıllık android kullanıcısıyım. Artık tak etti canıma windows phonea geçtim stabil diye. Umarım aaradığımı bulurum. 1 2 hafta sonra karşılaştığım farklılıkları yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun stabilite konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz belki marketine alışmanız biraz süre alabilir pek bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum, bir de sizi de kullanıcılar arasına ekleyelim rengini söyleyin de

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Sarı renk hocam note 3le kafa kafaya takası gerçekleştirdik

• Geçiş sebebim şarjı daha uzun giden bir telefon ihtiyacımın olması. Şarjı 1 günü ancakçıkarıyor. Kamerasından çok memnunum, özellikle gece çekimleri muhteşem pozlama süresi 4saniyeye kadar çıkabiliyor. 1520 istememin sebebi de bu açıkçası nokiadan pek şaşmam kameraları çok iui. Ayrıca wp8 android 4.2 den çok daha iyi sadece daha hantal yani ayarları falan yapmak için daha fazla tık gerektiriyor o da 8.1 ile düzelir diye umuyorum. Daha önce kullandığım telefon motorola atrix idi. Şarjından çok memnundum. 925 şarj konusunda tam bir hayal kırıklığı oldu. Her leyi kapatıyorum ama yinede şarjı hızlı bitiyor. Sanırım bunda açık şarjında payı var. Telefon açıkken verimli şarj olmuyor. Uçak moduna alıp şarj dolduktan 20-30 dakika sonra şarjdan alıp düzenli yaptığınız zaman farkı hissediyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 2014 Mağazada dostlar. Windows Phone son sürat...

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/fifa-14/0ed6989b-5cb9-4b70-a58b-536c0dce36b2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polater -- 28 Şubat 2014; 14:58:37 >
  • polater kullanıcısına yanıt
    Eyvallah şeyi soracaktım klavyede yazı yazarken tuş bazen 2 kere basıyor neden olabilir acaba hassaslığı normale aldım fakat hala devam ediyor.

• Başlarda bende de oluyordu dedim bu nasıl ekran kardeşim demiştim. ama zamanla alışıyorsun merak etme, ekranın hassasiyeti biraz yüksek.
  • polater kullanıcısına yanıt
    Umarım oyledir 1 tuşa basıp 4 kere aynı harfi yazdığı oluyor çunku.

• Beyaz renk 1520 kullananlar,kenardaki tuslarin rengi beyaz mi yoksa siyah mi?

• durmazzeki D kullanıcısına yanıt
    Beyaz

• hayırlı olsun hocam bende bekliyorum yorumlarınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 28 Şubat 2014; 17:44:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Beyaz

Tesekkurler
    Internet de ilk resimlerde siyahti,

• quote:

Orijinalden alıntı: polater

Fifa 2014 Mağazada dostlar. Windows Phone son sürat...

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/fifa-14/0ed6989b-5cb9-4b70-a58b-536c0dce36b2

oyun ücretsiz diyor nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_95

Bende note 3ten lumia 1520e geçiş yaptım. neredeyse 3 yıllık android kullanıcısıyım. Artık tak etti canıma windows phonea geçtim stabil diye. Umarım aaradığımı bulurum. 1 2 hafta sonra karşılaştığım farklılıkları yazarım.

hayırlı olsun hocam bende bekliyorum yorumlarınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktask1997

quote:

evet ben satin aldim nolur nolmaz belki ilk gun diye ucretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

quote:

quote:

evet ben satin aldim nolur nolmaz belki ilk gun diye ucretsiz

of ya benim telefon yarın geliyor 525 aldım İlk wp Deneyimi için

• quote:

quote:

Ben de anlamadım ama şimdiden indirirseniz en azından hesapta olur.

Daha önce dokunmatik tuşlu telefon kullanmamıştım ama bunda yazı yazarken zorlanma veya iki kere basma sorunu yaşamadım. Aksine çok rahat ve hızlı yazılabiliyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

quote:

Ben de anlamadım ama şimdiden indirirseniz en azından hesapta olur.

Daha önce dokunmatik tuşlu telefon kullanmamıştım ama bunda yazı yazarken zorlanma veya iki kere basma sorunu yaşamadım. Aksine çok rahat ve hızlı yazılabiliyor bence.

Androidde de ucretsiz indiriyorsunuz. Fakat icindeki bazi ozellikler ücretli,kilitli oldugu icin tamamina ulasamiyorsunuz.

• Oyun içinde satın alım oluyor çoğu şey para ile.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.