Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saniyelik ileri geri bende yapamadim ama ileri geri tusuyla ileri geri aliniyor
    video indirmek icinde pro tube yi kulaniyorum ben muzik isinde muzik tubeyi oneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 1 Mart 2014; 15:09:55 >
  • Ekran jelatini alan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    ben cuzdan tarzi birsey almistim yaninda yoladilar yapistirdim kulaniyorum suan
  • arkadaşlar beyaz kasalarda kılcal çizik vs oluşuyor mu? ekran kenarlarına toz girme ya da başka birşey vs durumu var mıdır ben l920 kullanıyorum bir sonraki telefonum bu olur olacaksa size sormak istedim, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

arkadaşlar beyaz kasalarda kılcal çizik vs oluşuyor mu? ekran kenarlarına toz girme ya da başka birşey vs durumu var mıdır ben l920 kullanıyorum bir sonraki telefonum bu olur olacaksa size sormak istedim, teşekkürler.

Bu sorular için daha erken çünkü hepimiz yeni kullanmaya başladık yalnız toz girecek tek yer ahize kısmı. Oradan girmezse hiç bir yerden girmez çünkü ekranın her yeri lastiğimsi bir şeyle kapalı ve sıkıştırılmış, neredeyse imkansız gibi.
  • hımm güzel o zaman.. bunlara ultra ince şeffaf kılıflar güzel giderdi ya meraktan baktım da hala çıkmadı sanırım.. Gerçekten güzel cihaz yeter ki zamanla saçma sapan sorunlar çıkartıp teleservice e gitmesin, hepiniz güle güle kullanın :)
  • İleri sarma tuşuna bas, basılı tutma ama basıp elini çek.

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Evet çözdüm ama bu şekilde ileri sarma çok saçma. Düzeltilmesi gereken şeyler var dediğim gibi stabil bir sistem fakat umarım 8.1 de koklu değişiklikler yaparlar.

• Evet düzeltilmesi gerek istediğimiz yere çekmede zorluk çıkıyor.

Ben bir yerde okumuştum kent kart(akbil gibi) nfc ile telefona yükleyebiliyormuşuz nasıl olduğunu bilen var mı

• sonunda aldım ve mağazası minicik olsa bile androide göre telefon efsane sanırım güncellemelerle çok daha iyi olacak renk kırmızı
  • tabutt T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun... 8.1 ile mağaza baya değişecektir. Windows 8.1 de baya değişiklik olmuştu bu yüzden Windows Phone 8.1 de de beklentim yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Mart 2014; 10:24:50 >
  • Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak; herhangibir sitede videoları açamıyorum( mesela acunn.com) sadece youtube açıyor bunun nedeni ne acaba, mobil veriyi nasıl kapatıyoruz birde uzun şarj süresi için telefondaki hangi özellikleri kapalı tutmam lazım teşekkür ederim
  • Youtube ile ilgisi yok, Flash Player gerektiren videoları oynatmaz. Zaten Flash Player sürekli sistem açıkları oluşturduğundan tüm platformlardan kalkacak. Web siteleri artık html5 video desteklemeye başladı ve telefonda destekliyor, 8.1 geldiğinde daha da gelişmiş olacak. Şarj için ayarlarda açık olan her donanım şarjı tüketiyor ama en önemli ekranı uyandırmak için çift dokun ayarını kapalı tutun. Ayarlardan şebekeye girerek veri bağlantısını kapatabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: statuss

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak; herhangibir sitede videoları açamıyorum( mesela acunn.com) sadece youtube açıyor bunun nedeni ne acaba, mobil veriyi nasıl kapatıyoruz birde uzun şarj süresi için telefondaki hangi özellikleri kapalı tutmam lazım teşekkür ederim

Flash desteği olmadığı için her sitede video açmıyor html5 kodlu olanları açıyor Ayarlardan şebeke ye gel oradan kapatabiliyorsun veriyi.
    Nfc yi kesinlikle kapalı tutmasın ayarlarda yaklaş gönder diye geçer parlaklığı otomatikte kullan whatsapp twitter vb. Yani bildirim yapan uygulamalar kullanmıyorsan pil tasarrufun da kullanabilirsin. Glance screen ı kapa, dokunmatik hassasiyetini normal e çek, çift tıklama ile uyandırma özelliğini kapa.

Eklemek istediğim bir kaç bir şey var ilk haftalar şarjın çabuk bitecek sonra açılıyor pil performansı o yüzden umursama neden çabuk bitiyor pil diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 2 Mart 2014; 11:23:38 >

• tabutt T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Microsoft solitaire uygulamasını yüklüyorum ama bir türlü oyuna giremedim, hemen atıyor.

Ekleme: bölgeyi ABD yapın demişler yine de olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Mart 2014; 11:54:00 >
  • İlginiz için teşekkür ederim anladığım kadarıyla 8.1 güncellemesini bekleyeceğiz artık :) inanın varya şebekeye girmek aklımın ucundan bile geçmedi yahuu arayıp duruyorum nerden kapatıldığını resmen cahil hissettim kendimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

quote:

Orijinalden alıntı: statuss

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak; herhangibir sitede videoları açamıyorum( mesela acunn.com) sadece youtube açıyor bunun nedeni ne acaba, mobil veriyi nasıl kapatıyoruz birde uzun şarj süresi için telefondaki hangi özellikleri kapalı tutmam lazım teşekkür ederim

Flash desteği olmadığı için her sitede video açmıyor html5 kodlu olanları açıyor Ayarlardan şebeke ye gel oradan kapatabiliyorsun veriyi.
    Nfc yi kesinlikle kapalı tutmasın ayarlarda yaklaş gönder diye geçer parlaklığı otomatikte kullan whatsapp twitter vb. Yani bildirim yapan uygulamalar kullanmıyorsan pil tasarrufun da kullanabilirsin. Glance screen ı kapa, dokunmatik hassasiyetini normal e çek, çift tıklama ile uyandırma özelliğini kapa.

Eklemek istediğim bir kaç bir şey var ilk haftalar şarjın çabuk bitecek sonra açılıyor pil performansı o yüzden umursama neden çabuk bitiyor pil diye :)

İlginiz için size de teşekkür ederim video olayını anladım veri olayını da çözdük gel gelelim şarj meselesine ; nfc kapalı , konum kapalı, çit tık kapalı parlaklık orta , 3g wifi devamlı açık sabah 06:00 da şarjdan alıyorum ertesi gün 10,11 gibi şarja takıyorum sizce nasıl? önceki telefonlarıma göre çok çok iyi daha önce akıllı telefon katogarisinde uzun zaman 4S kullandım daha sonra 1 ay gibi GM kullandım ( 1 ay tahammül edebildim androide :) ) 4S i değiştirme nedenim ekran boyutu idi çoksa gerçekten çok stabil, Nokia nın en son olarak N82 i modelini kullanmıştım muhteşemdi ondan sonra çoküşe geçti o zamandan beri dönüp yüzüne bile bakmıyordum taki 1520 modelini görene kadar iyiki almışım özlemişim nokia yı ( az kalsın note 3 alıyordum) ebatına gelecek olursak da ilk başta biraz yadırgadım ama artık alıştım bundan sonra artık 5.5 ekranın altında kullanamam :)

• Beni dün Nokia Türkiye den aradıklarını söyleyen birisi aradı adı Ahmetmiş telefonum hakkında her bilgiye sahipti anket yapacağız falan dediler ama özel numaradan aradılar bende güvenmedim kapadım sizde de böyle bir şey oldu mu

• statuss kullanıcısına yanıt
    Şarjın süper gidiyormuş benim sabah 7 gece 2-3 gidiyor Sen yine az kullanmışım android ben hemen hemen 2 sene android ile mücadele ettim Artık ram boşaltmaya o kadar alışmışım ki konuşma yapacaksam bile tıklıyordum ona el alışmış. Bu telefon da ise takılmak diye bir şey hatta geçtim takılmayı tekleme bile olmadı daha hiç, s4,g2,one alanlar hızlı diye geçiniyordu telefonları benim eskisine göre hızlıydı şimdi hakkını yememek lazım ama bu 1520 nin yanında onlar halk arasındaki deyişle şahin 1520 ise Ferrari Nokia bu telefona 8 çekirdek bir de 3gb ram koysaydı biz daha ne açacağımızı düşünürken açmış olurdu herhalde şuan bu telefonda bir yere girerken ki tek bekleme sebebi animasyonlar androidte ki gibi yüklemeye çalışmak değil.
    Hâlâ aklında bu telefonu alsam mı diye düşünenler bu telefonu almak için düşünmeye gerek yok kesinlikle alın.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.