Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen telefonu sıfırlamanız gerek, son güncellemede bir şeyler yanlış gitmiş olmalı, bu nedenle bu sorunları yaşıyorsunuz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 21 Aralık 2016; 14:30:50 >
  • Microsoft telefon bölümünün üretimini bitirme kararı almış doğrumu arkadaşlar...

Eski bir nokia 1520 kullanıcısıyım.
  • SERKNRN kullanıcısına yanıt
    Surface phone olarak devam edicek Lumia serisinin devamı gelmeyecek diye bir dedikodu vardı bi ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrusu şu sıralar 14977 son Redstone yapı çok iyi gidiyor, bir ara kötü idi, sonradan toparladı, bugün Dona Sarkar

Bu hafta Redstone yeni yapı gelebilir dedi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 3 Ocak 2017; 21:44:3 >
  • PC tarafına yeni sürüm geldi, bugün yarın eli kulağında, mobil tarafına da gelir, bakalım yeni bir şeyler olacak mı ?
  • Telefonun başına bir iş gelmesinden çok korkuyorum. Hangi telefona baksam oyuncak, hangi os'u kullansam çocuk eğlencesi gibi geliyor. Renkli renkli butonlar, patlayan bir şeyler...

Siyah temasıyla, saydam kutucuklarıyla, sadeliğiyle her şey çok güzeldi diyeceğimiz günler uzak değil. Maalesef ölümün ayak sesleri yaklaşıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsider Fast olarak 15007 sürümü geldi, yükleniyor bakalım ne gibi yenilikler var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Telefonun başına bir iş gelmesinden çok korkuyorum. Hangi telefona baksam oyuncak, hangi os'u kullansam çocuk eğlencesi gibi geliyor. Renkli renkli butonlar, patlayan bir şeyler...

Siyah temasıyla, saydam kutucuklarıyla, sadeliğiyle her şey çok güzeldi diyeceğimiz günler uzak değil. Maalesef ölümün ayak sesleri yaklaşıyor.

Yıllardır ne yapıyorlardı da şimdi yapmayı bırakmışlar ki platformun sonundan bahseder oldunuz ?
  • 8 Şubat 2014'de aldığım telefonum 8 Ocak 2017 de kırıldı. 35 ay kullandım kırıldığına çok üzülüyorum şuan alacak telefon bulamıyorum kendime. Hiçbirinde o Lumia tadı görseli yok. Farklıydı ya menüsü tasarımı farklıydı keşke kırılmadan 1 sene daha dayansaydı belki yine Windows telefon alırdık şuan ne yazık ki o mümkün değil.

Muhtemelen Iphone alacağım ama sanmıyorum dayanabileceğimi ilk yeni Windows(Surface) telefonda buraya dönerim muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Telefon eskiyor artık. Sensörlerde sorun çıkmaya başladı benimkinde. Pil ömrü azalıyor.

Uygulama destekleri çekiliyor. Çıkan uygulamaların hataları çok geç düzeltiliyor. Bu direkt işletim sistemiyle ilgili değil ama ona bakışla ilgili.

Bugün tekrar bir telefon alacak olsanız kaçınız windows 10 mobile kullanan alırsınız? Bu oran çok azsa ölüyor demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Ben androide geçiş yaptım hocam kutuya kaldırdım emaktarı.Uygulama olarak çok fazla eksiği var Windows mobile'ın ve gittikçe dahada geriye gidiyor.Garantiden bile mesaj geldi bu ay içinde Windows markete verdiği desteği sonlandıracaklar.Çalıştığım firmanın çalışanları için indirim,kampanya vs.leri duyurduğu hediyeler verdiği uygulama yoktu markette.Telefonu hakkını vermeden kullanıyorduk zaten.Tekrar Windows tercih eder miyim sanmıyorum bir dahaki telefonumda.

Pil perfomansının hala gönlümde yeri ayrıdır Lumia 1520'nin.Ama ondada işletim sistemin sadeliğinin etkisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 14 Ocak 2017; 22:52:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Ben androide geçiş yaptım hocam kutuya kaldırdım emaktarı.Uygulama olarak çok fazla eksiği var Windows mobile'ın ve gittikçe dahada geriye gidiyor.Garantiden bile mesaj geldi bu ay içinde Windows markete verdiği desteği sonlandıracaklar.Çalıştığım firmanın çalışanları için indirim,kampanya vs.leri duyurduğu hediyeler verdiği uygulama yoktu markette.Telefonu hakkını vermeden kullanıyorduk zaten.Tekrar Windows tercih eder miyim sanmıyorum bir dahaki telefonumda.

Pil perfomansının hala gönlümde yeri ayrıdır Lumia 1520'nin.Ama ondada işletim sistemin sadeliğinin etkisi var.

Hocam bende iki sene Lumia 1020 kullandım 2 haftadır P9 kullanıyorum, Tamam burada yazılanlar doğru sistemin sadeliği ram kullanımı filan ama firma çok çok ilgisiz gerçekten hiç bir şey yapmıyor resmen ne destek var başka birşey insanın canını en çok bu sıkıyor.

• Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    Haklısın Nokia satıldıktan sonra her şey geriye doğru gitti. İlk aldığımızda ki gelişme hızı şuan yok aksine daha çok gerileme var olanlar da gidiyor.

Ben çok kararsızım ama içimden de bir kez de Ios kullan bakalım dürtüsü var.

Ben büyük konuşmayayım ama ikinci çıkan surface'ı alabilirim ilkine kesinlikle atlamam yine yarı yolda bırakmasınlar

Belki de orijinal Nokia alabiliriz gerçekten fark yaratan bir Nokia ortaya çıkarsa Android i de rahatlıkla kabul edebilirim üstünde ki Nokia yazısı için

• Aynen hocam 2.5 seneden fazla kullandım bende.Telefondaki sıkıntılar olmasa biraz daha idare ederdim belki.Ama Windows'un ne planladığını anlamadım ne güncel oyunlar geliyor ne uygulamalar.Olanlarda yavaş yavaş çekiliyor zaten.

Farklı platformlardaki Windows uygulamalarının daha başarılı olmasını değinmek bile istemiyorum şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 14 Ocak 2017; 23:59:13 >
  • Sen ne yaptın S7 edge ile devam mı

• orktas O kullanıcısına yanıt
    İphone'a o rakamları verip bütçemi çok zorlamak istemedim.İlk android deneyimim şuan için işimi görüyor Windowsta eksikliğini hissettiklerimi buldum Nokia'da anroidte ilk 1-2 sene orta sınıfa oynayacak gibi eski günlerine döner inşallah Surface'e büyük kuşkuyla yaklaşırım şu saatten sonra :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 15 Ocak 2017; 0:6:34 >
  • yeni nokialar çıkıyor fantazi sahibi arkadaşlar sıradaki telefona geçebilir ben s7 aldım bi 2 yıl daha idare eder :D....
  • Nokia Lumia 1520 konusunu popülerde görünce duygulandım. Severek kullandığım bir cihazdı. Windows Phone'a daha fazla katlanamıyıp, 6 ay önce HTC 10 geçtim.
  • Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    İnşallah eski günlerine kısa süre içerisinde döner de fark yaratan Nokia sahibi oluruz

Microsoft'un her yeni çıkacak ürününe kuşkuyla yaklaşmakta fayda var tek telefona değil

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

yeni nokialar çıkıyor fantazi sahibi arkadaşlar sıradaki telefona geçebilir ben s7 aldım bi 2 yıl daha idare eder :D....

Geçmesine geçelim de, geçilecek gibi değil sıradan bir telefon olmuş Nokia farkı yok hepsini geçtim sadece Çin de satılıyor

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.