Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence uzerinde nokia yazsa alayina 10 basar sonucta yillarin markasi.cep telefonu telefoncudan alinir :)
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Evet, memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba lumia 1520 telefonumun dokunmatiği bozuldu, kendi kendine menülere giriyor vs. garantisi devam ediyordu ama microsoft garanti için nereye veriyoruz telefonu bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

yeni nokialar çıkıyor fantazi sahibi arkadaşlar sıradaki telefona geçebilir ben s7 aldım bi 2 yıl daha idare eder :D....

Geçmesine geçelim de, geçilecek gibi değil sıradan bir telefon olmuş Nokia farkı yok hepsini geçtim sadece Çin de satılıyor

Bu nasıl peki bence çok iyi olur böyle bir cihazla çıkması
    http://www.webtekno.com/nokia-ozellikleriyle-agzimizi-acik-biraktiracak-p1-isimli-bir-telefon-tanitabilir-h24242.html
  • Fiyatı çok yüksek hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayistic

merhaba lumia 1520 telefonumun dokunmatiği bozuldu, kendi kendine menülere giriyor vs. garantisi devam ediyordu ama microsoft garanti için nereye veriyoruz telefonu bilgisi olan var mı acaba?

istanbulda bildiğim teleservis maltepe para iadesi aldım ben. Başka arızada.
  • Çok güzel olur ama ne yazık ki ben bu hafta içi artık telefon alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende 2 senelik l1020 maceramı bitirdim 3 hafta önce p9 aldım

Kab kaybına devam ms'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei için ilk izleniminleriniz kullanım deneyiminiz nasıl?

Selamlar hocam sizinle beraber emektar 1520 yi ilk alanlardandık hatırlarsanız daha önce konuşmuştuk. 1520 den sonra iPhone 7 plus aldım çok memnunum pil de çok iyi gidiyor 1520 yi aratmıyor alma durumunuz var ise çekinmeden iOS alın derim ben.

Konuyu unutma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

quote:

merhaba lumia 1520 telefonumun dokunmatiği bozuldu, kendi kendine menülere giriyor vs. garantisi devam ediyordu ama microsoft garanti için nereye veriyoruz telefonu bilgisi olan var mı acaba?

hadi ya çok sevindim. çok uğraştınız mı? normalde yerine telefon veriyorlarmış diye duydum ama. belki de ellerinde artık telefon kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Huawei için ilk izleniminleriniz kullanım deneyiminiz nasıl?

Arayüz çok güzel çok stabil, rahat ve kolay bir kullanımı var, Kasma donma takılma gibi herhangi birşey ile karşılaşmadım henüz bu konuda çok fazla memnun kaldım, Malzeme kalitesi hakkında konuşmuyorum zira gerçekten piyasadaki en üst modeller kadar şık ve kaliteli bir telefon gerek malzeme gerek ise tasarım anlamında, Kamera fazla denemedim ama hemen her türlü kullanıcıyı tatmin edecek düzeyde, ( Benim gibi N8 ve sonrasında Lumia 1020 gibi telefonlar kullananlar için geçerli değil tabi bu durum ) Son olarak şunu yazayım ilk android cihazım bu oldu bu sisteme karşı bir antipatim vardı hala var diyebilirim ama önyargımı kırdı bu model kesinlikle...

Not: Konuyu fazla rahatsız etmek istemiyorum ama diğer üyelerde görsün diye yazdım buraya, özel olarak sormak istediğiniz bir şeyler var ise pm atabilirsiniz veya anakonuya sorabilirsiniz.
    Birde bu modeli kullananların ortak sorunu hangi kılıfı alsam acaba, Gerisini siz düşünün
  • Çok teşekkürler hocam cevabınız için. Gayet güzel özetlemişsiniz. Konuya uğrarım arada 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Çok teşekkürler hocam cevabınız için. Gayet güzel özetlemişsiniz. Konuya uğrarım arada 😁

Rica ederim, Ama arkadaşlar eksikliğini hissettiğim bir iki şey var mesela biri klavye kesinlikle windows'daki kelime tahminleri daha iyi seviyede android'den birde göz atma ekranı insan bu özelliği çok arıyor gerçekten
  • Kelime tahminine kesinlikle katılıyorum bazen çok ilginç tahminler yapıyor klavye yazdığı kelimeyi toparlamakta zorlanabiliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

quote:

hadi ya çok sevindim. çok uğraştınız mı? normalde yerine telefon veriyorlarmış diye duydum ama. belki de ellerinde artık telefon kalmadı.

gittim verdim telefonu 2 güne içinde değişim yazdı sitesinde. Daha sonra hiç ilgelenmedim boran danışmanlık aradı. Fatura sahibine ürünün parasını yatıracağız dediler, mail ile form yolladılar doldurdum kargo ile telefonun kutu içeriğini ve formu yolladım kargo ellerine ulaştıktan bir gün sonra paramı hesabıma yatırdılar.

Toplam 3 hafta sürmüştür.
    Fatura tutarım 1399 liraydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizcaptain -- 19 Ocak 2017; 23:7:15 >
  • denizcaptain kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler gayet makul sürmüş. ben de götüreyim o halde bakalım nolacak. tekrar sağolun bilgiler için..
  • slm arkadaşlar 1520 cihazım orjinal şaj aleti il sarj ettiğimde yavaş sarj uyarısı alıyorum.bilgisayara bagladıgım zamanda sadace sarj oluyor bilgisayar görmüyor.win 10 dan sonra böyle oldu yardım ederseniz sevinirim.ne yaptıysam olmadı.başka bilgisaar denedim baska kablo dendeim yeniden başlattım.ama nafile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rackabor -- 24 Ocak 2017; 15:4:27 >
  • herkese selamlar,

1520 için sanal gözlük almayı düşünüyorum. internette baktığımda çoğu android ve iosla çalışıyor görünüyor. bizim telefona uygun orijinal veya başka marka güzel bi sanal gözlük tavsiyesi olan var mı? ancak yurtdışından aliexpresten falan getirtemem burda satılan bi ürün olmalı. yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.