Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lucifer yüz yılın şansını tepti ben olsam şimdi
  • Ya bu ne çok düzleşti sıkıcı hani ilahi güçler
  • Prison breakı bitirmeye az kaldi buna başlasam mı yavaştan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice 2. Sınıf polisiyeye döndü dizi.böyle devam ederse bunu izleyiceğinize limitless izleyin.

• Hicbir dizim cerezlik degildi, bu dizi kendini cerezlik yapti iyi oldu

koskoca seytani bir fani vuracak ve cehenneme olu olarak gonderecek, bunu da melek isteyecek ondan. Yani. Hayir ellerinde on numara malzeme var, niye meleklerin catismasini islemezsin ya da cehennem yaratiklarinin Dunya'ya gelmesini. Simdi tek umudum Preacher ile baglayacaklari ve islerin o zaman acilacagi.

• Çok güzel başladı, ama çok basit ilerlemeye başladı. Açıkçası bırakmayı düşünüyorum. Artık, Lucifer'ın oyunculuğu da diziyi kurtaramayacak gibi?
  • Dizi araya mı girdi?
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım bugün yok herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Bende anlamadım bugün yok herhalde

ABD deki bir basketbol turnuvası yüzünden sadece bu haftalık yokmuş.
  • Üzdü ya bu hafta olmaması
  • Bu hafta yokmuş .
  • Diziye yeni basladim... Izlerken ev halki, Kenan Imirzalioglu degilmi o ? diye sorunca farkettim.. Hakket ne kadar benziyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bende bunu yazmaya geliyordum. Sezon onayına sevindim ama bu şekilde polisiyenin ön planda olduğu bölümler devam edecekse hiç etmesin daha iyi bence.

CW dizilerine benziyor bu konuda supernaturalin 3-4 bölüm av bölümü verip sonra ana konu ile ilgili bölüm yayınlaması gibi. Sırf ilahi konuların işleneceği bölümler için bile izlenir, hem zaten polisiye bölümleride sıkmıyor çünkü adam çok sempatik.
  • Bölüm harika ötesiydi, sonu zaten efsane bitti.
  • Sezon sonuna yaklaştıkça dananın kuyruğunun kopacağı yere gelmeye başlıyoruz gibi.
  • altyazı çekebildiniz mi yoksa siteden bi izliyorsunuz
  • Bölüm çok iyiydi.Lucifer'ın yaralanmama muhabbeti tahmin ettiğim gibi çıktı.Malcolm ateşle oyun oynuyor bir yerlerini yakacak.
  • Sabah izledim, siteden.

• Eğer bu Decker olayı Presence'in işi çıkmazsa bırakıcam izlemeyi.Koskoca Lucifer'ın bir insana karşı böyle bir zaafı olmaması lazım.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.