Şimdi Ara

LPG tankı yer değişikliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim bir sorum olacak. 3 senedir severek kullandığım clio marka bir aracım var ve bagaj içi tanklı Lpg sistemi var araçta. Aracı bu şekilde Lpg li olarak aldım fakat bundan önceki muayenede tankın aracın şasi nosu üzerine monte edildiğini ve okunamadığını söylediler. Bende ustama verdim ertesi gün muayenesi yapılmış şekilde geri aldım bu arada tank hala aynı yerinde duruyordu. Muayeneye götürürken tankı söküp şasi noyu okutup yeniden monte etmişler ve araç muayeneden geçmiş.

Şimdi benim sorum bu tankı bagajın diğer tarafına almak istiyorum yani sağ kenardan sol kenara alınacak tank. Bunun için yeni proje çizilmesimi gerekecek ?? Fiyat olarak ne kadar bir bedele bunu yaparlar ??

Her seferinde sök tak uğraşmaktansa 1 kerede kurtuliyim diyorum siz ne dersiniz??

Şimdiden cevaplar için teşekkürler. İyi Forumlar.

• Clio ların şasi numaraları camda sağ alt kösede yazar.Bagaj ne alaka anlamadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    Hocam bende öyle biliyodum adama dedim ama o motor numarası dedi şasi numarası değilmiş.

eğer aracınız clio ise bagajın sağ tarafında bagaj halısını kardırıp şasi numaranızı görebilirsiniz en azından benimki öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoxoz

Hocam bende öyle biliyodum adama dedim ama o motor numarası dedi şasi numarası değilmiş.

eğer aracınız clio ise bagajın sağ tarafında bagaj halısını kardırıp şasi numaranızı görebilirsiniz en azından benimki öyle

Clio hb benimki camda yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanoxoz K kullanıcısına yanıt
    normal şartlar altında projede değişiklik yaptığınız için tekrar sızdırmazlık dahil muayene vs bir sürü işleminiz olacak. en iyisi sertifikalı bir montajcıda tankın yerini değiştirin. sızdırmazlığınızı vs aynı yerde denetlettirin. ya da daha kolayı harf kılavuzu olan bir tornacıdan veya metal üstü lazer yazıcıyla ön tarafta uygun bir yere şasiyi yeniden yazdırın.
  • Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    Akşam ilk iş karşılaştırıcam camdaki numarayla ruhsatı umarım haklısındır da o tüvtürkteki salak yanılıyodur saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.