Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Sabiha Gökçen den eşimin 4 te Ankara'ya uçuşu var da orda ki lounge lara girme şansı nasıl olabilir bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sabiha gökçen dış hatlarda lounge pasaport konturolünden önce mi oluyor sonra mı

Gelecek hafta 1 geceyi sabiha gökçende geçirmem gerekiyor ne yapabilirim fikri olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ns Glow

Arkadaşlar sabiha gökçen dış hatlarda lounge pasaport konturolünden önce mi oluyor sonra mı

Gelecek hafta 1 geceyi sabiha gökçende geçirmem gerekiyor ne yapabilirim fikri olan varmı

pasaport kontrolünden sonra..
  • Vodafone red ile kullanmıştım lounge hizmetini ankara esenboğa havalimanında macaristandan Türk hava yolları ile ankaraya gelmiştim(Hala düşünürüm neden direkt antalyaya uçuş almdım diye ?) ankaradanda antalyaya uçacaktım 5 saat vardı uçuşa bende ödedim 10 tl şifre nurmarayı gösterdim girdim içeriye,korkmayın bundan sonra herşey ücretsizdi çay,kahve,alkollü içecekler,tatlılar,hamur işi vs bi sürü çeşit vardı bi kaç bişeyler atıştırdım sonra klimanın altında iyi bi koltuk bulup polarıma sarılıp 3 buçuk saat kadar uyumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 26 Aralık 2017; 20:9:53 >
  • Bende ziraat platinum kart ve paraf visa ve telekom hattım var bugün Ankara Esenboğa da lounge için hangisi uygun

• Sabiha gokcen lgm lounge icin visa platinum disinda kampanya varmidir?bilenler aydinlatirsa cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

Sabiha gokcen lgm lounge icin visa platinum disinda kampanya varmidir?bilenler aydinlatirsa cok sevinirim

bkm ekspresin kampanyası var.
    https://bkmexpress.com.tr/kampanya/fasttrack-mobil/
  • deepbreathe_ D kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam:)

• şuan bankaların verdigi en ust segment kart nedir tum lounge lerde gecerli olan ? private card mı ne oyle bisey var akbank ve halkbankla calısıyorum bu bankalar verebilirmi birde bu kartın bi esprisi kaldımı ?
  • arkadaşlar birşey sormak istiyorum. 13-17 haziran ankara-kiev bileti aldım. 13 haziran pegasus ankaradan 23:50 kalkışlı uçak. normalde 13 ünde ankarada olacaktım da plan değişikliği oldu. adana olacağım o tarih ve öncesinde. şimdi adana dan ankara ya gitmek oldukça yorucu olacak. anadolu jet in 13 haziran da 18:00 uçağı var. normalde 19da ankara oluyor. rötar, iptal vs olmazsa tam benim kiev uçuşuna denk geliyor.

çok sık uçak kullanan birisi değilim. sizce bu şekilde alsam sorun yaşar mıyım? rötar veya iptal olma olasılığı nedir yani? hiç riske etmeyeyim, sabah uçağına mı alsam?
  • teqali kullanıcısına yanıt
    19:00 'da Ankara'da olduktan sonra, 23:50 kalkışlı dış hat uçuşuna çok rahat yetişirsiniz.

Bana göre, herhangi bir önceden gitme durumu vs yok. Hani kar, kış vs durumu olsa anlarım ama Haziran ayı.
    Bu nedenle ben sizin yerinizde olsam, 18:00 Adana-Ankara (AnadoluJet) uçuşu ile Ankara'ya gelirim. Üzerine 23:50'de Kiev'e uçarım.
  • jordi J kullanıcısına yanıt
    2 saat rotar olsa yani 21 de ankara da olurum. 21 de de ankara da olsam sorun yaşamam sanirim. Ucus iptal olursa tatil komple iptal olur :) o da kismet artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar başkasının numarasından alınan kodu nasıl kullanıyoruz ya da kullanabiliyor muyuz yanımızda misafirle birlikte?

Süreci anlatabilecek olan var mı
  • Dubai de 9 saatlik aktarma için lounge tavsiyeniz var mı arkadaşlar. Emirates ile terminal 3 kullanacagız

• En güncel loungelarda geçerli kredi kartları hangileridir?

• keske su konu guncellense de yararlanabilsek sürekli aynı soruları soruyoruz konu güncel olmadığı için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

keske su konu guncellense de yararlanabilsek sürekli aynı soruları soruyoruz konu güncel olmadığı için...

konu sahibi arkadaş pek ilgilenmiyor zannedersem
  • Sıcak Fırsatlar bölümünde Çek-Kod-Hesap Alım-Satımı yasaktır, bu nedenle ilgili mesajlar silinmiştir.

Lütfen Çek Satış bölümünü kullanınız.

İyi forumlar,
  • En son Atatürk'den Washington'a giderken Vodafone Lounge kullandım gayet iyiydi. Dönüşü de United Airlines Lounge'u ile yaptım New Jersey New Ark Airport'dan. Orası gerçekten iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gemeo

En son Atatürk'den Washington'a giderken Vodafone Lounge kullandım gayet iyiydi. Dönüşü de United Airlines Lounge'u ile yaptım New Jersey New Ark Airport'dan. Orası gerçekten iyiydi.

Hocam, United Loungea ücret ödeyerek mi girdiniz? Var mı uygun olarak girme yolu?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.