Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.448
Cevap
184
Favori
190.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabiha Gökçen Dış Hatlar için lounge kodu satan var mı?
  • Arkadaşlar

Ben Red 15 liyim, 2 kişilik kod lazım, ben misafir alamıyorum :( Yanımdaki arkadaşım için misafir hakkı olmayan farklı bir red 15 (yanımızda olmayacak red 15 sahibi) kodu kullansak sorun oluyor mu ?
  • Atatürk havalimanı CIP için indirimli veya ücretsiz giriş yapabileceğim kampanyalara bakıyorum. Bilen varsa çok makbüle geçer
  • Vodafone red
    Sabiha gökçen kalkmış sadece atatürk var istanbul için başka bir kampanya var mı ...?
  • damienn kullanıcısına yanıt
    bu kampanyayı bitirmişler maalesef. zaten ne sitesinde yazıyodu ne de görevliler bitiş tarihini biliyordu. geçen cuma gittim, kampanya bitti dediler. umarım yine yaparlar.
  • Sabiha gökçen için vodafone red kampanya bitmiş . Başka var mı .
  • Visa platinum varsa 35 TL'ye girebilirsiniz.
  • Bodrum Milas Havaalani Primeclass Lounge’a 2 kişilik giriş için kodum mevcut. Kod 20.01.2019 tarihine kadar geçerlidir. İlgilenenler mesaj atabilir.
  • wings tekrar baslarmı acaba orda bi yer yapılıyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 9 Temmuz 2018; 18:24:38 >
  • Adam dolandırıcılık taktiği vererek hayır duası istemiş hahaha
  • sabiha için lounge indirimi ararken şöle bişi buldum. tam anlamadığım olayı. linkteki anlatılan doğruysa 35 tl'ye giriş yapılabiliyor.

http://www.avea.com.tr/web/servisduyurulari/mobilfinasalservisler

turkcell'de de benzer bişi var ama fiyat yazmamışlar. çözebilen varsa beri gelsin.

https://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/duyurular/sabiha-gokcen-havalimaninda-hizli-ve-kolay-gecis-turkcell-mobil-odemede

• Atatürk havaalanı dış hatlarda lounge kullanmanın en kolay yolu vodafone red midir? turkcell kullanıcısıyım vodafone a geçmeden acaba belli kredi kartlarına ücretsiz lounge hizmeti var mıdır, en mantıklısı hangisidir?
  • Adnan menderes havalimani kampanya var mi ?
  • Esenboğa'da vodafone red kampanyası var mı?
  • CEPTETEB'in şöyle ilginç bir kampanyası var, Sabiha Gökçen'de lounge gibi birşey... yerini bilen kullanan var mı? : ))

CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı olan müşterilerimiz ayda 1 kez Workinton’un İstanbul’daki Levent, Maçka/Nişantaşı, Maslak, Esentepe/Astoria, Kozyatağı, Şişhane, Galata, Buyaka/Ümraniye, Kavacık, Levent 199, Maçka, Kozyatağı (And Plaza) ve Astoria, Vodafone Arena ; İzmir’deki Bayraklı ve Ankara’da Söğütözü’ndeki şubelerinden herhangi birini kullanabilirsin.
    Kampanya kapsamında CEPTETEBliler, Workinton’da gün boyu açık çalışma alanlarını, hızlı wi-fi, coffee break’ten sabahları simit, poğaça ve kahvaltılık ikramlar, gün içerisinde tatlı-tuzlu kurabiyeler, filtre kahve, çay, bitki çayları, su ikramından yararlanabilirsin.
    Workinton Sabiha Gökçen Şubesi’nde ay içinde kampanya hakkın olan ilk girişin ücretsiz ayrıca ikinci girişin de % 50 indirimli.

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    bana da sms geldi bugün. ayda bir olması kötü ama. bi de yer anladığım kadarıyla ilk güvenlikten sonra. uçuşa kadar oturim bekliyim desen sıkıntı olur 2. güvenliği geçerken. gerçi cepteteb'in fast track'i de var ama bilemedim.

https://www.workinton.com/subeler/istanbul-anadolu/sabiha-gokcen-havalimani

tav lounge yine bkm kampanyası yapsa iyi olacak.
  • Selam arkadaslar ilk defa THY ile ucacagim dis hatlar, ankarada lounge icin ucret nedir biliyor musunuz? Bir de herhangi bir kod var mi alip kullanabilecegim operator yads kredi kartindan? Ucret ne.kadar ve kac oluyor kod ile? tesekkurler...
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, 2. Güvenliği geçerken niye sıkıntı olsun?
  • kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    uçuşa kadar oturim desen, 2. güvenlikte çok sıra oluyo erken kalkmak gerekir diye dedim :)
  • arkadaşlar yurtiçi ve yurtdışı lounge kullanımı için özel bankacılık kartlarından hangisini kullanıyorsunuz ? TEB Finansbank Garanti ?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.