Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.082
Cevap
1
Favori
59.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence dumanın ekoyu oldurmesi onceden korkmıyıp simdi korkmaması degil..Eko yine korkmuyor ki gunah cikar diyince yaptıysam zamanında dogruyu yaptım diyip bi de posta koyuyor hatta İlk ruyadan beri kardeşi veya onun gibi gorunen duman zamanı geldi deyip duruyor..Ekonun gidici oldugu bastan belli yani. O da en son bizdeki kelime-i şahadet gibi okuyor duasını sonra attaaa :) Yani ada almak istedigini aliyor. Oyle doga dışı bir duman istese herkesi heran oldurebilir mantık olarak. Boone'un ölümünde ada kurban istedi olayı falan..Bu dumanda bitiyor bütün sırlar.Others'ta doga ustu bi numara yok ama onlar da saklıyor herşeyi..3 ayı bırakın daha 2 sezon daha var onumuzde tam işkence

• quote:

Orjinalden alıntı: TT

Bence dumanın ekoyu oldurmesi onceden korkmıyıp simdi korkmaması degil..Eko yine korkmuyor ki gunah cikar diyince yaptıysam zamanında dogruyu yaptım diyip bi de posta koyuyor hatta İlk ruyadan beri kardeşi veya onun gibi gorunen duman zamanı geldi deyip duruyor..Ekonun gidici oldugu bastan belli yani. O da en son bizdeki kelime-i şahadet gibi okuyor duasını sonra attaaa :) Yani ada almak istedigini aliyor. Oyle doga dışı bir duman istese herkesi heran oldurebilir mantık olarak. Boone'un ölümünde ada kurban istedi olayı falan..Bu dumanda bitiyor bütün sırlar.Others'ta doga ustu bi numara yok ama onlar da saklıyor herşeyi..3 ayı bırakın daha 2 sezon daha var onumuzde tam işkence

hoyt arkadaş bizdeydi gecen onun hesapla mesaj atmısım..

• abi yok bişey izlemeden olmuyor patlıyorum evde

şimdi 3 dizi izliyorum lost,prison break,heroes

ama yetmedi battlestar galactica ve 24'e de başlıycam sanırım?
    ne diyosunuz izleyenler 2 sini de indiriyim mi yoksa başka mı öneriniz var?
    3 dizideki heyacanı yakalayabilir miyim?
  • Empyrium nip/tuck ı öneririm Türkiye de 3 Amerika da da 4. sezon oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 8 Kasım 2006; 0:31:14 >
  • Nip/Tuck nedir? Birkaç yerde görmüştüm ama..
  • Ben de 24e basladım birinci sezonun 9.bölümündeyim baya heyecanlı gidiyor. Tavsiye ederim. Onda bitmiş 5 sezon var sindire sindire izlerim . Bir yerlerden de FRIEND bulmaya calısıyorum onu baya merak etmiştim...
  • Laguna beach deenen dizi usada 3.sezonunu oynuyormuş..yeni the o.c diyorlar..ama Ülkemizde yayınlanmadı hiçç

ayırca bende

rome
    one tree hill(sezonları torrentde yok maalesef :()

arıyorum..bulabilirsem çekecem..şubatın sonuna kadar ne kdar depo yaparsak iyidir
  • bende nip/tuck 3 sezon var. 4. sezon bölümleri çekerim

24 ilk 2 sezon var. kalan 3 ü tamamlarım.

numbers sezon 1 var. kalanları çeker güncel sezonu yakalarız.
  • 24 Ocak da 6.sezon başlayacak..Şu anda cnbce de 5.sezon oynuyor..ATV de de 1.sezon var sanırım en son 14-15.bölüm de falan kalmıştı..Ama ATV den izlemenizi tavsitye etmem Çünkü hem dublajlı hem de 1 hafta yayınlıyorlar 2 hafta yayınlamıyorlar..Günlerini , saatlerini değiştiriyrlar.Pazar günü diye başladı en son cts gecesi gösterildi..
  • 24 ü indiriyorum o zaman 1-2-3-4-5 boxset

nip-tuck i inceledim 2 kardeş doktoru anlatıyor sanırım ama pek bi gizem-atraksiyon yok galiba..

ha bi de oc nedir buldum onun da 3 sezonunu ama konu nedir?..sürükleyicilik var mı?

yani ;

battlestar galactica
    24
    nip/tuck
    oc

bunları sürükleyicilik bakımından sıralarsaniz ve hepsinin konusu yazarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 8 Kasım 2006; 15:34:51 >

• 24 açık ara önde.. hatta lost u bile geçer bence
    Nİp Tuck..
    The O.C bu diziyi 1.sezon izliyordum iyi idi..2.sezonda sıkmaya başladı bıraktım ; şu anda 3.sezona arada sırada bakıyorum fena değil ama izlesen de olur izlemesend e..
    battlestar galactica ; bu diziyi de hala izleyemedim ondan yorum yapamayacağm
  • The O.c Heyecan Dorukta hatta Sitemiz bilem var The O.c İle ;)

Şuan 4.sezon Başladı Amerikada Çekiyorum The O.c gençlik Dizisidir..

Tavsiye ederim yani
  • Hocam sen tabi 1024 ile show yapıyorsun biz 256 ile sürünüyoruz indirecez diye

Bu arada LOST indirmek isteyenler benimle temasa gecebilir.

YENILEME : Yeni bölüm bugün yayınlanacak ve diizi araya girecek. Görünüşe göre son bölümde Kate ablamızın başı dertte. Bakalım Sawyer abimiz neler yapacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri -- 8 Kasım 2006; 17:45:48 >
  • abi tamam 1024 üm ile 45 gb lık 24 sezonlarını indiriyorum o zaman,gençlik dizilerinden nefret ederim malesef..
    movie dediğin ulaşması güç,hayal kurdurabilecek,düşündürecek olmalı.yeni gerçekçi ama bi o kadar da gerçekçi olmamalı
    oc bana göre değil galiba.
    b.galactica da çok iyiymiş anladığıma göre star wars matrix ayarında olması muhtemel.
    neyse 24 ile başlıyorum...

bu akşam abc kanalı rekor kıracak
    gece 2-3 civarı çıkar bölüm..geçen haftaki gibi divxforever da bi arkadaşımız gece uyumadan dinleyerek çevirmiş altyazıyı saat 10.30 da koymuştu:)
    yarın da onu bekliyoruz..:)

• Ekimin basında 256 gecince kampanyadan yararlanamıyoruz. 24.1. sezon bitmek üzere baya heyecanlı herseyden öte Elisha var

Lost gecen hafta 4e kadar bekledim linkler yoktu sabah almıstım. Bakalım yine 3e kadar nöbet tutarız.
  • torrent diye boşuna gıçımızı yırtmıyoz
    nete düşen her şey ilk torrente düşer birkaç saat sonra emule en son http..

anonymous sağolsun..korsanlar tanrısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 8 Kasım 2006; 19:39:04 >
  • O.c

nası bi dizi adı öyle

töbe töbe

• quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

sezon 3 bölüm 1 başında juliet in dinlediği şarkının ismini bilen varmı

Buldum ekşi saolsun http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10124329

7. bölüm için 7 şubatımı bekleyeceğiz oha diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 9 Kasım 2006; 0:25:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Ekimin basında 256 gecince kampanyadan yararlanamıyoruz. 24.1. sezon bitmek üzere baya heyecanlı herseyden öte Elisha var

Lost gecen hafta 4e kadar bekledim linkler yoktu sabah almıstım. Bakalım yine 3e kadar nöbet tutarız.

Sen emailini yolla TL davetiyesi yollarız..Ugrasma rapidle falan, heryerden once torrente duser..
  • episode 6 düşmüş bile torrente.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.