Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
1
Favori
59.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk karşılaşmasında görüntü mu vardı dumanda :O
    ben eski sezonları dvd ye çekip sildim arkadaşa verdim
    elinde o bölüm olan o sahneden ss koysun da bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

ilk karşılaşmasında görüntü mu vardı dumanda :O
    ben eski sezonları dvd ye çekip sildim arkadaşa verdim
    elinde o bölüm olan o sahneden ss koysun da bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waraxe -- 11 Kasım 2006; 2:42:23 >
  • hmm büyütüp kare içine almışlar orjinalini görseydik..
    neyse demek ki kaçırmışız..güzel bağladılar halusinasyonları,geçmişleri,kime iyi kime kötü davranıldığının sebeplerini falan..
    kara dumana bağlandı hepsi,şimdi de kara dumanı açıklamak kalıyor..ki bence bu sezon açıklanmayacak.

bir de şu va
  • quote:

hmm büyütüp kare içine almışlar orjinalini görseydik..
    neyse demek ki kaçırmışız..güzel bağladılar halusinasyonları,geçmişleri,kime iyi kime kötü davranıldığının sebeplerini falan..
    kara dumana bağlandı hepsi,şimdi de kara dumanı açıklamak kalıyor..ki bence bu sezon açıklanmayacak.

bir de şu va

bişi gelip motorun patlamasına neden oluyor. demek ki ortada gerçekten doğa üstü bişi var.

/>

• jackin tipe bak orda
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

quote:

hmm büyütüp kare içine almışlar orjinalini görseydik..

bir de şu va

bişi gelip motorun patlamasına neden oluyor. demek ki ortada gerçekten doğa üstü bişi var.

/>

iiyi yakalamışın valla cok ilginç

• quote:

Orjinalden alıntı: korel23

iiyi yakalamışın valla cok ilginç

arkadaşla resimi ilk gördüğümüzde biraz hızlı aktığından fark edemedik ve konuyu hızlıca geçtik. Bir dahaki girişimde fark ettim o yüzden öle yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 11 Kasım 2006; 20:20:23 >
  • bbu dizi 3. sezond abitmeli bence abrartmaya gerek yok herşey tadında güzel bide hakkkaten 3 ay da ara olmaz be
  • 3. sezonda kassalar bitiremezler bence çünkü milyon soru yarattılar anca açıklarlar fakat!!!
    şöyle bir durum var ekşide şey okumuştum yani gayet mantıklı, sonuçta adamlar ilk önce gösterip
    hmm buda böyle olsun demiyorlardır zaten bütün herşey çözülmüş durumdadır bölüm bölüm ortaya çıkarıyolardır.
    Soru sormamız bitmedikçe tadı kaçmaz bence ama bazıları çok sert davranıyor bok ettiler lost u falan diye
    bunun nedenide bence çoğu kişinin diziyi toptan edinip günde 10 bölüm gibi bişi izlemeleri sonra 3. sezon çıkınca
    1 hafta bekliyosun tabi alıştığın içinde çok uzun geliyo aslında çok normal bi süre, bu sürede tabi hep cevaplanıcak bişi
    olduğundan ee yeter be ! diyorlar bence sabırlı olmak lazım bende 2 sezonu 2 haftada izledim bende alışamadım 3.sezon
    çıktığında ama yapçak bişi yok normali bu diziye gelince artık gerçekten othersın ne bok yediğini anlamadım fazla
    kafa yoramıcam yanıtları bekliyorum. ama şubattan başlıcak olanların sonrası resmen others sezonuymuş yani 3. sezon.
    6. bölüm en iyi yapılmış bölüm olcak dediler bence değil daha güzellerini gördüm lostta ama hakkını vermek lazım
    son 5-10 dakkada resmen kalbim hızlı çarptı neyse bekleyelim görelim...

• quote:

Orjinalden alıntı: roland3tr

3. sezonda kassalar bitiremezler bence çünkü milyon soru yarattılar anca açıklarlar fakat!!!
    şöyle bir durum var ekşide şey okumuştum yani gayet mantıklı, sonuçta adamlar ilk önce gösterip
    hmm buda böyle olsun demiyorlardır zaten bütün herşey çözülmüş durumdadır bölüm bölüm ortaya çıkarıyolardır.
    Soru sormamız bitmedikçe tadı kaçmaz bence ama bazıları çok sert davranıyor bok ettiler lost u falan diye
    bunun nedenide bence çoğu kişinin diziyi toptan edinip günde 10 bölüm gibi bişi izlemeleri sonra 3. sezon çıkınca
    1 hafta bekliyosun tabi alıştığın içinde çok uzun geliyo aslında çok normal bi süre, bu sürede tabi hep cevaplanıcak bişi
    olduğundan ee yeter be ! diyorlar bence sabırlı olmak lazım bende 2 sezonu 2 haftada izledim bende alışamadım 3.sezon
    çıktığında ama yapçak bişi yok normali bu diziye gelince artık gerçekten othersın ne bok yediğini anlamadım fazla
    kafa yoramıcam yanıtları bekliyorum. ama şubattan başlıcak olanların sonrası resmen others sezonuymuş yani 3. sezon.
    6. bölüm en iyi yapılmış bölüm olcak dediler bence değil daha güzellerini gördüm lostta ama hakkını vermek lazım

her kelimene katılıyorum

• not: dizi 6. sezonun sonunda bitecek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sophomore

not: dizi 6. sezonun sonunda bitecek..

Bunlar para için 16 sezon bile çıkarır Şaka bir yana 6.sezon daha kesin değildi. Demekki çekecekler.
  • hoca daha çok var naapcaz ya
    baştan mı izlesek
    ya da şey yapalım bu lostun masaüstü oyunu çıkmış bi yerde toplanalım sabahlıyalım
  • quote:

3. sezonda kassalar bitiremezler bence çünkü milyon soru yarattılar anca açıklarlar fakat!!!

ekşide aşırı duygularıyla hareket edenlerde var http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10223315

Diğer 16 bölümü izleyip daha net karar verebiliriz. Bana göre bazı bölümler vasat olabilir normal ama para uğruna uzattıkça uzatıyorlar kaliteden ödün vermemeleri gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 12 Kasım 2006; 17:31:18 >

• +1
    ben mayıs gibi o ana kadarki butun bolumleri edinmiştim,oturup bir gecede 10 bolum izliyip marifetmiş gibi de sagda solda tuketim canavarlıgımı,merakımı dizginliğememeyi oralara buralara yazmadım,sonuçta iyice kabak tadı verdi demiyenlerdenim,bu boyle oooo 15 sezon surer hep soru isareti hep soru işareti diyede yakınmıyorum,sana bu konuda katılıyorum,
    su an da 3. sezonun kolaj bolumunden sonra gelen 2 bolumunu seyrettim,yani 3.sezondan 3 bolum,madem tatile girdi,kabul edilebilinir sıklıkta kalan son 3 bolumu izleyeceğim sonra da tekrara girerim herhal ,bence ilk seferde izlerken kacan bir çok ayrıntı var,
    -------spoiler-----------------------------------------------------
    orneğin benim yakaladıgım bir taneyi soyleyeyim,michael sal yapıp sawyer,jin ve walt ile ayrıldıklarında salları parçalandıgında bunlara kopek balıkları musallat olmustu,bambuların uzerlerindeyken ,o kopek balıklarının uzerinde neyin simgesi vardı,bingo dharma armalı kopek balıkları idi onlar,
    benzer bir ayrıntıyı da bu forumda okumuştum sun'un hamilelik testi windmore labaratuvarlarının urunu,

quote:

• Ekşide okuduklarım eskiden %80 olumluyken bu oran %10 a düştü bir yandan hak veriyorum bir yandan vermiyorum
    eğer sırf reyting para diye bazı şeyleri bok ediyorlarsa eleştiri yapanlar sonuna kadar haklı ama böyle bir durum yoksa
    kendi kendilerine millet çıldıryor derim.Hepsini yeniden izlemeye gelince şu aralar yapsammı acaba diyorum ama o kadar çok dizi
    film, ve yapılcak derslerim var ki zamn yok . bari şubata kadar elimdekileri bitireyimdiyorum bu arada her hafta heroes u da iple
    çekmiyorum değil
  • yani işte bunu anlatmaya çalıştım be nara vererek izlemedim öyle ama
    olumsuz bakanlar gibi değilim sabırlıyım ve bekleyeceğim
  • 6.Bölüm ; 5 in gölgesinde kaldı..Kötü değildi ama çok iyi de değildi son 4-5 dk sında kurtardı..

Ayrıca 3.sezon 6.bölümü bitirmemize rağmen hala cevaplanmayan sorular var , üstelik her bölümde yeni sorular ekleniyor ? Konuları çok dağıttılar nasıl toparlarlar merak ediyorum , artık soruların hepsine birden cevap bulmaları gerekecek .Mantıklı olmasını geçtim cevaplasınlar yeter !!!..
    Herşeye rağmen 7 Şubat merakla bekliyorum ve yapımcıların verilen arada kendilerini toparlayıp yeni bölümlere bomba ! gibi gireceklerine inanmak istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sophomore

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10249771

Kusura bakma ama tezini çürütmek zorundayım. Ben 50 bölümü hemen izlemedim. Başlangıcından beri takip ediyorum
    3. sezonun ilk çeyreği bitti henüz yorum yapılırmı bilmem ama ana karakterleri unutur olduk. üstüne dahada karakterler ekliyorlar bakalım nasıl birleşme olacak. 3. sezon ilk çeyrek için yorumum malesef ticarete yenik düşüyorlar. Para yine galip geldi.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.