Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
1
Favori
59.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. sezonu indirebilceğim bi yer istiyorum plsssss
  • valla bir sitede bulabilceğini sanmam , emule olayına gir bence
  • 3 ay ara verilecek evet.

çok kötü oldu bu. neyse prison var heroes var. onlarla geçiririz 3 ay.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

3 ay ara verilecek evet.

çok kötü oldu bu. neyse prison var heroes var. onlarla geçiririz 3 ay.

şubatta bizim sınırsız kampanyası da biticek. stok yapmak lazım. bende nip/tuck a başlarım artık.
  • cezam saniyeler önce bitti yine geldim ilk mesajımı buraya atayim
  • Aramıza hosgeldin hocam

Son bölüm güzeldi gerçekten. Hala o siyah dumanı çözemedim. Eko her an geri dönüş yapabilir ben de süpheler kaldı. hele karşısındaki "Benimle kardeşinmişim gibi konuşuyorsun" diyince dağıldım resmen...Neyse sezon ortasının son bölümünü heyecanla bekliyoruz...
  • spoiler

ekonun gardaşı nerden çıktı?

bide o maskeli adamın aslında adada deil.... ada dışınadn bie bi yorum okudum yabancıbi sitede...
    gilmore vakfından sanırım... desmondun yavuklusu kız arya onun babasının şirketinin yabancı diyarlardaki bi araştırma biriminin bi kam ile görüntüsü... DHARMA gilmore vakfına ait ya, bunlarda dışarıyla öyle bağlantı kuruyolar falan filan.. öle bişiler okumuştum...

bu 2. hatch'in zaten pearl die adlandırılmasının sebebide buymuş. vs vs vs....

herzmnki gibi varsayım bunlar........................
  • hocam bence o duman varya mekanik bir alet ve üstü ilüzyonla kaplı vs. olabilir ve onu da yöneten o tek gözlü adam olabilir..

sözlükte okudum bu mantığı ve en doğrusu bu olur heralde..süper açıklanmış olur..

bu bölüm mini final olucakmış süper olucak diyolar sabırsızlıkla bekliyorum perşembeyi..
    ya bi de düşünüyorum da ne para kırıyordur bu dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 6 Kasım 2006; 14:09:32 >
  • bizi de böyle meraktan gebertiyorlar işin gücün yoksa 3 ay bekle.
  • merakımız prim yaptırıyor zaten..aslında kınamalıyız diziyi ama

gel gör ki mükemmel zevk ve haz veriyor insana,hele yepyeni bir bölümü indirmişim ve izlemek tek tuşuna bakıyor bölüm tam başlarken çığlık atıp kendimi kaybedip şarkılar söyleyebiliyorum ya da moda girmiş bulabiliyorum kendimi
  • Hocam sen tam 2.sezonun ilk bölümündeki ilk 5 dakikadaki Desmond hali gibisin desene müzik spor aşılar
  • 3 ay ara vermesinini nedeni nedir?Daha yeni başlamıştı.Diğer dizilerde de o kadar ara olacak mı?
  • yok diğer dizilerde olmaz sanmıyorum..

lost bu işte ayrıcalık
  • ---------------------------3.sezon 3 ve4 .bölümler hakkında ;----------

--------------------------------------------------------------------------------
    3.bölümü beğendim ama 4.bölüm kate in sahnesi dışında güzel değil di.

Charlie ve Desmond ta patlamadan sonra gariplik var gibi..Artık şu BENJAMIN ve adamlarının amaçlarını öğrensek diyorum.Adamlar hala neden kafeste tuttuklarını açıklamadılar?

BİRDE AKLIMA TAKILAN SORULAR VAR CEVAPLAYAN OLURSA SEVİNİRİM = ACİL OLARAK!!

1_)4.bölümde farklı bir ada olduğunu öğrendik .Peki Locke ve Fransız kadın ada da o kadar gezi yaptılar , hiç mi farketmediler ?
    2)Mıchael ve oğlu , fransız kadın ne alemde ?
    3)3.sezon ilk bölüm de ethan ve diğer adamın (adını hatrlayamadım..) adaya nasıl bu kadar çabuk ulaştıklarını ve adamların uçağın düşmesine nasıl şaşırmadıklarına anlam veremiyorum ?
    4)Kara duman karşısındaki kişinin aklını okuyabilen ve herhangi bir şekle girebilen bir şeymiş..En azından bunu öğrendik peki benjamin ve adamları bu yaratık dan , kutup ayılarından hiçmi haberdar değiller.;?
    5)2.sezon un sonundaki JACK e benzeyen adam ve kadın arasında geçen konusmanın anlamı neydi ?

-------------------5.BÖLÜM de ise ----

Kara dumanın dönüsü bile yetti .Eko nun duman tarafından öldürüleceğini ve dumanın kardeşinin yerini aldığını anlamıştım zaten ; çünkü hem günah çıkartmayı reddetti ,böylece kızdırdı hemde duman geldikten sonra dua etmeye başladı.(BENİM TEORİME GÖRE ) Halbuki daha önceleri duman EKO nun karşısına geldiğinde EKO gözleri ile bakıyordu ve korkmadığını belli ediyordu böylece birşey olmuyordu.. (biraz saçma oldu ama neyse..!!)
    Ekonun sırada siz varsınız demesi ; Locke un hayallerini de açıklıyor biraz ; Çünkü Locke zaman zaman Boune u görüyordu , ekonun kardeşini gördüğü gibi ..
  • Hmm teori mantıklı ama unutmamak gerek ortada bir de Walt gerçeği var. Sayid onu gördü. Kate at gördü. Sawyer sürekli hışıltılar duydu. Hurley olmayan arkadasını gördü. Herkes bişeyler görüyor yani.

Michael ve fransız kadın 3.sezonun ikinci yarısında muhtemelen karşımıza çıkar. Ethan ve Godwin araç kullanıp kaza yerine geldi desek cok fantazik olur. O kadar detaya inmemek gerekir.
    2.Ada için bence yeterli bir teorem yok. Sawyere oynanan bir yun bile olabilir. Desmand manyetik alanda kaldığı gerçek,bu da geleceği görme yeteneği kazandırmış olabilir.
  • quote:

5)2.sezon un sonundaki JACK e benzeyen adam ve kadın arasında geçen konusmanın anlamı neydi ?

hacı bu neydi yav hatırlayamadım böyle bir sahne??
  • hani kutupda 2 adam satranç oynuyordu yaa son sahnede
  • haa o mu o desmondun sevgilisinin babasının araştırma şirketi galiba
  • Kör adamın o şirketle bir bağlantısı da olabiler
  • 3 ay aranın sebebi bellimi? çok uzun süre ya
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.