Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.082
Cevap
1
Favori
59.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Jodie

Hay allah razı olsun ağzından bal damlıyor Sun ablada az zilli değilmiş yani, o da ölebilir bak ...

haha. ee adam elindekinin kıymetini bilmezse. kadın mutluluğu başkalarında aramış. gerçi sun hamile. jin ölüpte çocuk babasız kalmasın
  • İzleyen arkadaslar aman spoiler vermeyin. Herkes meraktan geberiyor Ben rapid ile başladım bakalım...
  • Altyazıyı geceye kadar çevirirlermi yoksa yarınımı bekleyeceğiz
  • altyazi divxforever da var
    az önce izledim süper bir bölümdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notrino -- 2 Kasım 2006; 17:17:42 >
  • Hemen çevirmişler demek yüzde 78 te az kaldı gece izleyeceğim tabiki daha zevkli
  • çektim izlicem ben türkçe altyazı çıksın bi daha izleriz :D

spoiler vericem şaka şaka
  • bende çektimde altyazı yok ya..

bulanlar link koysun lütfenn

o değil prisonda mükemmel gidiyor öfff dehşetti 9.bölüm

şimdide the o.c başladı off ya lost bitiyor diğerleri başlıyor
  • abicim muhteşem bi bölümdü ya.

bu bölümde eko flashback var.

öğreneceklerimiz

ben neden jackten yardım istedi ? ben nasıl bi insandır ?

bölümde o meşhur siyah duman varya ondan baya bi var. ve o dumanın ne olduğu ve neler yaptığı konusunda bilgi sahibi oluyoruz ?

evet söyledikleri gibi 1 ana karakter ölüyo izleyin ve görün
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

bende çektimde altyazı yok ya..

bulanlar link koysun lütfenn

o değil prisonda mükemmel gidiyor öfff dehşetti 9.bölüm

şimdide the o.c başladı off ya lost bitiyor diğerleri başlıyor

oc başladı mı ?
  • Evet 1.bölüm yayınlandı..youtube de 5 parçadan oluşan 1.bölüm var..ama xor yada lol sürümleri
    piyasaya düşmedi.. ben bulamadım

Ayrıca

Bu Blümde Sarışın Bi hatun gözümüze çarpıyor..Ekibe Yeni katılacak.. Hatun güzelde :))

Evet Karakterlerimizden ölüyor.. :( bence ölmeseydi

Ayrıca şu jackin yanındaki sarışın hatun ya jacka ilgi duyuyor yada Ben'in yaptığı bir oyun ???
  • 5.bolum icin spoiler izlemeyen okumasın:) bu arada bluub torrente oglen falan dustu..

--------------------------------------------------

Yani diye diye öldürdünüz ekoyu Sıra siz de dedi bi de ölürken oh..Ben' de oyunlar cevirirken oyuna gelicek gibi ama bunun yeni bi oyun olmadıgı ne malum..Tam işkence ya bu lost pff
  • quote:

Orjinalden alıntı: waraxe

5.bolum icin spoiler izlemeyen okumasın:) bu arada bluub torrente oglen falan dustu..

--------------------------------------------------

Yani diye diye öldürdünüz ekoyu Sıra siz de dedi bi de ölürken oh..Ben' de oyunlar cevirirken oyuna gelicek gibi ama bunun yeni bi oyun olmadıgı ne malum..Tam işkence ya bu lost pff

o duman nedir hala anlayamadım gitti. madem bu kadar güçlüsün öldür bütün adayı rahatla demi.
  • spoiler
    ------------
    bi de bu gorulen ruyalar ya da halusinasyonlara genelde hep iyi niyetle bakmıştım..ama bu sefer ekonun gordugunun kardeşi olmadıgını anladık,cadırı yakması ve dumanın ekoyu yerden yere vurup öldürmesi..Bu da o kara dumanın ordakileri yonlendirme yolu sanırım..Adadaki metafizik olaylardan da bu duman sorumlu gibi..Zaten o dumanı anlasak tüm olay cozulucek..Tabi bu bolum diger hatchte bi de bizimkileri izleyen tek gozlu bi adam peydah oldu..Otherstan biri miydi yoksa apayrı biri mi..Bu othersın hatchlerden haberi varsa desmondın yatından niye haberleri yoktu.. Netteki spoilerleri karistirilsa cozulur olaylar ama o zmn da dizi p*c olur..İzlemenin bi zevki kalmaz..
  • yahu şu üç ay ara war dionuz. ben zaten bağımlııs oldum şu lostun daha birinci sezon 13. bölümündeyken. ben yawaş yawaş mı izlesem ne? sewkini çıkara çıkara tekrar tekrar izleye izleye
  • quote:

spoiler
    ------------
    bi de bu gorulen ruyalar ya da halusinasyonlara genelde hep iyi niyetle bakmıştım..ama bu sefer ekonun gordugunun kardeşi olmadıgını anladık,cadırı yakması ve dumanın ekoyu yerden yere vurup öldürmesi..Bu da o kara dumanın ordakileri yonlendirme yolu sanırım..Adadaki metafizik olaylardan da bu duman sorumlu gibi..Zaten o dumanı anlasak tüm olay cozulucek..Tabi bu bolum diger hatchte bi de bizimkileri izleyen tek gozlu bi adam peydah oldu..Otherstan biri miydi yoksa apayrı biri mi..Bu othersın hatchlerden haberi varsa desmondın yatından niye haberleri yoktu.. Netteki spoilerleri karistirilsa cozulur olaylar ama o zmn da dizi p*c olur..İzlemenin bi zevki kalmaz..

ee bu salak duman ekoyla daha önce de karşılaştı neden öldürmedi ? lock ile de burun buruna geldi yine ellemedi. ama eğer eko orda ben yaptım özür dilerim dese bişey olmazdı gibime gelio. ben yaptığım herşeyle gurur duyuyorum dedi ve pişman değilim deyince yemi ( duman herneyse ) nin yüz ifadesi değişti.
    walla o hatchteki adam çıktı piyasaya + duman nasıl biliyo milletin geçmişlerini ? ayakta duramayan ekoo nasıl ayaklanıverdi.

• sezon 3 bölüm 1 başında juliet in dinlediği şarkının ismini bilen varmı
  • Arkadaşlar Dumandan Locke kurtulurken Ondan korkmamıştı..

hatırlarsanız jack ona neden kaçmadın dediğinde ondan korkmıyorum demişti..

bu duman insanların korkularıyla geliyor bence..lockeun bir korkusu yok ama eko nun vardı..
  • arkadaşlar selam ben lost un 3. sezonunu indirmek istiyorum ama bir türlü bulamadım bana indirebileceğim bir site söler misiniz meraktan çatlicammm şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

quote:

spoiler
    ------------

ee bu salak duman ekoyla daha önce de karşılaştı neden öldürmedi ? lock ile de burun buruna geldi yine ellemedi. ama eğer eko orda ben yaptım özür dilerim dese bişey olmazdı gibime gelio. ben yaptığım herşeyle gurur duyuyorum dedi ve pişman değilim deyince yemi ( duman herneyse ) nin yüz ifadesi değişti.
    walla o hatchteki adam çıktı piyasaya + duman nasıl biliyo milletin geçmişlerini ? ayakta duramayan ekoo nasıl ayaklanıverdi.

Eko ilk karşılaşmasında korkmamıştı ama bu sefer gördüğünde korkusundan incilden ayetler okumaya başladı ve hakkın rahmetine nail oldu

• off haftaya 6. bölüm yayınlanıp 3 ay ara verilcek
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.