Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
1
Favori
59.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben 2 sezon bitti 3. sezon ilk 3 bölümü de izledim sanırım bir bölüm daha var torrent kullanmayı bilmiyorum bir arkadaştan çekmiştim acaba ben nasıl çekerim devamını lütfen yardım
  • torrent kullanmayı öğrencen

1-bitcomet 0.70 i indir
    2-torrent-leech davetiyesi iste internet bölümünden
    3-torrent-leech in sitesinden lost diye arat istediğin bölümün ufak .torrent dosyasını indir sonra onu çalıştır bitcomet otomatik açıp indirmeye başlıyacaktır..

ayrıntıya girmemizi istediğin yer olursa söyle
  • lost bölümlerini indirmek isteyenler genellikle altyazı için kullandığınız divx sitelerinde emule için link bölümleri var. Buradan lost un tüm bölümlerini ayrıca diğer dizileri altyazıları ile beraber bulabilirsiniz. emule de direk arama yapacaksanız "lost 3x01" "lost 3x02" şeklinde aratın.
  • ölecek olan muhtemelen eko,tabikide başkasıda olabilir lost bu herşeyi beklerim
    2 bölüm daha sonra 3 aylık(yanlış olabilir) ara var, ben yiyip bitiricem kendimi
    bekleyene kadar heralde.Çok şey değişicekmiş 5 ve 6 da onun için baya bir dumur olucaz
    benim en çok merak ettiklerim desmondun olacakları tahmin etmesinin açıklaması.Çünkü çok
    teori duydum bunula ilgili , yazarların her şekilde bizi tatmin ediceklerinden eminim ama.Çok merak ettiğim başka
    birşey ise others lardan bize bir kaç bilgi ve görüntü sunuldu
    1.gayet normal bir hayat yaşıyorlar küçük bir village vari yerde,gayet insan gibi gözüküyorlar
    2.Başlarında Ben adlı bir piskopat var ki inanılmaz zeki
    3.Bu kadar insan gözükmelerine karşı gayet insanüstü bazı özellikler var ormandaki sesler,iz bırakmadan sürüklemeler vb.
    4.bu kadar zeki olmalarına karşı en azından ben in birisi yaralandığında gayet panik içinde bi pok yapamadılar??? ki ben bunun
    bir kandırmaca olduğunu düşünyorum ama sonra yine bir soru geliyor jacka bir tümör ameliyatında ihtiyaçları var hatta sawyer ında
    kanına .. . .... böyleee devam ediyer sorular

• Arkadaşlar o spoilerlara pek guvenmeyin..Dizi olayı ticari biraz, ana karakteri öldürmezler..Eko derseniz eko ztn ana karakterlerden biri degil,Ana lucia'da degildi..Yani dizi yapımcısı yer mi Locke Jack Sawyer Sayid bunlardan birini öldürsün..Herbirinin sırf onlar icin diiziyi izleyen fanları var..Açıkcası Locke olse ben diziyi simdiki gibi takip etmem..
  • herkes ölebilir ölenlerin gerçekten öldükleri veya geri dönmeyecekleri malum.. belki de others felan hep ölüler oradaki insanlarda iki dünya arasında sıkışıp kalmış ruhlar.
  • Arkadaslar ben aranıza yeni katıldım... dehşet guzel diziymis...
    Su ana kadar 5 gunde tam 2 sezon izledim... heyecanla
    3.sezonada basladım. s3 'ün 5. bolumunde biri olcek diyosunuz...
    insallah hurley charlie michael'den biri olur. Sawyer Sayid Kate ve Jack'i tek geçerim
    onlara bisey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: roland3tr

ölecek olan muhtemelen eko,tabikide başkasıda olabilir lost bu herşeyi beklerim
    2 bölüm daha sonra 3 aylık(yanlış olabilir) ara var, ben yiyip bitiricem kendimi
    bekleyene kadar heralde.Çok şey değişicekmiş 5 ve 6 da onun için baya bir dumur olucaz
    benim en çok merak ettiklerim desmondun olacakları tahmin etmesinin açıklaması.Çünkü çok
    teori duydum bunula ilgili , yazarların her şekilde bizi tatmin ediceklerinden eminim ama.Çok merak ettiğim başka
    birşey ise others lardan bize bir kaç bilgi ve görüntü sunuldu
    1.gayet normal bir hayat yaşıyorlar küçük bir village vari yerde,gayet insan gibi gözüküyorlar
    2.Başlarında Ben adlı bir piskopat var ki inanılmaz zeki
    3.Bu kadar insan gözükmelerine karşı gayet insanüstü bazı özellikler var ormandaki sesler,iz bırakmadan sürüklemeler vb.
    4.bu kadar zeki olmalarına karşı en azından ben in birisi yaralandığında gayet panik içinde bi pok yapamadılar??? ki ben bunun
    bir kandırmaca olduğunu düşünyorum ama sonra yine bir soru geliyor jacka bir tümör ameliyatında ihtiyaçları var hatta sawyer ında
    kanına .. . .... böyleee devam ediyer sorular

Dostum sana katılıyorum...
    Bu insanlar kesinlikle normal degiller... hatta insan bile olmayabilirler...
    Walt' un ve Hurley' nin okudugu bir tane cizgi roman vardı... o cizgi romanda ufo'lar uzaylı figurleri vardı.
    Kesinlikle bu olayların dış dunya ile baglantısı var...

• Valla herşey olabilir. İlla birini öldüreceğiz işte bu da Eko olacak
  • Question: The preview for tonight's Lost was intense. Please tell me Sawyer is going to be OK!— Shannon
    Ausiello: Sawyer's not the one you should be worrying about. (Spoiler Alert!) Next week, a major character (as in a series regular) whose name is not Sawyer will join Boone, Shannon, Ana Lucia and Libby in the big island in the sky. And you're not going to believe who it is. I won't believe it until I see it with my own eyes.

baya bi ana karakter ölecek herhalde. gözlerinize inanamıcanız diyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

Question: The preview for tonight's Lost was intense. Please tell me Sawyer is going to be OK!— Shannon
    Ausiello: Sawyer's not the one you should be worrying about. (Spoiler Alert!) Next week, a major character (as in a series regular) whose name is not Sawyer will join Boone, Shannon, Ana Lucia and Libby in the big island in the sky. And you're not going to believe who it is. I won't believe it until I see it with my own eyes.

spoilere gore sawyer degilmis olecek olan..jack le locke'ı da öldürmezler..tüm gözler ekoda ben isterim charlie ölsün gıcık oluyom adama aksanından yaptıgı sakalara kadar ..Jack Locke Kate Sayid bunlardan biri ölürse şaşırırım gerisinde gozlerime inanabilirim rahatlıkla :)

• bnece kate sawyer jack sayid locke felan ölcek ama alsında ölmicek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©oolermaste®

bnece kate sawyer jack sayid locke felan ölcek ama alsında ölmicek

Valla illa birini öldürmek bi istiyorsunuz?

ozaman hmm düşüneyim Ben'i öldürsünler

• Ana karakter ölecek bu Kate olabilir belki de ya bir de şu var @©oolermaste® haklı ölen kişi bence de ölmeyecek yani dizinin bir yerinden yine pırtlayacak gibi
  • izle ve gor 8ence neden 8u kadar tutulduğunu izlersen anlarsın.
  • 5. bölümü çekiyom

walla sitedeki previewde. eko ve kardeşi demi vardı. ekonun çadırı yanıyodu. sayid falan kampa dönüyodu. tamamını izleyelim anlarız ne olduunu
  • Yapımcılar bu aşağıdaki teorinin doğru olmadığını açıkladı maalesef ölen ölüyor kalan sağlar bizimdir

quote:

Orjinalden alıntı: ©oolermaste®

herkes ölebilir ölenlerin gerçekten öldükleri veya geri dönmeyecekleri malum.. belki de others felan hep ölüler oradaki insanlarda iki dünya arasında sıkışıp kalmış ruhlar.
  • quote:

Question: The preview for tonight's Lost was intense. Please tell me Sawyer is going to be OK!— Shannon

"whose name is not Sawyer" diyor bu abinin adı James Ford zaten Sawyer deelki yoksa yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jodie

quote:

"whose name is not Sawyer" diyor bu abinin adı James Ford zaten Sawyer deelki yoksa yoksa

bütün insanlar onu sawyer olarak biliyo. sende öküz altında buzağı arama. ölücekse Jin ölsün. zaten ingilizce konuşamıyo ve sun ablaya çok kötü davranıyo

• Hay allah razı olsun ağzından bal damlıyor Sun ablada az zilli değilmiş yani, o da ölebilir bak ...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.