Şimdi Ara

LOST {SPOILER İçerikli!!!} (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
1
Favori
59.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahım neydi günahım günahım neydi Allahım... hadi birer hafta bekliyoruz iki bölüm sonra ne olacak 3 ay mı beklicez

jj abrahams var ya Sawyer tarzı ile tam bir "son of ...."

o filmler muhtemelen Ben'e aitti. Jacke bu yüzden yağ çekiyorlar. Sawyeri pis oyuna getirdiler.

• quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Allahım neydi günahım günahım neydi Allahım... hadi birer hafta bekliyoruz iki bölüm sonra ne olacak 3 ay mı beklicez

jj abrahams var ya Sawyer tarzı ile tam bir "son of ...."

o filmler muhtemelen Ben'e aitti. Jacke bu yüzden yağ çekiyorlar. Sawyeri pis oyuna getirdiler.

Son of a unbelieavable .. Abrahams biliyor ya işi 5 sezon yedircek işte merak ettire ettire...Ama soyledik burdan ilk 2 sezonu bitirmeyenler acele etmesin diye.. Bence de ben'indi o filmler 40 yaşında gibi o da tam.. Jack de fena eziyor ya othersı helal :)

Edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waraxe -- 27 Ekim 2006; 2:04:21 >

• ne 5i 6 sezon
    filmleri bilmiyorum da kara kara 5.bölümde kimin öleceğini düşünüyorum haber kesin doğru ama kim olduğu belli değil sawyer kesinlikle değilmiş,kate de 6.bölüm flashbacki..

%80 eko ölüyor önümüzdeki bölümde beyler %10 da sayid
  • Lost un 2. sezonundan 3-4 bolum seyrettim sadece...

zaten hic derdim yok sanki bi de bu cıktı basıma .. o kadar seyi bosverip Lost un derdıne dustuk...

Bu dizinin yapımcısına tazminat davası acmak istiyorum,yetmedi 50 bolum Saw fılmınde kurban olarak oynattırılıp her defasında kurtulması saglanarak dharma nedir ,o ada neyın nesıdır,ne bicim bir yerdir ,nden ordalardır ,others ne vicdansız vahşi tiplerdir ...kısacası bu dzi zihinsel ve sinirsel bir işkence....

1kaç lost forumına baktım ,theory 1 :dizi bermuda seytan ucgeni bıdı bıdısının omurgasına insşa edilmiş ....
    theory 2: ucaktakiler ucak kazasi kurbanları degıl buyuk bir deneyın gonullu denekleri....
    theory 3: senaristler dahi ne olacagına bilememekle birlikte o kadar cok ıvırzıvırla dolan diziyi bi yerlere ,bi seye baglayalım derken daha zıcıp sıvamaları ve nihayetinde tum dizi ekibi,tv kanalları ve izleyenlerin dizi bitiminde "iyi de kardesim ne simdi bu ne ,ne oldu simdi" tepkisiyle dumur formunda kalakalmaları...

son tahlılde (tahlıl edılmıo kı bu dızı!!! ) zihin kanırtıcı ,cok zevkli bir dizi.
    ben son sezon bolumlerı ve sezon 2 den son bı kac olum seyrettım acep cok sey kacırdım mı ,ızledıklerım bana kabatslak hıkayeyı aksettırdı ancak yınede gereklı mı sımdı taa bastan baslayarak ızlemek bunu sorageldim buraya...

hayat lost olmus bi dizisi eksikti....

• kesinlikle baştan başla ara vermeden(wc hariç) izle hem zamanın nasıl ve ne kadar zevkli geçtiğini anlamazsın hem temeli sağlam tutmuş olup daha iyi düşünürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 27 Ekim 2006; 3:05:36 >
  • bu sawyer şamar oğlana döndü. canı sıkılan iki tokat çakıyor.

röntgen filmlerinin ben ait olması olası fakat bunu sanırım herkes tahmin edebilir. bence başka birisine ait. dizinin bizi şaşırtması şart.

gelecek bölümde ölecek kişi baş rol oyunculaından biri olmasın. yan karakterlerden biri olsun. hele sayid hiç olmasın. en güzeli charlie ölsün. uyuz oluyorum kendisine.

ya o değil de 2 sezonun sonunda gözüken kutuplarda bir yer vardı, noldu ona?
  • o ilerde desmond'un flashbackinde gözükecek heralde çünkü onun sevgilisiyle bağlantılı..
    charlie de ölmeyecekmiş onun da flashbacki çekilmiş...jack bile olabilir diyolar..ama herkes eko diyor.
  • ********************spoiler*************************
    ********************spoiler*************************

Yaw o deilde bu adamlara taktım ben. Adam tek lafı ile sağdan soldan ateş yaktırıo. Birden kaybolup yokolabiliyorlar. Ama hatun orada ölüyor caresiz durumdalar. 2. bu adamların yaptığı şey adadakileri test etmek fakat bu işi bence kendi istekleri ile yapmıyorlar. Ayrıca cube filmini izledi iseniz ileyenleri izlemek gibi durumlar da var dizi de. Ayrıca filmde zaman ile ilgili durumlar olabilir. Uçak düştüğünde neler olacağını baştan bilmeleri bunun bir göstergesi olabilir. Son bölümde iste tavşan olayında adamın sana göstermek istediğim bu değildi derken sanki bu işi çözmeleri için onlara yardım etmek ister gibi bi havadaydı. Durumları sanki onlara hem kızgınlar bu iş sizin yüzünüzden başımıza geldi gibi bir yandan ise onlara yardımcı olmak istiyorlar. Bi garip işler bunlar ya.

• Kimin öleceği konusunda;

muhtemelen Mr.Eko

size bir resim

Dikkat ederseniz Boone ve Shannon kafalarında halka var ki bunlar zaten ölü. Bir de bu halkalar Mr.Eko ve Rose de var. Bana kalırsa bunlardan biri ölecek.
  • ama kanatları yok
    şaşıracaksınız diyor o yüzden valla tahmin etmek istemiyorum...

bir de şey var ya her bölümde diyosunki aha tamam bu adam kilit adam falan..
    locke un ilginçliği jackin bilmemnesi desmondun şeysi diye ama bence bi bit yeniği var hepsinin eşit olduğu bişey ama ne
  • 3.sezon offf of
  • hem de ne offf
  • Ana L da öldü ama onda yok :)
  • canlanıcak mı dersin
  • Hiç şaşırmam...

Michael ile Ana L. ele ele Jackin karşısına gelirse evet evet Mr.Eko ölecek

bir de bu arada Kate'nin Live together die alone demesi süper karizmaydı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri -- 28 Ekim 2006; 13:58:13 >
  • Libby de öldü o da mı canlanıcak. eko ölürse o da canlanır o zaman
  • tamam susalım da fazla saçmalamayalım bence

michael nasıl çıkıp gitti bunlar çıkamıyo anlamadım?
    michael'a tekne getirdiler şap diye desmond'un teknesine de aç gibi saldırdılar..
    patlamadan sonra bir şey oldu ama ne..

o değil de dizinin gerçekçiliğini bozan ve kafama takılan tek şey o siyah dumandı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

tamam susalım da fazla saçmalamayalım bence

michael nasıl çıkıp gitti bunlar çıkamıyo anlamadım?
    michael'a tekne getirdiler şap diye desmond'un teknesine de aç gibi saldırdılar..
    patlamadan sonra bir şey oldu ama ne..

o değil de dizinin gerçekçiliğini bozan ve kafama takılan tek şey o siyah dumandı.

adanın ruhu işte o

kim dedi michael ve walt un gittiğini sadece tekneye bindiler. bence onları anlatan bi bölüm olur geri dönerler bence

• Öff Ya..Bu otherslar Amma Zekiler yaw..sayidi Göremedik uzun zamandır
  • sayid'in ismi hep başta çıkıyor primary oyuncu olarak,o bence zekası ve gücü bakımından othersa ve adaya kafa tutabilecek tek kişi,locke var bir de tabi.

michael ve walt geri dönerse güzel olur bence,ama birçok spoilerda diziden çıktıkları yazıyor.

o siyah duman adanın ruhuysa kötü ya..daha gerçekçi olarak da bu kadar gizemli ve bilimkurguvari yapılabilirdi..

dharma ilaç şirketi olduğuna göre o adadaki hastalığa dair araştırma yapıyor ve kobaylar bu yüzden..

o duman hastalık da olabilir..

bu inanılmaz bir dizi yaw :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.