Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. sezon 1. bolumdeyim cidden sacmalamaya baslamislar bakalim nasil devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kutup ayıları.
  • Gece gece aklıma geldi duygulandım. Ne günler geçirdik bu konuda. Özledim o günleri cidden.
  • Sa beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Sa beyler

As.
  • Dizimax Sci-Fi'da birinci sezon yayınlanıyor, ilk sezonları izlemek halen çok zevkli.
  • O malum finalden sonra Lost ile ilgili sahne bile görmedim,görmek istemedim.Sci fi ile denk geliyor izlemeden duramıyorum bu kadar süre sonrasında.Çünkü bu sefer başka gözle başka bakış açısı ile izliyorum.
    bunlar nasıl arafta kalmış olabilir ! Cidden tutarsız.Dizinin ilk 4 sezonu ile finalindeki tutarsızlık müthiş ! Zaten 4.sezondan sonra öyle bir noktaya geldi ki dizi elbet final tutarsız ,cevapsız olacaktı.
  • yıllar sonra alternatif bir final çekilse ...
  • Bir daha izlesem acaba sıkılır mıyım? İzlediklerimi hatırlayıp zevkini kaçırır mıyım diye düşünmüştüm.İnanın bu diziyi 100 kere baştan sona izlesemde sıkılmam hele final bölümündeki son anlar Böyle dizi daha gelmez. Prison Break,Breaking Bad bu dizilerin lostun yanında dizi bile değil
  • hey gidi gunler....... finali oncedende sonradanda anlayamasamda finale kadar olan bolumlerin gizemi yetmisti. ozluyorum lostu.

• özledim lan şu lostu tekrar mı başlasam

• quote:

Orijinalden alıntı: to boddah

Lost'u bitirdim cevaplanmayan sorular için açıklamaları okudum. 2 açıklama var onları yazayım hangisi doğru bana bir yol gösterin:

Abrams amca'nın dediklerine göre flashfoward kısımlarında hayatlarına devam ettiler. Ama böyle birşey olamaz. Neden mi? mesela Sawyer'ı ele alalım. Uçağa binmeden önce polis değildi. Uçağa binde adaya düştü. Uçağa bindi ve adaya düşmedi kısmına gelirsek düşmeyince polis oldu. Yani demek istediğim uçağa bindemeden önce polis değil uçaktan indikten sonra polis oldu. Bu nasıl olabilir?

Patlamadan sonra 2 tane zaman ortaya çıktı. 1) Ada hayatı 2) Uçak düşmeseydi. Şimdi uçak düşmeseydi polis olmayan sawyer uçakta mı polis olucaktı? Olmaz ki böyle bişey. Bundan ne çıkarıyoruz: Uçağın düşmemesi hayatlarına devam ettikleri anlamına gelmiyor. Eğer uçağı düşürmemeyi gerçekten başarsalardı sawyer belkide ''anthony cooper'' ı aramaya normal biri olarak devam edicekti polis olarak değil.

Kafama bu takıldı cevap verirseniz sevinirim.

Not: Ağır spoiler var girmeyin.

Dostum diger zmn ucagin adaya duşmedigi degil adanin olmadigi zmn o yüzden yaşamları degisti mesela jack te normalde juliet le tanisik degildi ama 2. zmnda ondan cocugu vardı.

• efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Da Vinci was here

quote:

Lost'u bitirdim cevaplanmayan sorular için açıklamaları okudum. 2 açıklama var onları yazayım hangisi doğru bana bir yol gösterin:

Abrams amca'nın dediklerine göre flashfoward kısımlarında hayatlarına devam ettiler. Ama böyle birşey olamaz. Neden mi? mesela Sawyer'ı ele alalım. Uçağa binmeden önce polis değildi. Uçağa binde adaya düştü. Uçağa bindi ve adaya düşmedi kısmına gelirsek düşmeyince polis oldu. Yani demek istediğim uçağa bindemeden önce polis değil uçaktan indikten sonra polis oldu. Bu nasıl olabilir?

Patlamadan sonra 2 tane zaman ortaya çıktı. 1) Ada hayatı 2) Uçak düşmeseydi. Şimdi uçak düşmeseydi polis olmayan sawyer uçakta mı polis olucaktı? Olmaz ki böyle bişey. Bundan ne çıkarıyoruz: Uçağın düşmemesi hayatlarına devam ettikleri anlamına gelmiyor. Eğer uçağı düşürmemeyi gerçekten başarsalardı sawyer belkide ''anthony cooper'' ı aramaya normal biri olarak devam edicekti polis olarak değil.

Dostum diger zmn ucagin adaya duşmedigi degil adanin olmadigi zmn o yüzden yaşamları degisti mesela jack te normalde juliet le tanisik degildi ama 2. zmnda ondan cocugu vardı.

Hocam ben de oraları şöyle yorumlamıştım. Orası araf ve hiçbiri farkında değil. Birbirlerini tanıyorlar ama kafaları karışık hatırlamıyorlar. Zaten sonra hepsi birbirini hatırlayıp kilisede toplanmışlardı.

• Konuyu yukarıda görünce tekrar başlamaya karar verdim en azından sevdiğim bölümlere göz atacağım.
  • yazmayın birşey uplamayın şunu gördükçe açıp tekrar başlayasım geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

quote:

Orijinalden alıntı: Da Vinci was here

quote:

Hocam ben de oraları şöyle yorumlamıştım. Orası araf ve hiçbiri farkında değil. Birbirlerini tanıyorlar ama kafaları karışık hatırlamıyorlar. Zaten sonra hepsi birbirini hatırlayıp kilisede toplanmışlardı.

Bilmiyorum sende doğru olabilirsin J J ABRAMS a sormak lazım

• Hiç bu diziyi ikinci kez izleyen var mı aramızda?

Detayları unuttum resmen baştan başlasam mı diyorum
  • İlk bölümü yayınlanalı 10 sene olacak bu yıl.Daha dün gibi oysa ki.Zaman çok çabuk akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Hiç bu diziyi ikinci kez izleyen var mı aramızda?

Detayları unuttum resmen baştan başlasam mı diyorum

2. kez izlemedim ama ara ara bölümlere baktım yeniden çok rahat izlenir ve neredeyse aynı heyecanla izlersin çünkü çoğu ayrıntıyı çoktan unutmuş oluyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.