Şimdi Ara

LÖSEV'in KAN DONDURAN MART BÜLTENİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
5
Favori
18.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
605 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Lösev'e dönem dönem elimden geldiğinde destek olmaya çalışıyorum. Bu sebeple mailime arada bültenleri geliyor. Mart ayı bültenindeki bazı önemli bulduğum başlıkları ekledim. Okurken adeta kanım dondu. Göz göre göre kanserin tedavi edilmesinin önüne geçiliyor gibi geldi bana. Ciddi paraların döndüğü bir sektör bu ancak insan sağlığından önemli ne olabilir ki? Hayretler içinde okudum..

Öne çıkarbilirsek en azından binlerce kişiyi haberdar etmiş oluruz.

komple bülteni okumak isteyenler için;
    https://www.losev.org.tr/filesfordownload/2019/ruhsat_bulten_2019.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 27 Mart 2019; 23:19:25 >

• Lösev in ankarada lösante hastanesi var ve milyon dolarlık radyoterapi cihazlarına ruhsat vermiyorlar.

Ayrıca hastane 250 kişilik kapasiteli ama tamamanı ruhsat vermiyorlar.Sanırsam 50 den daha azına ruhsat vermişler.

Ben bunları cimerden yazdım. Aldığım cevap:Hastaneni özel hastane kriterinde olduğu ve yasalara göre kısıtlamalara uğruyormuş.

Forumdan Oy isteyen Binali 'ye sonra diğer milletvekilleri
    soruyorum bir yasa çıkartıp bunu niye düzeltmiyorsuz he.İstediğiniz zaman torba yasa, istediğiniz zaman olağanüstü kararname istediği zamn cumhurbaşkanı kararnamesi çıkarabiliyor meclise bakmadan niye yapmıyorsunuz he?Sırf para için sırf bazıların cebi dolsun diye fakirleri ölüme terkediyorsunuz

Şu satırları bir lösemi hastası olarak yazıyorum. Ve hala hastanede yatıyorum ve devletin üniversite hastanesinde yoklukları bir görseniz ama göremezsiniz gözünüzü hep kapatıyorsunuz, kapatmaya devam edin.
    Alakası yok, lösev hastalarına ücretsiz bakıyor, devlet para alamıyor bu işten, lösev parayı bağışçılarından alıyor, çok ciddi destekleyeni var, çoğu iş adamı kdv den düşerek bağış yapıyor, tarikatlar ise bağışların kendilerine yapılmasını istiyor.
    Tamamen çıkar ilişkisi, yoksa denetleseler bir açık bile bulamayacaklarına eminim, çok modern bir hastane lösante, eşi yoktur belki dünyada.
  • Her türlü kötülüğe artık alıştık yadırgamıyoruz ama konu 3 yaşında, 6 yaşında lösemilik minik yavrularımız. İçime oturdu okuyunca. Ekşide vs konu açabilecek var mı? Bu sefer de düzgün bir konumuzu açsalar da destek olsalar.
  • Resimleri foruma upload edebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Resimleri foruma upload edebilir misin?
    ekledim hocam resimleri..

Edit: bu arada Sağ olsun sağduyulu ekşici kardeşlerim aynı gün açtılar konuyu.

Forumda 24 saatte 1 sayfa yazılan konuya ekşide 5 saatte 19 sayfa entry girildi.

teşekkürler, teşekkürler
    https://eksisozluk.com/losevin-kan-donduran-mart-bulteni--5983570?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 27 Mart 2019; 23:24:55 >

• vay anasını akşama kadar 3 cevap yazılmış. Şu konu yurtdışında açılmış olsan 2 saatte TT olurdu.. Bir tipim nasıl konusu kadar ilgi göremedin lösemili kardeşlerim özür dilerim..
  • Cidden Yaşanılmaz Bir Yer Halini Aldı Türkiye Yuh Artık Ya 5 6 Yaşındaki Çocuklar Bunlar Cidden Birşey Demiyorum Artık Bu Ülkeye Sizin Paranız Batsın Pisliğinizde Boğulun Şerefsizler
  • hayrına yukarı
  • Bu kadar da olmamalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:43:55 >
  • Sağlık Bakanlığı'nın Lösev ile uğraşmasının sebebi ne peki?Niye zorluk çıkarıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 27 Mart 2019; 18:26:42 >
  • Lösev in ankarada lösante hastanesi var ve milyon dolarlık radyoterapi cihazlarına ruhsat vermiyorlar.

Ayrıca hastane 250 kişilik kapasiteli ama tamamanı ruhsat vermiyorlar.Sanırsam 50 den daha azına ruhsat vermişler.

Ben bunları cimerden yazdım. Aldığım cevap:Hastaneni özel hastane kriterinde olduğu ve yasalara göre kısıtlamalara uğruyormuş.

Forumdan Oy isteyen Binali 'ye sonra diğer milletvekilleri
    soruyorum bir yasa çıkartıp bunu niye düzeltmiyorsuz he.İstediğiniz zaman torba yasa, istediğiniz zaman olağanüstü kararname istediği zamn cumhurbaşkanı kararnamesi çıkarabiliyor meclise bakmadan niye yapmıyorsunuz he?Sırf para için sırf bazıların cebi dolsun diye fakirleri ölüme terkediyorsunuz

Şu satırları bir lösemi hastası olarak yazıyorum. Ve hala hastanede yatıyorum ve devletin üniversite hastanesinde yoklukları bir görseniz ama göremezsiniz gözünüzü hep kapatıyorsunuz, kapatmaya devam edin.

• Yukarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Sağlık Bakanlığı'nın Lösev ile uğraşmasının sebebi ne peki?Niye zorluk çıkarıyorlar?
    Sanirim ataturkculer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yukarı taşıyalım.. Ekşi sözlükte tanıdığı olan birisi varsada iletişime geçsin oradada başlık açılsın.
  • Neden hep bir şeylerin faaliyete geçmesi için birileri ölmek zorunda? Yazık cidden yazık.Varlık içinde yokluğu çeken kardeşimize rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1tiger1 -- 27 Mart 2019; 19:9:35 >
  • Hocam resimler görünmüyor

• Allah belalarını versin eğer doğruysa
    yav arkadaş bu insanlar geceleri nasıl rahat uyuyabiliyor nasıl vicdanları rahat ediyor anlamıyorum insan değiller.
    hayrına uplayalı yukarı çıksın twitter kullananlar tt yapabilirse müthiş olur şu seçim arefesinde elimizden geleni yapalaım artık kimse ölmesin bu hastalıktan
  • Link kırık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.