Şimdi Ara

LORDS OF THE FALLEN (PS4 ANA KONU) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
5
Favori
18.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sadece bana olmuş olabileceğini tahmin ettiğim bir sorunla karşı karşıyayım. Guardian boss'a girmeden önce kadını takip ettim. dolaştım kenarlardan falan neyse sonra tekrar Guardian'a gireceğim yere geldim. Vuruşlarda ve canda bir saçmalık olduğunu farkettim. 2 gündür oynayamıyorum bu oyunu bu yüzden. Fotoğrafları atıyorum.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Kısaca anlatmak gerekirse bi anda strength ve vitality'lerde değişiklikler olmuş. 24 olması gereken strength bazen 15 gözüküyor ve silahı seçemiyorum az vuruyorum bazen düzeliyor bu sefer vitality düşmüş gözüküyor. Ben konuşmayayım fotoğraflar konuşsun
     LORDS OF THE FALLEN (PS4 ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: fc ****

Arkadaşlar sadece bana olmuş olabileceğini tahmin ettiğim bir sorunla karşı karşıyayım. Guardian boss'a girmeden önce kadını takip ettim. dolaştım kenarlardan falan neyse sonra tekrar Guardian'a gireceğim yere geldim. Vuruşlarda ve canda bir saçmalık olduğunu farkettim. 2 gündür oynayamıyorum bu oyunu bu yüzden. Fotoğrafları atıyorum.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Kısaca anlatmak gerekirse bi anda strength ve vitality'lerde değişiklikler olmuş. 24 olması gereken strength bazen 15 gözüküyor ve silahı seçemiyorum az vuruyorum bazen düzeliyor bu sefer vitality düşmüş gözüküyor. Ben konuşmayayım fotoğraflar konuşsun

Bir arkadaşın önerdiği gibi save dosyasını yedekleyip tekrar kurdum. hala aynı sorun var. DH yöneticisi ana konudan devam edelim demiş de burda da cevap yazan yok..

• Oyunu plus ile indirdim ama ilk bosta kaldım 😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tip oyunları bi türlü sevmedim sevemiyorum. Plus bedava verince deniyim dedim daha ilk bölümü bitirmeden sildim. kontroller ve kamera çok kötü. Yok büy yap yok bilmem neyi aç şunu kapa şu kombo büyü falan hiç sevmediğim olaylar.

Olan 10 gb kotama oldu :/

• Bi yardım lütfen. oyunu severek oynuyorum. Oynuyorum oynamasına da, daha önce oynayıp bitirmiş insanların yardımına ihtiyacım var. Bu oyunda fast travel olayı yok mu? ya da ben mi bulamadım? Bilen yardımcı olursa sevinirim.
  • fatihort F kullanıcısına yanıt
    Fast travel yok ama pek ihtiyaç da yok. Oyundaki mekan sayısı çok az ve büyük değiller, kestirme yolları açtıkça bu konuda bir sıkıntı kalmıyor.
  • Fast travel, soulscu terimi ile oyunda bonfire yok :D ama bu oyunu hiç de zor kılmıyor çünkü save noktaları var ve oyundaki harita gerçekten küçük.
  • Oyun pek fazla zorlamadı beni. Daha önce dark souls serileri ya da bloodborne oynamadım. Bloodborne'u merak ediyorum aslında ama beceremem, zevk alamam diye çekiniyordum.

Bloodborne ile bu oyun arasında aşırı derecede zorluk farkı var mı?

• Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. İyi bari haritalar küçükse problem olmaz. Dark souls ve bloodborne oyunlarını oynayıp bitirmiş biri olarak, bu oyunda da vardır diye düşünmüştüm. Ona göre rahatlıkla oynayabilirim.
  • oyuna dün başladım. souls oynayanların zorlanacağı bir oyun olmamış hakkaten fakat oyunda sesler 2 kere gidip 1 kerede çökme yaptı. fps keza pek stabil değildi. biraz sorunlu anlaşılan oyun.
    elemanın atlama animasyonu çok güzel, alışmışız odun gibi zıplayan souls karakterine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

oyuna dün başladım. souls oynayanların zorlanacağı bir oyun olmamış hakkaten fakat oyunda sesler 2 kere gidip 1 kerede çökme yaptı. fps keza pek stabil değildi. biraz sorunlu anlaşılan oyun.
    elemanın atlama animasyonu çok güzel, alışmışız odun gibi zıplayan souls karakterine.

Ben de yaşadım aynı ses ve çökme problemlerini.
    Konsolda sorunsuz oyun diyenlere selam olsun dedim, sattım oyunu o sinirle.
    Şimdi de arıyorum almak için
  • 3. bossla kapışırken yarıda oyun çöktü ps4 de ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Tam boss savaşının ortasında olması sinirlerimi zıplasa da, inat bitireceğim bu oyunu.
  • Oğlum bu oyun nasıl arada kaynadı lan , mükemmel resmen, dün kotamı bitirmek için indirdim plus vermişti. Yok böyle bir vuruş hissi, darksouls halt etsin yanında. Darksouls çakması demişler bazıları, böyle çakmaya kurban olun la, mis gibi en iyi özelliklerini almış adamlar, kendi yorumlarını katmışlar üstüne.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Oğlum bu oyun nasıl arada kaynadı lan , mükemmel resmen, dün kotamı bitirmek için indirdim plus vermişti. Yok böyle bir vuruş hissi, darksouls halt etsin yanında. Darksouls çakması demişler bazıları, böyle çakmaya kurban olun la, mis gibi en iyi özelliklerini almış adamlar, kendi yorumlarını katmışlar üstüne.

Baslarda öyle geliyor da oyundaki mekan ve dusman cesitliligini gorunce dsnin yarisi bile olamaz diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 31 Ekim 2016; 0:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Oğlum bu oyun nasıl arada kaynadı lan , mükemmel resmen, dün kotamı bitirmek için indirdim plus vermişti. Yok böyle bir vuruş hissi, darksouls halt etsin yanında. Darksouls çakması demişler bazıları, böyle çakmaya kurban olun la, mis gibi en iyi özelliklerini almış adamlar, kendi yorumlarını katmışlar üstüne.

Baslarda öyle geliyor da oyundaki mekan ve dusman cesitliligini gorunce dsnin yarisi bile olamaz diyorsun

Zaten öyle geniş mekanlar, düşman çeşitliliği beklentim yok darksouls daki kadar. Darksouls un yarısı kadar iyi olsun yeter benim için. dönüp dönüp dark souls 3 oynuyorum yazdan beri, 4 kere bitirince biraz sıkıyor haliyle yalnız oyundaki vuruş hissi ne öyle ya, cidden çok iyi yapmışlar. dark souls da kılıcı vurduğunda bi cıyşşşş diye bir ses çıkar kağıt yırtma sesi gibi, bunda öyle değil gerçekten tok ses çıkıyor. Bilmiyorum daha oyunun başındayım ama beğendim valla

• 5.1 kulaklık varsa bir de sesleri onunla duyun kılıç seslerini
  • Canımı doldurmak için içtiğim sıvı 2 tane kaldı. Oyunun başında yaşlı bi amca aldı birini.dolayısıyla 2. Bosu geçemiyorum.onu tekrar nasıl 3 yaparım.hep İngilizce eksikliğinden 😁

• 4, 5 saatte the commander boss una gelebildim tabi defalarca öldüm

Daha once dark souls1 oynamistim pcde ancak zpr diye birakmistim simdi tekrar canim cekti xo'da lordsofthefallen vardi ama bu daha zor geliyor karakterimiz cok hantal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psn'de complete edition 23 tl bu fiyata kaçmaz tamam plus bedava verdi ama sadece oyunu verdi bunun içinde çıkan her şey var

Lords of the Fallen Dijital Tam Sürüm şunları içerir:

* Lords of the Fallen tam sürüm
    * Yapbozlar, yeni ganimetler, düşmanlar ve güçlü bir Lord içeren yeni bir konumu kapsayan Kadim Labirent İndirilebilir İçeriği
    * Gizli sırları gösteren efsanevi bir eser ödülü veren Papaz Deşifre Görevi
    * İblis Silahları Paketi, üç güçlü silahtan oluşan set
    * Cesaret Zırhı, Aslan Başı kalkanı ve bir çekiç içeren Aslan Yürek Paketi
    * Sır Takviyesi: 1 Sihir Puanı ve 3 küçük Mühürlü Rün
    * Temel Takviyesi: 2 Özellik Puanı ve 1 Sağlık İksiri.

Lords of the Fallen yeni Dijital Tam Sürümüne dal! Yeni bir konum, ganimet ve yeni ve güçlü bir Lord'un önderliğindeki düşmanları içeren Kadim Labirent eklentisinde Mücadelede ustalaş. Papaz Deşifre Görevine atıl, Aslan Yürek Paketindeki güçlü İblis Silahları veya zırhlarını kuşan ve güçlerini Sır ve Temel Takviyeleriyle artır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 16 Aralık 2016; 22:13:25 >

• Oyun us psnde 3,99 dolar şu anda alınır mı beyler ne dersiniz.?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.