Şimdi Ara

lord joker gel ulan buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu aksam cok üzüldüm,öyle bôyle degíl 1 ay rahat uyku uyuyacagımı sanmıyorum,vitor pereira'nın bu gece hicbir sucu yok oyuncularımız cok gol kacırdı yine,penaltı da cabası zaten,bir de alves ve volkan'ın hediyelerí var...Kusura bakmayın renkdaslar,forumda yazdıgım son mesajdır bu,sampiyon olacagız dedim olamadık,kalbinizi kırdıysam özür dilerim ben sadece cok gùzel günler,basarılı bir fenerbahce görmek istedim,icim acıyor su anda küfür eden arkadaslar da haklı,onlara da kızamam canları saolsun,yasadıgım derdi anlatamam size,cok ûzgünüm kendinize iyi bakın
    onceden goren arkadaslar ta ekimde sampiyonluk olmaz demis. ben de eylul gibi anlamistim. hortlatcam falan demiş.

sene boyu sampiyonluk hayali sattı herkese atti tuttu, sampiyon olamayinca birden farkinda msn kadromuz kotu su an .s.s oldu. hayal satarken "hoca iyi cahiller siz bilmiyonuz", final etabinda 'takim kotu haci'
  • banlayın şu jokeri 3-4 günlüğüne sinirimizi bozmasın en azından ya
  • dur çağırmamışız bi gelsin hele

@Lord Joker
  • HOCAMIZA GÜVENİN.BUGÜN BERABERE KALDIK AMA BİR ŞEY BİTMİŞ DEĞİL.BU SENE ŞAMPİYON OLACAĞIZ VE BURADA KONUŞANLARIN HEPSİ UTANACAK.

ÇOK YAŞA VITOR HOCAM !
  • seni çağırıyorlar
  • Çağırmayın şunu,sinirimizi zıplatır şimdi
  • 2008'den beri üyeyim. Hem futbol hem basketbol bölümünde gördüğüm en saçma yorum yapan üyedir.
  • gelemez şimdi yarın anca gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

2008'den beri üyeyim. Hem futbol hem basketbol bölümünde gördüğüm en saçma yorum yapan üyedir.

+1907
  • takipppppppp
  • forumda oldugundan %1milyar eminim buraya gelicek yüzün varmı senin?

@Lord Joker
  • Beyler sabredin hocamız iyi. Bu takım sezon sonu şampiasşfljasjlfasfhısahklafflaks
  • Ben vitora güveniyorum. Bana burada sallayanları sene sonu göreceğim. Çok sabırsızsınız. Vitor burada çok başarılı olacak buna inanıyorum.
  • Sene sonu bu konuyu up'layacagım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Sene sonu bu konuyu up'layacagım...

Vitor artistti sezon sonunu goremeyecek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ahahaha.Biatçılıkta master yapmış adam,hala sezon sonu diyor.10 kişilik Kayseriye karşı bile zaman geçiriyorsun.
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    ya joker bi kabul et be kardeşim, dışarda beşiktaş'a kaybet içerde galatasaray'ı yeneme. kadro zaten ligdeki en iyi kadro. sen iyi oyun mu görüyorsun, iyi değişiklik mi yapıyor? yav bu adam ne yapıyor da bu kadar umut bağlıyorsun?
  • quote:

ulan olum sen cahil misin? senin yaşın kac bide tahsilin ne okulun bölümün falan ne onu bi söyle ona göre yorum yapıcam profilini de gizlemişsin sincap
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.