Şimdi Ara

lord joker gel ulan buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onceden goren arkadaslar ta ekimde sampiyonluk olmaz demis. ben de eylul gibi anlamistim. hortlatcam falan demiş.

sene boyu sampiyonluk hayali sattı herkese atti tuttu, sampiyon olamayinca birden farkinda msn kadromuz kotu su an .s.s oldu. hayal satarken "hoca iyi cahiller siz bilmiyonuz", final etabinda 'takim kotu haci'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor dick ve aykut'dan 1000 kat daha iyiydi kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Vitor dick ve aykut'dan 1000 kat daha iyiydi kusura bakmayın.

Aman kardeşim ne yaptın sen ? Birazdan ya troll olacaksın, ya benim fake hesabım...

Mayına bastın bildiğin, biz Fenerbahçeliler olarak şu dediğini yok sayıyoruz, yok öyle bir şey Vitor tarihin en kötü hocasıdır !

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Aman kardeşim ne yaptın sen ? Birazdan ya troll olacaksın, ya benim fake hesabım...

Mayına bastın bildiğin, biz Fenerbahçeliler olarak şu dediğini yok sayıyoruz, yok öyle bir şey Vitor tarihin en kötü hocasıdır !

Vitor'un takımı taş gibi savunma yaptırıyordu. Hücum anlamında kısır olsada defans konusunda muazzamdı.

Saçma sapan dizilişlerinide unutmamak gerek. 3-5-2 felan oynatmıştı kovulmadan önce ama 3-5-2 ye göre oyuncusu yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

quote:

Vitor'un takımı taş gibi savunma yaptırıyordu. Hücum anlamında kısır olsada defans konusunda muazzamdı.

Saçma sapan dizilişlerinide unutmamak gerek. 3-5-2 felan oynatmıştı kovulmadan önce ama 3-5-2 ye göre oyuncusu yoktu.

Ilk cümlelerin için teşekkür ederim dostum, en azından hala bazı Fenerbahçelilerin bile kabul etmek istemediği, itiraf edemediği bir durumu objektif bir tutumla yazmışsın.

3-5-2 şu anda en popüler taktik konumunda, Vitor da dünya futbolunu takip eden bir hoca olarak bu durumu görmüş ve uygulamaya koyulmuştu, zira taraftar, yönetim vs de bir değişim istiyordu. 3-5-2 ile 2 resmî maç oynadık, şahsen ben mutluydum. Elinde 3-5-2 oynayacak kadro yoktu bu doğru, ancak şu an dünyada 3-5-2 oynayabilecek kadroya sahip çok az takım var zaten. Yanı Vitor istese de 3-5-2 kadrosu kurduramazdi ki imkan da yoktu zaten

• Adam kendinize iyi bakın gidiyorum yazdığı konuya 1.5 yıl sonra başka bir hesapla yazıyor. Utanma 0
  • vitoru savunan eleman bjkli troll çıktı

burada gelip vitor aykuttan dickden iyi hoca diyenlerde genelde gsli

vitor dick hocanın tırnağı etmez zaten 13. sırada aldığı takımı küme düşererek bunu gösterdi + hala işsiz gittiği her yerden kovuluyor.

tarihin en kötü gslerinden birini 3 maçta yenemeyip üstüne kupa kaybeden, kalite olarak bizden geride olan üstüne stadı olmayan takıma şampiyonluk kaybeden birini hala anılması garip ki zaten ananlar da ya bjkli ya gs li

o sene şampiyon olamayarak önümüzdeki yıllara da darbe vurduk FFP yüzünden

hoş vitorda da suç yok adam vasıfsız çıktı verebileceği max şey o kadro ile 2.lik olduk
    bizde ilk başta güvendik sonra çöp olduğunu anladık ama yönetim td nin çöp olduğunu bile bile kovmayarak seneyi + sonraki yılları çöpe attı.

• Dick Vitor'dan iyidir diyen biri futbol bölümünde yorum yapıyor.

Inşallah ciddi yazmıyorsundur bunları. Şu yazıya bak, Vitor gidince Fener uçacak diyen hiçbir bilgisi bulunmayan bir üyesin işte, Vitor'dan özür dileyeceginize hala nankörlük yapıyorsunuz adama

Size Aykut Kocaman, Dick gibileri müstehak. Inşallah seneye de tekrar Ismail Kartal gelir, bu taraftar akıllanmayacak

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    katılıyorum sana

• quote:

Dick Vitor'dan iyidir diyen biri futbol bölümünde yorum yapıyor.

Inşallah ciddi yazmıyorsundur bunları. Şu yazıya bak, Vitor gidince Fener uçacak diyen hiçbir bilgisi bulunmayan bir üyesin işte, Vitor'dan özür dileyeceginize hala nankörlük yapıyorsunuz adama

Size Aykut Kocaman, Dick gibileri müstehak. Inşallah seneye de tekrar Ismail Kartal gelir, bu taraftar akıllanmayacak

Furiosa'yı mı kaale alıyon aykutçu adamı

• Adamın değerini bilemediniz. Joker baya futboldan anlayan bir adam bence yorumlarına genelde katılıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

quote:

Dick Vitor'dan iyidir diyen biri futbol bölümünde yorum yapıyor.

Furiosa'yı mı kaale alıyon aykutçu adamı

Geliyor her gün Inter konusunu trollüyor, sonra Fenerbahçe sayfasına gidip ''adminler adaletli değil ki trolleri banlamıyor'' yazıyor Hayır yani küfür etmenin 1 hafta cezası olduğu forumda da daha yeni 5 aylık cezam bitmiş, beni o kadar kışkırttığı halde, başkalarını trollediği halde kendisi gram ceza almamış, adminlere sonsuz teşekkür edeceğine bir de şikayet ediyor

Hala sorsan kendisine Aykut Kocaman ve RVP aşığıdır ama Vitor'u eleştirir beyefendi...Bugün Aykut Kocaman'ın, geçen sezon övdüğü Dick'in aldığı sonuçların yarısını Vitor Pereira alsa aynı kişiler şehir meydanında asardı Vitor Pereira'yı, böyle tutarsız insanlar bunlar işte. Tamamen düşmanlıkla yorum yapıyorlar, futbol görüşüyle değil

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Zamanında Beşiktaş forumunu Beşiktaşlıyım diye trolledin şimdi de Fenerbahçe forumunu mu trolliyorsun ?

• adam haklı, vitor 2. yapıyordu vitor gitti 3. oldunuz şimdi daha da beter olcaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: bi tane kısa winston

Zamanında Beşiktaş forumunu Beşiktaşlıyım diye trolledin şimdi de Fenerbahçe forumunu mu trolliyorsun ?

Sen çok geç gelmişsin. Kendisi 3 yıldır burayı trollüyor. Kendisi Fenerbahçeli değil. Hangi takımlı olduğu da muamma. Bir bjk amblemi alıyor. Sonra Fenerbahçe alıyor. Orjinal troll hesabıyla vitor yalakalığı yaparken " gidiyorum " dedi. Tabi hiç bir troll böyle bir şey yapmaz. Sonra başka bir nick ile ( DarkWarrior. ) trollemeye devam etti. Ama kendini aşırı zeki sanan arkadaş çok belli etti troll joker olduğunu. Bjk bölümünde fenerbahçe'ye laf ediyordu. Sonra ifşayı yiyince gene eski nickini alarak gene buralarda. Bu tipe ciddi ciddi laf anlatmaya çalışanlar var burada.

• Batman kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarının bir kısmı doğru (amblem vs taktığım) ancak yaptığın çıkarımlar tamamiyle yanlış, hayal ürünü.

Ben troll olsam hakkımda söylenenleri umursamazdım ama ne yapıyorum ? herkese düzgünce anlatmaya çalışıyorum lakin ne kadar anlatırsan anlat, anlattıkların karşındakinin anladığı kadar olunca hep yanlış anlaşılıyorum senin gibi 4-5 takıntılı üye tarafından

• Batman kullanıcısına yanıt
    Tabii kesin görmüyorsundur Sen şuna görüp de cevap veremediğim için görmemezlikten geliyorum desene. Yazdığın mesajlardan seviyesizlik akıyor, beni bloklaman bana yapacağın en büyük iyilik olur. Mümkünse, bana mesaj atma, bana taş atma, beni ima ederek mesaj yazma. Bu kadar basit, senin gibi üyelerden tek dileğim bu, bana bulaşan, taş atan her zaman siz oluyorsunuz, sonrasında da ''blokladım, ne yazdığını görmüyorum'' diyip çekiliyorsunuz

İlkokulda ''küstüm benimle konuşma, ayna ayna'' diyen tipler gibisiniz, büyüyün artık. Kafa olarak geliştirin kendinizi, tartışma adabını öğrenin

• Arkadaşım sana açık açık ne yazdığını görmüyorum diyorum. Anla bloklu olduğunu. Mention atıp bildirimimi renklendirme.
  • Başlığa bak yakalasa hortumla dövecek
  • bu başlığın amacı nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.