Şimdi Ara

lolde challanger olsam twitchde izlenirmiyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LLoncept

quote:

Orijinalden alıntı: flamedamage

quote:

trde challenger olursun çok kolay orası

westte bilmiyorum

ama ekstra bir şeyin yoksa izlenmezsin

Hangi kümedesin

bronze 8

Hll qnq sen bu beyinle anca bronze olursun zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkcası yurt dışında okumak istiyorum ailem bu sene yolluyamayız dedi bende önümdeki boş vakitde işe gircem sanırım ama yinede böyle yollardanda birşeyler kazanmak istiyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

westte bilmiyorum

Hangi kümedesin

bronze 8

Ahahahahaha
  • quote:

quote:

quote:

quote:

westte bilmiyorum

Hangi kümedesin

bronze 8

yanlış kişiye diss attın dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC7AB336F -- 27 Haziran 2014; 16:49:48 >

• quote:

quote:

westte bilmiyorum

Hangi kümedesin

Yamulmuyorsam en son AWH da oynadı midiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Best Marksman TR -- 27 Haziran 2014; 16:45:48 >
  • Trde olursun
    Westte olursan is yaparsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay diyenleri çok gördük. he canım he olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

dota 2 belli seviyede competive oyuncusuyum arkadaşlarımdan biri lol e geçti o basit oyunu oynuyanlar bilir (elwind) 20 milyar para aldı bende cafede oynuyanlara sordum fazla zor gelmedi challanger olmak hem oyunda basit herhangi bi serverda challanger olsam tr/eu yazsam başına izlenirmiyim subscriber ım olma ihtimali olurmu?

Basit oyun? Challenger ol da görelim.

kayle

• O kadar kolay değil canısı.TR'de bile..
  • TR de challenger olması zor değil.Hele ki bu sezon 200 kişi var challengerda o açıdan her challengerın yayınını 100lerce kişi izleyecek diye birşey yok.O yayından subscriberlarla falan para kazanmak çok zor ve uzun vadeli bir iş.Garantisi de yok.Yok ben iyi yayın yaparım çelıncır olurum muhabbetim de iyidir izleyiciyi de bağlarım bu işten zevkte alırım diyorsan deneyebilirsin, reklam falan lazım tabi biraz.Emre Ürük ün bi yazısı var bununla alakalı
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=293911967456630&set=a.206561062858388.1073741828.203812719799889&type=1&theater

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

Sen challenger ol 1,5k izleyici benden.

hepinizin yorumlarını tek tek okudum anlaşılan çok izliyen olsada burdada ekstra şeyler yinede lazım sadece birşeyler başararak izlenmek zor gibi gözüküyor

1.500 izleyicinin bana garantisini nasıl verebilirsin hocam? istersem challanger üyelikde bulabilirim buna sahip arkadaşlarım var 0 dan olmak istiyorum yinede tabikide

Onu mecazi dedim dostum. Challenger olmak kolay değil anlamında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemissaaa

kolay diyenleri çok gördük. he canım he olursun.

eyzi
  • challenger olsana lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroKinTR

quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

dota 2 belli seviyede competive oyuncusuyum arkadaşlarımdan biri lol e geçti o basit oyunu oynuyanlar bilir (elwind) 20 milyar para aldı bende cafede oynuyanlara sordum fazla zor gelmedi challanger olmak hem oyunda basit herhangi bi serverda challanger olsam tr/eu yazsam başına izlenirmiyim subscriber ım olma ihtimali olurmu?

Basit oyun? Challenger ol da görelim.

kayle

Kayle ? ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

bi yerlerini yırtsan olamazsın dotacılar kendilerini bişey sandıkları için ve oyun oynamak yerine bilim yaptıklarını zannedikleri için lole kolay diyorlar. kolaysa rakibide kolay iş rekabete gelince kolay olmuyor işte.

dotayı 7-8 ay önce bıraktım ama şimdi challangerim
    kolay oyun
  • Trde challenger olmak hiçbir halta yaramaz, Na veya EUW'de challenger olacaksın anca ya da kore
  • Arkadaşın elwind lol e geçtiğinden beri seni hiç arayıp sormadı yahut senin telefonlarını açmadı mı ?
  • quote:

İzlenmek istiyorsan şunlardan birini ya da bir kaçını yapman lazım.

1. En iyi oyunculardan biri olacaksın. Challenger olmaktan bahsetmiyorum. En iyilerden olacaksın. Ne kadar yeteneklisin bilmiyorum. Olamazsın demiyorum ama çok yetenekli olduğunu çok fazla zaman ayırdığını farzedersek minimum 7-8 sürer ki onda da çok sıradışı bir şey olman lazım.
    2. Muhabbetin iyi olacak. Chat odasıyla sürekli ilgileneceksin.
    3. Sıradışı şeyler yapacaksın. Burası tamamen sana kalmış.
    4. En önemlisi düzenli stream yapacaksın. Stream'in başlangıç/bitiş saati belli olacak ki izleyicinin ayağı alışsın birazdan şunun strami başlar desin.

Sana tavsiyem TR sreverinda oynama. Westte oyna. Mesela Fnatic xPeke'nin karşısında bir Türk oyuncusu var bu milletin ilgisini çeker. Daha çok izlenirsin.

Oyunun kolay olması hiçbirşey ifade etmez. Atıyorum YGS'De sorular kolay olunca ilk 100'e girmek daha mı kolay olacak.

Mesela Tetris'e çoğu kişi kolay oyun der.http://www.tetrisfriends.com/ da Dünyada ilk 100'e gir bakalım kolaysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 27 Haziran 2014; 18:04:39 >

• Sırf ligi için kimse kimseyi izlemez. Ya üst düzey oynayacaksın ya muhabbetin çok iyi olacak yada oyunu anlatarak oynayacaksın.
  • sapıtırsan gold olsan bile izlenirsin garip garip yayın yapman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.