Şimdi Ara

lolde challanger olsam twitchde izlenirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dota 2 belli seviyede competive oyuncusuyum arkadaşlarımdan biri lol e geçti o basit oyunu oynuyanlar bilir (elwind) 20 milyar para aldı bende cafede oynuyanlara sordum fazla zor gelmedi challanger olmak hem oyunda basit herhangi bi serverda challanger olsam tr/eu yazsam başına izlenirmiyim subscriber ım olma ihtimali olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

dota 2 belli seviyede competive oyuncusuyum arkadaşlarımdan biri lol e geçti o basit oyunu oynuyanlar bilir (elwind) 20 milyar para aldı bende cafede oynuyanlara sordum fazla zor gelmedi challanger olmak hem oyunda basit herhangi bi serverda challanger olsam tr/eu yazsam başına izlenirmiyim subscriber ım olma ihtimali olurmu?

Oynayış şekline bağlı tryhard'san pek tutmaz ama böyle ilginç ve garip yöntemler kullanarak oynanmayan heroları kullanırsan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

dota 2 belli seviyede competive oyuncusuyum arkadaşlarımdan biri lol e geçti o basit oyunu oynuyanlar bilir (elwind) 20 milyar para aldı bende cafede oynuyanlara sordum fazla zor gelmedi challanger olmak hem oyunda basit herhangi bi serverda challanger olsam tr/eu yazsam başına izlenirmiyim subscriber ım olma ihtimali olurmu?

Basit oyun? Challenger ol da görelim.
  • İyi oynamak bi yana eğlenceli bi yayın yapman gerek zor işler bunlar Elwind zaten isim yapmış biriydi
  • daha önce hearstone da legend ve dota 2 de competive oyuncularla yayın yaptım ama eğlence kısmı yok sanırım bende pek izlenmedi o yüzden lolde çok izleyici olduğundan tr/eu yazsam izlenirmi diye düşündüm @persheid1903 şu anda kazanacağım net bişey yok fakat olursa olmam benim için zor bişey değil hocam
  • Her challanger izlenmiyor dostum. İzlenmek istiyorsan veya piyasada tanınmak istiyorsan oxiye diss atman gerekiyor. Çünkü aslan payını oxi alıyor. Önce onu zirveden indirmen lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC7AB336F -- 27 Haziran 2014; 16:53:09 >
  • trde olsan izlenmezsin büyük ihtimalle.Westte olsan izlenebilirsin ama uğraşman gerek ki westte kolay kolay challenger olamazsın
  • bi yerlerini yırtsan olamazsın dotacılar kendilerini bişey sandıkları için ve oyun oynamak yerine bilim yaptıklarını zannedikleri için lole kolay diyorlar. kolaysa rakibede kolay iş rekabete gelince kolay olmuyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve011 -- 27 Haziran 2014; 22:43:41 >
  • Çocukla tavırlardan uzak dur ağır davran diyecem de bizimkiler nedense temiz yayınları izlemiyor.
  • Çelincir olmak zor bişey gibi durmuyomuş
  • Önce oyuna başlarsın, sonra çilingir olursun, sonra da 3 ay boyunca düzensiz yayın yaparsın, facebook, twitter gibi hesaplar açarsın bu sürede yayın takip edip, güncelleştirmelerden haberdar olursun. Elwind'i cartı curtu davet edersin yayınına, o zaman para kazanmaya başlayabilirsin.
    Değer mi?
  • Sen challenger ol 1,5k izleyici benden.
  • Kamera kırarsan en az 2k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trde challenger olursun çok kolay orası

westte bilmiyorum

ama ekstra bir şeyin yoksa izlenmezsin
  • compative dememelisin artık .
  • meme aç 1k garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

trde challenger olursun çok kolay orası

westte bilmiyorum

Hangi kümedesin

• quote:

Orijinalden alıntı: flamedamage

quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

trde challenger olursun çok kolay orası

westte bilmiyorum

Hangi kümedesin

bronze 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

Sen challenger ol 1,5k izleyici benden.

hepinizin yorumlarını tek tek okudum anlaşılan çok izliyen olsada burdada ekstra şeyler yinede lazım sadece birşeyler başararak izlenmek zor gibi gözüküyor

1.500 izleyicinin bana garantisini nasıl verebilirsin hocam? istersem challanger üyelikde bulabilirim buna sahip arkadaşlarım var 0 dan olmak istiyorum yinede tabikide
  • Şu an wtcn ve oxi izleniyor ,wtcn mekaniklerden haberdar çoğu lanei biliyor oxi için birşey diyemem 4-5 champ biliyor gerisi yaş.ikiside mizah bakımından birşeyler sundukları için izleniyo ,oxinin tayfa belli ama izlenmek için o yaş grubununda ilgisini çekmek lazım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.