Şimdi Ara

LoL Türkçe Desteği Geliyor! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
4.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JiEndo

Anan OP.

~Brolaf.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Lore, oyun için item ve skiller veya tüm yazılar Türkçe olsun bir şey dememde nocturne ulti atarken "kahranlıgg" diye üstümüze gelmesi bu oyunu bırakma sebebim bile olabilir. Karakter seslendirmelerine karışmayın yahu!
  • inşallah seslendirme volftim deki gibi olmaz o ne öyle yaa savaş kurtu tam kafadan
  • Amma çok metin2, wolf team muhabbeti dönmüş. Oyunun Türkçeye çevrilmesi bence güzel. Doluşsun milyon tane çocuk. Hepsi oynamaya devam etmez, edemez. Sıkılırlar bırakırlar, beceremezler, küfreder çıkarlar. Ayrıca rp'nin lirayla satılması kadar güzel bir şey yok bence. Yukarda arkadaşların dediği gibi Türkçe seslendirmeleri güzel yaparlarsa ben bu oyunu oynarım. Ayrıca dota2 Türkçe çeviriside güzelden çok komik geldi bana. HUNHARCA öldürüyor yazısını her gördüğümde kıs kıs gülüyorum.
  • rp alim kolayligi ve champion lore lari disinda baska bir yarari yok kanimca

ingilizcesi az olan arkadaslar var demisiniz anlamiyolar demissinizde onlar zaten oyundaki hic bir yaziyi okumaya calismaz internetden hazir build alir onu kullanir itemleri özelliklerini okumadan biri chat den bise diyincede malum bildikleri bir kac bir sey var onu söylerler

yani item özellikleri türkce olunca okuyacaklarmi saniyorsunuz o yazilari

knight yillarca ingilizce oynandi coluk cocuk bir kelime ingilizce bilmeden millet yillarca oynadi

sen hic knight da görev bilgilerini okuyan gördünmü hayir bunun nedeni o görev bilgilerinin inglizce olmasi degil yapacaklari seyi ezberleyip sadece onu yaparlar

ayni sekilde metin 2 vb. türkcelestirilmis oyunlardada hic görev bilgilerini okuyan görmedim oda ayni sekilde ezberden oynanan bir oyun ve ingilizcesi zayif olanlar league of legends i ayni sekilde oynuyor ki hadi diyelim okumaya kalkti zaten renkli bir sekilde verdigi bonus damage armor megic res. vb hersey yaziyor yani gereksiz bir sey türkcelestirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 10 Haziran 2012; 11:20:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Piriz

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Lore, oyun için item ve skiller veya tüm yazılar Türkçe olsun bir şey dememde nocturne ulti atarken "kahranlıgg" diye üstümüze gelmesi bu oyunu bırakma sebebim bile olabilir. Karakter seslendirmelerine karışmayın yahu!

bunu hiç düşünümemiştim, fena güldüm ya

• Konunun duzenini ve ahlakini bozmayin lutfen. Kullandiginiz kelimelere dikkat edin.
  • Dilimi seviyorum, dilim ile gurur duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikayeci51

Sozum sadece sana ozel degil. Sen de dahil olmak uzere buraya yorum yazan herkese. Tabi uzerine alinacak bir sebep bulduysan o ayri mesele
    Hepinizin yorumlari bastan sonra okuyorum. Birazdan gerekeni yaparim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24google

Ya kardeşim oyuna Türkçe destek gelsin.Ne olacak ? Oyuna bebeler dolana kadar zaten çoğunuzun wini 500'ü geçer.Oyunda eşleştirilmezsiniz.Rankedda eşleşme gibi şans dahi yok.High eloda oynayanlar zaten işini bilen kişiler.

Mesajı tekrar yazmıyorum(Gerek duyadım).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anan OP.

~Brolaf.

Bir de olunce your mom diye bagiriyor acaba o nasil olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WithPlesure -- 10 Haziran 2012; 13:23:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şayet belli bir client'in türkçe olmasından yanayım ki ;
    Türkiye "EU-NE" de yer alıyor.

yani büyük ihtimal sadece "EU/NE"yi kapsayacak bu uygulama.
  • arkadaşlar arada kaynadıysa diye takrar etmekte fayda var. oyun türkçe olup öylece kalmayacak. isteyen inglizcede oynamaya devam edecek demişti twitter da erdinç iyikul yani oyun türkçe olacakta siz türkçe oynamak istemiyorsanız oynamazsınız. farklı dili garipseyebilirsiniz orjinaline göre normaldir ama mecburi bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 10 Haziran 2012; 13:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithPlesure

quote:

Anan OP.

~Brolaf.

Bir de olunce your mom diye bagiriyor acaba o nasil olacak :)

Lan! Ananı Avradını...
  • Cassi'yi hangi seksi hatunumuz seslendirecek acaba...
  • offff !!!! Seslendirmeler cidden cok kotu olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krosis

Caitlyn: "Tam kafadan, süperrr KURtrtrttttt".

süper kurt ne alaka manyakmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikayeci51

Diablo 3 bölümünde de sabah akşam trolleyen biriydin. Sanırım artık girmeye utanır oldun ki görünmüyorsun o bölümde. Trolleme sırası LOL bölümünde mi?

Senin bu oyuna yada ülkene ne yararın dokundu da diğer insanlara ülkenin yüz karasısın diyebiliyorsun? Önce haddini bil.

Bize Türkçe'yi öğretecek kişinin yazılarında milyon tane imla/noktalama hatası olması bir ironi olsa gerek. Sen önce Türkçe yazım/imla kurallarını öğren, daha sonra Türkçe'yi savunmaya geç.

Biz burada dilimizi küçümsemiyoruz. LOL gibi bir oyun için Türkçe çevirinin gereksiz olduğunu savunuyoruz. Bu oyun bir takım oyunu, bu yüzden az buçuk İngilizce bilmeniz şart. Sırf oyun Türkçe diye indirip, İngilizce bilmeyen, takım koordinasyonu 0 oyuncularla oynamak istemiyoruz. Buna ruslar da dahil, polonyalılarda.

Son olarak eğer herhangi bir şirketin sırf müşterileri sevdiği için masrafa gireceğini düşünüyorsan ciddi anlamda saf olman gerekir. Hiçbir şirket zararına iş yapmaz. Riot Türkiye'ye yapacağı yatırımların geri dönüşünün olacağını önceden planlamış/analiz etmiştir. Türkiye pazarı büyük, ama fazla bilinmeyen bir pazar. Eğer Riot bu pazarda başarılı olursa, diğer firmalar da oyunlarını Türkçe sunacaktır. Bunun oyuncu sevgisiyle hiçbir alakası yok. Her şirketin atabileceği son derece normal bir adım.

Dipnot: Eğer bu mesajımda herhangi bir hakaret/tahrik unsuru bulunursa, rica ediyorum sildikten sonra o parçayı bana özel mesajla bildirin. Başkalarının yazılanları anlayacak kapasitede olmamaları benim suçum değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaslar son kez uyariyorum eger ki tartisma cikartacaksaniz hic yorum yazmayin. Konuyu kilitlememek/silmemek icin sebep ariyorum. Yorumlarinizda kullandiginiz kelimelere ve tabirlere lutfen dikkat edin.
    Kimse kimseye fikrini kabul ettirmek zorunda degildir. Bu degisiklik kimileri icin iyi kimileri icin kotudur. Fikrinizi soyleyin ama yorumlarinizla insanlara saldirmayin.
  • Tek istediğim mobil ödeme sistemi gesin türkiye için.Başka bişey istemem.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.