Şimdi Ara

LoL Türkçe Desteği Geliyor! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
3
Favori
4.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

quote:

Orijinalden alıntı: Neroth

Oynayan Oynar Oynamayan Oynamaz Çok bebenin olmadıgı oyun istiyosanız basın parayı alın diablo 3 bitti gitti :/

evet diablo3 le lol aynı tür oyunlar

Aslında şuan için aynı değiller ama yakında PVP modu gelecek ve LoL'da ki dominion gibi bir şekilde oynanacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

quote:

Oynayan Oynar Oynamayan Oynamaz Çok bebenin olmadıgı oyun istiyosanız basın parayı alın diablo 3 bitti gitti :/

Aslında şuan için aynı değiller ama yakında PVP modu gelecek ve LoL'da ki dominion gibi bir şekilde oynanacak sanırım.

benim bildiğim pvp modu öyle olmayacak ama tam bilmiyorum. ayrıca snaırım birde diablo dota projesi de var. ama yine de "diablo 3 oynayın lol yerine" yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

quote:

tarz olarak benziyorlar diye birbirlerine alternatif olacak degiller

ben sahsen bastim parayi kutulu aldimda yanimdaki laptop kaldirmadi oyunu 2 ay bekleyip eve dönünce oynarim artik

pvp modu ise 3vs3 arena seklinde olucakmis oyuncu sayisi artabilir o konuda kesin bir sey bilmiyorum

• Tepkimizi koyalım yapılmasın böyle bir şey. Yüksek yaş ortalaması oyunu oynamamın tek sebebi ve eminim bu konuda yalnız değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersah. -- 8 Haziran 2012; 16:18:12 >
  • kendi dilinizden niye bukadar nefret ediyorsunuz ya. okadarda kötü olmaz sonuçta anlamı değişmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 199kewell

kendi dilinizden niye bukadar nefret ediyorsunuz ya. okadarda kötü olmaz sonuçta anlamı değişmiyor.

Adamlar kendi dilinden nefret etmiyor oyunun türkçe olduğunu gören gençler oyuna akın edicek özellikle Metin2ciler
  • En fazla 10 levele gelebilriler telaş etmeyin fazla :D
  • Beyler eleştiriyorsunuz ama Crysis oynamadınız galiba?
    Ayrıca, Türkiye, Amerika ve Fransa'dan sonra en iyi seslendirme yapan ülkedir. Eğer doğru seçimleri yaparlarsa tadından yenmez.

Haluk Bilginer ve Nasus u düşünün. Oyşşh.

" OHA! "
    " 3 KİŞİ YUH "
    " 4 KİŞİ! DUR ARTIK "
    " 5 KİŞİ! ABARTTI "

Godlike bozmaca-- " HAVASINI SÖNDÜRDÜ "
  • Daha kendi dilinizden niye nefret ediyorsunuz diyen adamlar var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sooth.Sayer

quote:

kendi dilinizden niye bukadar nefret ediyorsunuz ya. okadarda kötü olmaz sonuçta anlamı değişmiyor.

Adamlar kendi dilinden nefret etmiyor oyunun türkçe olduğunu gören gençler oyuna akın edicek özellikle Metin2ciler

akın eden yine ediyor zaten.oyun ileri düzeyde bi ingilzce gerektirmiyor. ve onlarda bu sayede düzelir belki gelştirsinler kendilerini :) oynama diyemezsin ki.. ama kaliteli olur umarım seslendirme olacaksa oyundan soğutmasın :D sizde haklısınz anlıyorum sizide

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sooth.Sayer

quote:

akın eden yine ediyor zaten.oyun ileri düzeyde bi ingilzce gerektirmiyor. ve onlarda bu sayede düzelir belki gelştirsinler kendilerini :) oynama diyemezsin ki.. ama kaliteli olur umarım seslendirme olacaksa oyundan soğutmasın :D sizde haklısınz anlıyorum sizide

• quote:

Orijinalden alıntı: Krosis

Caitlyn: "Tam kafadan, süperrr KURtrtrttttt".

Gülmekten kırıldım ya :D
  • Oyunun Türkçe olması gayet iyi.5 kişi premade girin,rankedda çalışın high elolara yükselin orda metin2'ci olmaz.Tekrar söylüyorum metin2'de oyuncu eşleştirilmesi yapılmıyor.Wini fazla olan kişi zaten yeni başlayanlarla eşleştirilmiyor.Düşündükçe göreceksiniz pek çok çözüm yolu var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24google

Oyunun Türkçe olması gayet iyi.5 kişi premade girin,rankedda çalışın high elolara yükselin orda metin2'ci olmaz.Tekrar söylüyorum metin2'de oyuncu eşleştirilmesi yapılmıyor.Wini fazla olan kişi zaten yeni başlayanlarla eşleştirilmiyor.Düşündükçe göreceksiniz pek çok çözüm yolu var.

hacı valla dogru söyledin onlar yeni gelenler düşük level troll olacak bu gelmeden reff kasmak lazım yoksa yandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hünerli

Beyler eleştiriyorsunuz ama Crysis oynamadınız galiba?
    Ayrıca, Türkiye, Amerika ve Fransa'dan sonra en iyi seslendirme yapan ülkedir. Eğer doğru seçimleri yaparlarsa tadından yenmez.

Haluk Bilginer ve Nasus u düşünün. Oyşşh.

" OHA! "
    " 3 KİŞİ YUH "
    " 4 KİŞİ! DUR ARTIK "
    " 5 KİŞİ! ABARTTI "

Godlike bozmaca-- " HAVASINI SÖNDÜRDÜ "

Şimdi düşündümde haluk bilginer tam adamı nasusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodelero75

sanki yabancılar "darknes" lafını duyunca onlara da çok ilginç geliyor veya "penta kill" falan. bize nasıl "karanlık" saçma geliyorsa onlara da "darknes" saçma geliyor olabilir arkadaşlar sizin yaşınız kaç allah aşkına bu kadar mı kafasızsınız?

budur
  • 2 yıl boyunca internet cafeden oynadım.İnanın 70 masanın olduğu cafede %50 lol oyuncusundan oluşuyor bunun %30 unu ilkokula giden çocuklar oluşturuyordu.Aralarında gerçekten iyi oynayan var ama 1-2 tane.Gerisi wolfteam bozması...Umarım amaç sadece para değildir.
  • ahri'nin taunt'u merakla bekliyorum.
  • - Tamam
    Rammus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

- Tamam
    Rammus

yyyyyyaparım,
    jungler rammus:
    oduncu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.