Şimdi Ara

LOL BAŞLANGIÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, LOL Oyununa Başlamak İstiyorum. Ancak Nasıl Başlayacağım Hangi Karakterden Başlamalıyım Hiçbir Bilgim Yok. Oyun Hakında Zerre Kadar Bile Bilgim Yok. Nasıl Başlamalıyım, Nasıl Gelişirim? Yardım Ederseniz Sevinirim

• Başlama olm manyak mısın lol oynanır mı
  • :D Ama Oynayasım Var Napim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearlEness -- 31 Ağustos 2022; 15:44:32 >
  • başlamak için önce 5 tane şampiyon öğrenmen gerek çünkü oyunda bilmediğin bir koridor gelirse ve o koridorda oynanan skillerini bildiğin bir şampiyonun yoksa çok kolay beslersin adamları oyuna girdiğin gibi dereceli kasma alışmaya çalış ve sohbeti full kapat oyunun başlarında küfürden başka bir şey yazmazlar skilleri zor olan şampiyonlalra başlama kafana göre build yapma eşyaları ve rünleri öğrenmek zaman alıcak hazır rün kullan bu sırada eşyaları öğrenmek için video falan izle daha kolay olur counter pick yani rakibinin şampiyonuna karşı daha güçlü bir şampiyonu seçme işine kalkışma senpai gg gibi eklentiler indir metayı takip et öğretici videolar izle benden bu kadar gerisi pratik

• Teşekkür Ederimm.Peki Önerebileceğin Ajanlar Varmıdır

• support lux jungle master yi top darius mid ahri adc vayne tabi bu senin tarzına kalmış farklı şeylerde oynayabilirsın @FearlEness

• Teşekkür Ederim. Peki Hangi Koridorlarda Oynamalıyım Ve Mesela Jungle ALdım Ne Yapmalıyım Support Aldım Ne Yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearlEness -- 1 Eylül 2022; 9:45:40 >
  • Bence başlama dostum çok ciddiyim yıllardır oynuyorum bu oyunu hiçbir hayrını görmedim.

lütfen başlama indirdiysen derhal sil tamamen vakit kaybı ve hikayeli oyunlarda olduğu gibi stres atabileceğin seni gevşeten bir oyun değil.

rekabetçi oyunlsrın tamamı böyle. kazanma hırsı her öldüğünde seni deli ediyor ve diğer tarafta kazanmanın verdiği haz dopamin reseptörlerinin ayarlarıyla oynuyor.

bir bağımlının düşüncelerini dinledin.
  • Aga Valorant Oyuncusuyumç Biliyorum Nasıl Bir Bataklık Olduğunu. Ama Çok Sarıyor Yaw.

• Başlamanı önermem son derece toxic bir oyun.

• niye lole başlıyon olum kafayı mı yedin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.